Partyflock
 

Verslag van The Matrixx Labyrinth, 16 juli 2005

door , gepubliceerd op
Als eerste ik heb me goed vermaakt deze avond:)

Maar goed,

Ik kwam met me vrienden rondd een uurtje of 20:00 aan bij de brug( me vrienden woude eerst daarheen. (daarmaak ik ok nog verslaag van)

Rodn 21:45 naar Labyrinth gelopen. BEHOLDER EN BALISTIC:respect: wat n lekker kwartiertje van Panic en jeroen mee ge kregen zeg! lekker liedjes gehoord als Bigger Beter Louder en Nancy Sinatra

Daarna kondigde MC DV8 Dj Zany aan.
Echt, die kerel was zo top! Hij draaide lekkere hardstyle/hardcore

+Punten:
Sfeer was goed
weinig relletjes( zeg maar geen)

-Punten
Het labhyrinthy was vrij hobbelig, niet bij de dansvloer, maar er achter waar je drinken kon koppen ed. Kortom, een geweldige start van Labyhrinth XX:D

17 opmerkingen

 
Werkzaam bij Vier
tering zeg..wat heb jij allemaal op/gebruikt?
 
gewoon heerlijk lkker gestampt! woensdag weer:P
Donkey Rollers nog meegekregen dan?
NICE NICE NICE :D:D:D
 
waar je drinken kon koppen


Zal wel een natte bedoening geweest zijn! Hoe ver kwam je? Nog doelpunten gescoord?

Opnieuw petje af!

Chapeaux! Driewerf hoezee!
laatste aanpassing
SWEET SWEET SWEET:P:P
 
Geen rellen? Nou, wel degelijk!!

Verder: TOP!!!
als je geen betere plaat hoorde dan bigger better louder heb je niet zo best opgelet:P

bootleggers - coke in my noise (Y)


verder waren de donkey rollers weer de betere van de avond alleen hadden ze dezelfde set als op defqon (maar hij was ook erg goed, dus dat maakte deze keer wat minder uit)

Uitspraak van verwijderd op zondag 17 juli 2005 om 17:40:
Geen rellen? Nou, wel degelijk!!


ik heb ze ook niet gezien:)

super feestje!
was helemaal top mensen!jammer dat the donkey rollers zoveel lullen als ze dat wat minder zouden doen is het helemaal goed.Die bas moet je niet horen die moet je voelen !!
 
Donkey Rollers waren echt lekker bezig! DJ Zany blijft gewoon de topper van het stel.
De sfeer was inderdaad goed, tijd voor relletjes waren erniet, zo'n dikke shit werd er gedraaid man. Als je dit hebt moeten misse... dan is dat echt zwaar klote voor je!
 
bootleggers - coke in my noise is echt geen betere plaat wat een bout plaat is dat. Gaat werkelijk nergens over.
Uitspraak van BeBolder op maandag 18 juli 2005 om 10:36:
jammer dat the donkey rollers zoveel lullen als ze dat wat minder zouden doen is het helemaal goed.


dat was juist wat de set zo goed maakte! geeft een beetje extra sfeer net zoals deepack altijd zelf mc is! vind ik juist weer een plus punt!
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 juli 2005 om 22:23:
coke in my noise is echt geen betere plaat wat een bout plaat is dat. Gaat werkelijk nergens over.


het gaat toch wel ergens over!!!als je een beetje engels kunt ...kom je er wel achter dat het dus wel ergens over gaat !!!!:yes:ik vind het een super lekker nummer!!!!:respect:
 
bootleggers - coke in my noise


dat zaadnr is met 4daagse maar 45436374x gedraaid gelukkig:/