Partyflock
 

Verslag van High Quality, 24 september 2004

door , gepubliceerd op
HQ van deze maand stond in het teken van het nieuwe album van Scot Project. In een 3-uur set zou hij daar zijn nieuwste tracks gaan laten horen. Omdat Scot Project, in tegenstelling tot als producer zijnde, als dj niet zo heel erg veel fans heeft waren een aantal mensen toch niet zo heel enthousiast over de line up. Tel hierbij op dat Tom Harding, die zou gaan afsluiten, bij veel mensen had afgedaan als HQ dj. Ik had vreselijk veel zin in het feestje, maar ging er toch een beetje met de instelling naar toe van 'ach, verwacht er maar niet te veel van, dan kan het alleen maar meevallen'. En meevallen deed het! :D

Ik denk dat wij rond kwart voor 11 binnen waren. Het was nog erg rustig in de zaal, en dat terwijl Danny D toch al vrij stevig stond te draaien. Ik kreeg het idee dat dat vanaf dat moment eigenlijk wat minder werd en dat hij voor wat swingendere plaatjes koos. Een prima opwarmer vond ik zelf (Y)

Scot Project, door velen ook wel God Project genoemd, zou om elf uur beginnen. Hij opende met een plaat van Ferry Corsten, trance dus. Persoonlijk vind ik het een lekker nummer, maar niet op HQ. Ik was dus erg benieuwd wat hij ons verder zou gaan brengen. Om maar met de deur in huis te vallen: Ik ben overtuigd. Ik was tot nog toe nooit onder de indruk geweest van Scot Project, maar ik vond hem vanavond toch wel zeer lekker draaien. Dat het geen topdj is, qua mixkwaliteiten en dergelijke, blijft een feit, maar zijn platenkeus van echt super!
Inmiddels was het ook al wat drukker geworden in de Melkweg. Echt druk is het nooit geweest, maar dat was juist wel prettig. Er was voor iedereen genoeg ruimte om te dansen en ook qua temperatuur was het goed uit te houden.
Mijn geheugen laat me een klein beetje in de steek als ik de muziek zelf wil beschrijven. Uiteraard ken ik veel nummers ook niet, omdat het nieuwe tracks zijn. Tegen het einde van zijn set draaide hij Overdrive en eerder hadden we al It's not over yet voorbij horen komen. Kortom een geslaagde hardtrance set, met veel nieuw materiaal waar de beste man best trots op mag zijn :yes;

Om 02.00 uur waren de Organ Donors aan de beurt. De laatste keer dat ik ze had gezien was eind augustus in de Matrixx en toen vond ik ze erg lekker draaien.
In de anderhalf uur die ze vanavond de tijd hadden, hebben ze ons weer lekker laten genieten van goede, stevige platen en met flink wat scratchwerk :bounce:
Ik geloof niet dat ik me tijdens deze set ook maar 1 seconde heb verveeld. Als klap op de vuurpijl draaiden de heren ook nog eens hun eigen creatie 99.9

De beurt om af te sluiten viel Tom Harding ten deel. In een interview met Danny D had hij afgelopen week al verkondigd alleen nog maar Harddance te gaan draaien op HQ. De was rustigere, funky-techno setjes bewaart hij voor andere feestjes. Gelukkig! :9
Ik, en velen met mij, waren erg nieuwsgierig wat deze HQ goeroe ervan zou bakken. Aangezien hij het roer overnam van de Organ Donors, draaide ook Tom Harding hardtrance platen. Later in zijn set keerde dat een beetje om richting (gb) hardhouse. Het tempo lag behoorlijk hoog en iedereen heeft flink staan knallen :bounce: Vanavond was het Tom Harding die ervoor zorgde dat ik een spintje van de hal naar de dansvloer trok door mijn favoriete plaat Angel 2 te draaien. Geweldig nummer!
De laatste 40 minuten leken wel een eeuwigheid te duren, de laatste plaat ging ook maar door. Goed natuurlijk, want naar huis wil ik nooit op HQ.
Ik denk dat iedereen het wel met mij eens is, dat Tom Harding een pluim verdient omdat zijn set inderdaad weer als vanouds was. Ik heb van zijn laatste 3 sets genoten en ik ben er eigenlijk wel van overtuigd dat we dat de komende tijd nog veel vaker gaan doen.

Naast het feit dat er op deze HQ editie erg lekker en stevig werd gedraaid, was het ook nog eens hartstikke gezellig.
De sfeer was goed en ik heb amper tot geen vervelende mensen gezien. Zoals ik al eerder zei was het niet zo heel erg druk, wat ook zorgde voor redelijk snelle service bij de bar en niet al te drukke toiletten. Mijn avond was zeer geslaagd, ik hoop dat jullie het ook leuk vonden.

22 oktober ben ik zeker weer van de partij. HQ valt dan in het Amsterdam Dance Event en heeft een line up samengesteld om bij weg te kwijlen :kwijl:
De dj's die dan het podium zullen beklimmen zijn:
Rossi, JP, Fausto, Lisa Lashes, Jon Rundell, Lee Haslam, Alex Kidd en eventueel ook Tom Harding. Die laatste is me niet helemaal zeker. Ik heb er zin in en ga vast met aftellen beginnen! :D

Hopelijk tot dan!

Annemarie

25 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Dat heb je snel even in elkaar gezet...
Leuk verslagje meid op naar morgen...
Waarschuw beheerder
donateur
Ja ik kon toch nog niet slapen, dus ik dacht: laat ik mijn ervaringen eens met de anderen delen. tot vanavond!
Waarschuw beheerder
Leuk verslag (Y) en ben blij dat je zo hebt genoten :yes:

Tot snel maar weer eens :)
Waarschuw beheerder
Leuk verslag! Baal ervan dat ik er niet bij was. Op naar HQ okt. en de HQ XL :D
Waarschuw beheerder
En wat zie ik..............

Een prettig verslag van Annemarie, wat hebben we staan genieten he? Helemaal GOUD!

Op naar het volgende feestje!

Groetjes,
:kusje:
Waarschuw beheerder
donateur
Nou ik heb zeker genoten hoor :yes:
Ook wel een beetje dankzij de chemische hulpmiddelen hoor :x
Helaas geniet ik daardoor nu nog steeds na eigenlijk :/
Waarschuw beheerder
donateur
Mooi verslagje weer hoor(y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
leuk verslag idd, misschien meneer haring nog een nieuwe kans geven:)
Waarschuw beheerder
donateur
Zou ik absoluut doen Miech. Ik denk dat jij zijn sets van de afgelopen tijd goed zal kunnen waarderen.
Waarschuw beheerder
Leuk verslag en ik zou meneer Harding maar zeker een nieuwe kans geven. Draaide veel klassiekers, oa:

F1 - Recoil
BK & Nick Sentience - Flash
Phatt B - And Da Drum Machine [BK Remix]
 
Waarschuw beheerder
tom harding niet gehoord, maar verder vond ik het ook helemaal top :D
Waarschuw beheerder
leuk verslag.. het was weer een top feestje!!


op naar de volgende HQ!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Goed en , jawel, een nuchter verslag!
Hoe krijg je dat voor mekaar;P

Maar ik ben het geheel met je eens.. was weer een geslaagd feestje:D
Waarschuw beheerder
Wat een eensgezindheid allemaal ;), maar was zeker een lekker feestje.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik vond zelf scott project erg saai... maar goed, dat ben ik :)

Ik ben het 100% met je eens dat Tom ons de mond heeft gesnoerd qua commentaar: The mofo is BACK!
Wat was ie weer lekker aan het gooien en smijten, respect...FINALLY :p
Waarschuw beheerder
donateur
een nuchter verslag!

Eh Patries, je kent me toch inmiddels wel een beetje he?! :x :x
 
Waarschuw beheerder
Hey Annemarie, lekker verslag meid! Je hebt de avond goed neergezet :yes:

:kusje2:
Waarschuw beheerder
donateur
Lekker verslaggie lieverd!! Precies zoals ik het ook beleefde! :kusje:
 
Waarschuw beheerder
Ach laat ik me er maar bij aansluiten....
top feest weer!
Waarschuw beheerder
Top verslagje! Nu weet je waarschijnlijk ook weer waarvan we elkaar kennen... (PF)
Ik moest ook ff nadenken...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Goed verslag meissie! We hebben alleen geen verjaardagsdansje gemaakt he :P

Ik zie je over n kleine 3 weken weer op hq!

O ja...je kreeg de groeten van die ene gozer uit Australie....hij had me speciaal daarvoor n email gestuurd via mn site :) LOL
 
Waarschuw beheerder
Cool verslag! Was erg leuk geweest zo te horen!
Nou, Cyah @ de volgende HQ (met Lisa :P , dus mag je daar ook wel een verslag over schrijven ;) )
 
Waarschuw beheerder
Ik was zaterdag op de solo in de Kade en kon niets anders zeggen dat hij het echt weer voor elkaar had om mij helemaal uit me dak te laten gaan. Hij brengt je naar een hoogtepunt :bounce:
Het is even minder geweest maar hij is helemaal weer terug!!