Beter hard of niet - Terror & Speedcore
22:00 - 23:00: Steroid
23:00 - 00:00: Vageman
00:00 - 01:00: AngerNoizer
01:00 - 02:00: Cup-A-Core
02:00 - 04:00: Hellfish
04:00 - 06:00: Akira
06:00 - 07:00: Tha Dodge jr
De avond begon zoals elke avond begint voor de deur van de City Hall , de entree ging vlot en ik werd nie eens gefouilleerd. Na me spulletjes weer opgeborgen te hebben en me jas ingeleverd te hebben kon voor mij de avond beginnen.
Helaas had ik de set van vageman gemist en kwam ik binnen bij de de mannen van AngerNoizer.
Het tempo zat er al flink in en de mannen hadden er erg veel zin in.
Na een beetje rond gelopen te hebben en een beetje te hebben gesocialist te hebben was het tijd voor Cup-A-Core/Krankheimer die duidelijk zin had in wat frenchcore/uk hardcore.
Het geluid stond redelijk hard maar helaas waren de achterspeakers er voor de show neergezet. De vj had de moeilijke taak om 1x op de play knop van de dvd speler te drukken en die vervolgens op repeat te zetten. Ik heb dus de hele avond mogen genieten van Vampire Hunter D : Bloodlust , kewle muziek met kewle beelden beter kan het niet
Na een denderd applaus voor Cup-A-Core was het tijd voor de man van de avond : Hellfish , met een flesje Hertog Jan in de hand werden de eerste platen vakkundig in elkaar geknopt en twee uur genieten was het vervolg.
Helaas is wel het geluid een paar keer uitgevallen (tis ook altijd wat met hellfish als ie al is
Helaas ben ik nog niet zo bekend met titels van platen en toen ik ultimate damage aanvroeg bleek hij deze helaas niet bij zich te hebben , maar het klonk allemaal lekker opgefokt met veeel hip-hop invloeden.
Helaas gaan 2 uur ook weer snel voorbij en de volgende man stond al klaar om zijn ding te doen.
Akira
Met een waanzinnig vet vage plaat die volgens mij bestond uit een melodietje van een spelletje van vroeger (echt zo'n amiga geluidje) werd het tempo langzaam opgeschroeft tot ras echte terror. Voor mij iets te snel om op te hakkuh (ik wil langer dan 5 min staan in een zaal
Ook deze twee uur gingen weer te snel voorbij en het werd tijd voor de afsluiter. Een PF resident die altijd leuke setjes afleverd om ff op je pc te luisteren , ik heb et over Tha Dodge Jr.
Hij begon lekker rustig maar naar mate zijn set vorderde kwam er steeds meer speedcore in , opzich wel logisch als afsluiter maar ik had persoonlijk liever nog wat frenchcore gehoord.
Ik had et wel gehad , ff de laatste muntjes opgemaakt , nog wat dorstige mensen voorzien met wat cola en naar de uitgang gestrompeld waar ik netjes om 7.07 de eerste trein had.
Het was een uitermate goed avondje die zeker de prijs waard was.
Het geluid was dik in orde , de sfeer was uitermate goed (lang leven et deurbeleid) en ik heb weinig tot geen gepogo gezien en natuurlijk werd er gewoon onzinnig vet gedraaid.
tot de volgende keer
gtz
Cerb
















![[SF] Lethal Injection](/images/user/25756_2219082.png)


