![[img]http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/2535/FORMAT/regular.jpeg[/img]](http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/2535/FORMAT/regular.jpeg)
Pinhead – Beyond Control
21.00 - 23.00: DJ ANTIDOTE (pinhead)
23.00 - 00.00: DJ E-RICK (vip records / pinhead)
00.00 - 01.30: DJ BUZZ FUZZ (bzrk / moh)
00.30 - 01.30: DJ NEOPHYTE (rotterdam records)
01.30 - 02.15: DJ ZAMRUEL (hardcore revival)
02.15 - 03.00: DJ BIONIC (illegal vibes)
Niet zo ver rijden, een paar leuke dj’s, niet te duur! Even kijken dus maar
Zo gezegd, zo gedaan, half 11 in de auto naar Irnsum samen met DJ Mystex
Half uurtje rijden, eerst nog even een pinautomaat gezocht in die dorpjes daar!
Naar binnen en ff wat muntjes halen, we hadden inmiddels antidote al gemist.
11 uur dj E-rick, hij draaide een paar lekkere plaatjes, er werd wat sfeer opgebouwd en de dansvloer begon al aardig wat voller te raken. ‘t bier vloeide rijkelijk en kreeg al aardig wat neigingen om maar even te gaan staan hakken!
Kijk ik tot mijn verbazing om half 12 achter de draaitafels, zie ik buzz fuzz al!
Toen begon het echt gezellig te worden, flink wat tempo en hakken maar!
Buzz fuzz draaide op het einde van z’n set nog ff een superplaat, "alles kapot' van Neophyte & evil activities
En natuurlijk was naast buzz fuzz ook weer M@rlies te vinden, nog even een praatje met haar gemaakt! Was gezellig
Neophyte stond toen al klaar en begon direct al een flinke portie keiharde hardcore doordat zaaltje heen te rammen! Lekker setje! Toen hier en daar even een praatje gemaakt en even rustig wat gedronken
Van Zamruel en Bionic draaiden nog stevig door, heb ze verder niet echt in de gaten gehouden, maar het klonk in ieder geval wel
Toen begon de ellende! Bleek dat een of andere debiel ghb bij mijn maat door zijn zuipen had gegooid!
Hij gebruikt zelf nooit dus hij was helemaal van de kaart! Ook was hij de bob, dus naar huis rijden werd voor ons niks meer!
Zonder al die ellende was het toch wel een tof feestje, lekker geluid zat er wel in dat tentje!












