Om een of andere manier, die niet iedereen weet, ben ik nauw verbonden met dit feest. Daarom was het mazzeltje dat ik vier VIP-plaatsen op de gastenlijst heb gekregen, eigenlijk ook geen toeval. Bedankt, Ivar en Vero. Natuurlijk heb ik 3 anderen uitgenodigd, waaronder mijn ex-vriendin, waarmee ik jaren lang geleefd en gefeest heb.
We vertrokken om 23.45 uit Almere. verwijderd, DigiBoy. verwijderd en ik. Hoe het kan weet ik niet. We reden niet verkeerd, maar toch kwamen pas om 01.00 aan?
Lekker, een paar klassiekers. Meteen door naar het kleine zaaltje, vooraan links in de zaal. Ook gezellig druk en hier werd net even anders gedraaid. DaViraz draaide hier aan de knopjes. Leuk zaaltje, met de draaimolenbarkrukjes.
Daarna even naar de zaal rechts achter. Halverwege de zaal kwam ik Resh tegen, een heel leuk meisje die ik een keer eerder had gezien tijdens mijn werk. Een snelle glimlach, 10 woorden en we gingen ieder onze weg. In de zaal gekomen, zag ik dat deze nog kleiner was en hier draaide Stephen J. Kroos, die volgens mij in de grote zaal gepland was. Daarom niet minder leuk. Tegen de DJ-Boot aan stond Jochen Miller. Ik ging naar hem toe en stak mijn hand uit. Natuurlijk kende hij mij niet en hij keek aan alsof ik orgelman was die wat centjes wilde. Ik probeerde nog uit te leggen wie ik was maar gaf het al snel op. Tijd om naar de VIP te gaan.
De VIP was als vanouds achter de DJ-Boot, dus binnen notime waren we boven. Ook gezellig, met een mooi overzicht over de zaal die nu helemaal gevuld was. Even rusten en kletsen. Heel gezellig allemaal. Daar was G-Spott. Heel jammer dat hem niet bewust heb horen draaien, maar ik weet gewoon dat het goed heeft geklonken.
De rest van de avond gebeurde er zoveel, dat ik hier geen logische lijn in kon trekken en daarom laat ik dat maar in het midden.
Een paar highlights:
• Dat er superlekkere muziek werd gedraaid, vooral in het midden / einde van de avond.
• Dat ik twee keer een meisje ontmoet heb die Maaike heet. (of was het dezelfde?
• Ontmoeting met Resh en ook de tweede keer toen ze naar huis ging. Erg leuk. meer kan ik niet zeggen.
• Dat mijn ex met leukere vrouwen praatte dan ik en via haar ontmoette ik Leyla. Topwijffie!
• Dat ik veel bekenden tegengekomen ben, inclusief iemand uit mijn jeugd.
• Dat Ivar erg tevreden was over het feest en vertelde dat een herhaling in mei te verwachten is.
• Dat iedereen het naar zijn zin had.
• Dat ik geen ruzie met mijn ex kreeg
• Dat ik op de terugweg lekker achterin zat.
Wat me verder opviel in het begin - en door de hele avond heen telkens weer werd bevestigd - is dat er een supergoede sfeer hing. Allemaal koek en ei en iedereen leek maar een ding te willen: plezier maken en genieten. En dat maakte deels het feest tot wat het was. Uiteindelijk had ik het gevoel dat er net iets te weinig klassiekers werden gedraaid.
Al met al wil ik nog wel verder over praten, maar ik heb er geen woorden voor. Ik ga slapen. Truste.











