Partyflock
 

Verslag van Hard Bass, 22 juni 2002

door , gepubliceerd op
Goed,. daar gaan we dan. om 23.00 op Rotterdam CS aangekomen en ontmoet met degene waarmee ik naar Hard-Bass ging. vervolgens met de metro naar Oostplein en op naar Tropicana.

Eenmaal binnengekomen om +/- 23.30, m'n jas afgegeven bij de balie en toen naar binnen en even de zaal verkend (ik was er nog nooit geweest) en toen kon het stampen beginnen (dachten we) maar het begon allemaal heel soft, ook in de zaal boven waar we ook zijn gaan kijken.

Even rondgehangen in de zaal beneden, en toen kwamen agrix/matic/bazzbas binnen, en toen zijn we daar nou ff mee gaan hangen daar (want het was nog steeds geen stampbare muziek :)

Toen gingen we om +/- 1.00 uur naar boven en daar begon het met (denkik) Paul Elstak en MC Ruffian dus daar konden we dan eindelijk onze stamp-frustraties kwijt ;) :bounce:

Na even daar gestampt te hebben zijn we naar beneden gegaan waar het (eindelijk) ook goed aan de gang was, en na korte tijd kwam Dana, dat was wel weer lekker :bounce: maar het jammere aan het verhaal is dat m'n benen van te voren al verrot waren ofzo . ik wilde wel. maar m'n benen niet! :S

Maarja. dat was even later wel gefixed. ik heb ontdekt dat als je last hebt van je benen dat je gewoon 2x zo hard moet stampen :P

Goed, vervolgens nog even naar boven geweest om ff daar te kijken, en daar was het WARM! niet normaal!

Uiteindelijk om 05.15 uur de deur uit gelopen en naar het metro-station Oostplein gelopen, en tot onze 'verbazing' kwam de eerstvolgende metro om 07.36, dus dat werd een taxi, hij eerst met de taxi en ik 20 mins. later erna, en nu zit ik thuis :)

Algemene indruk:
Ik vond het overal in Tropicana wel te warm en dat ze in Tropicana weleens het fenomeen 'airconditioning' aan mogen schaffen, want dit is echt niet gezond, en het houd mensen ook niet bepaald lekker aan de gang.

Voor de rest zou ik ze een keer aanraden schuimrubber onder die draaitafels te leggen want dat overslaan was op zich niet veel gebeurd, maar zeker wel een paar keer per DJ, maar dat heeft o.a. te maken dat ze daar een houten vloer hebben wat flink doordreunt als iedereen daar staat te stampen :)

En het geluid achterin de zaal beneden (bij de trap naar boven) was echt veel te zacht, er stond daar namelijk nog wel een speaker, maar die deed het niet! Dus dat was wel ff jammer, want dat was ook tevens de enige plek waar het het langs 'koel' bleef.

Eind-Conclusie:
Hard Bass was heel vet, alleen mochten ze van mij wel wat harder beginnen, en voortaan proberen het wat te koelen, want soms was het niet te harden. Over het algemeen,. EEN HELE LEUKE AVOND!

Mzzls, ik ga pitten!,

hackwizzard (Laurens)

17 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
hoe draaide ASYS??
 
Waarschuw beheerder
ASYS draaide de sterren van de hemel en LADY DANA gruwelijk hard gewoon het feest was echt super mzzl
 
Waarschuw beheerder
Eind-Conclusie:
Hard Bass was heel vet, alleen mochten ze van mij wel wat harder beginnen.
-----
Er moet ook opgebouwd worden :-)
Waarschuw beheerder
Eind conclusie:
We moeten volgende x allemaal een zwembroek meenemen kunne we daarna wel afkoelen
Waarschuw beheerder
donateur
ja in de schie! :D
Waarschuw beheerder
donateur
ASYS draaide inderdaad heel vet ;)

to Olaf: moet dat opbouwen op een hardstyle feest dan 2.5 uur duren ?
Artiest {SHOWLIST artist 65349, 27253}
Waarschuw beheerder
het is gewoon algemeen bekend dat bas en ram meer hardtrance draaiden, ik vond Lars in het begin boven trouwens al wel gelijk beuqe. Was gewoon dikke hardstyle wat hij draaide. Het feestjuh was echt te gek. En de hitte, ja het heet niet voor niets tropicana.
Waarschuw beheerder
Eh ik keek ook uit naar ASYS, maar vond hem toch zwaar tegenvallen. Had meer van hem verwacht. Als hij aan het begin van de avond had gestaan was het wel leuk geweest, maar om nu rustige plaatjes te gaan draaien (hij stond als laatste geboekt) na een vette stamp set van The Warp Brothers vind ik nou niet helemaal horen. Maar goed dat is mijn oordeel.
Waarschuw beheerder
2 Yosee: Waar was jij???? Ik dacht dat jij ook zou komen?
Waarschuw beheerder
Ik hoorde daar dat ASYS echt helemaal het einde was. Dat hij echt gruwelijk hard draaide. Ik vond het erg tegenvallen.

Dana was voor mij weer de beste, alleen jammer dat ze er niet zo lang was.
Waarschuw beheerder
Laten we één ding voorop stellen DNA draaiduh MASTER!!!!
Waarschuw beheerder
damned ben zo verrot dat ik niet eens DANA kan schrijven
Waarschuw beheerder
donateur
vind je het gek dat Dana er niet zo lang was.. die draaide gewoon op 4 verschillende feesten die avond... echt niet normaal gewoon.. maarja.. toch heeft ze vet gedraaid :P
Waarschuw beheerder
Ik vond Asys ook zwaar tegenvallen en Bas en Ram eigenlijk heel goed. Gewoon bekende platen maar dus wel goed. En the Beholder was ook goed bezig.
Waarschuw beheerder
donateur
ik vond die ASYS helemaal nix...beetje jammer...hij draaide afentoe wel een lekker plaatje maar das natuurlijk niet voldoende.

maar verder was t weer goed feessie...heb weer lekker staan stampen!!! :bounce:

HARDBASS FEESSIES worden steeds!!!
Waarschuw beheerder
donateur
beter (was ik vergeten) ;)

(K)
Waarschuw beheerder
Ik vond het helemaal te gek!!! Leuke mensen, gezellige sfeer en Dana was gewoon de beste!! ASYS vond ik eigenlijk wat tegenvallen. Ik vind gewoon dat je keihard moet afsluiten op een feessie en niet op de manier die hij deed, er zaten wel wat leuke stukkies tussen, maar kon veel en veel beter.