Partyflock
 

Verslag van Qlimax, 22 november 2003

door , gepubliceerd op
Zo wat heeft Q-dance weer een wereldfeest neergezet zeg! :respect:

Tegen 22 uur kwam ik de trappen opgelopen richting Gelredome. eens ff boven een rondje lopen waar ik de de poster zag hangen van Technoboy's Birthday Party met line-up (Luca Antolini DJ, The Prophet, Beholder, Luna, Norman, Lars Tindy & Darkraver. misschien vergeet ik er nog wat :P)

Eenmaal de trap aflopend naar beneden viel mn mond wel open van verbazig. wat een superdecor zeg!
In het midden van de zaal was een tempel nagebouwd en in het midden hing een mooi groot Q-dance logo! (die wil ik ook op mn kamer :P)
Aan de zijkanten en achterin had je grote podia waar je ook heerlijk kon :bounce: en een super uitzicht had over de hele zaal.
Het DJ platform was helemaal achterin en was op een klein beetje op dezelfde manier gebouwd zoals met Tiesto in Concert. alleen hing er achter nu dat grote Qlimax logo wat ook voorop de flyer staat. Aan beide kanten van het podium hing een grote videowall.

Bas & Ram waren ondertussen lekker aan het indraaien en draaiden zeker wat leuke plaatjes. o.a Thomas Rubin - Cold Night (DJ Scot Project Remix) lekker plaatje is dat!

Na Bas & Ram was het tijd voor Kai Tracid die met een lekker stevig intro begon! :D
De rest van zn set was ook heerlijk met plaatjes als Arome - Visions Of Paradise (DJ Scot Project Remix) en de gouwe ouwe Trance & Acid (Derb Remix) "Hearing the music is just like seeing the colors of trance and feeling the power of acid" :kwijl:

Kai was klaar en het was de beurt aan The Prophet. ik was wel blij dat ie in het begin draaide, want meestal vind ik hem beetje te simpel draaien qua platenkeuze. Maar hij begon heel verrassend met een aantal oldschool plaatjes (Y) wat ie later opbouwde naar hardstyle "Pump it loud" :P

Het vuurwerk aan het begin van alle sets wat begon bij The Prophet was ook echt smullen geblazen. je had echt het gevoel dat je op een "feest" was!

Het was tijd geworden voor Max B Grant. Hij draaide zeker leuke plaatjes en hij opende met Hardside - Welcome (Pincky Mix) (Y)
Voor de rest leuk setje en die kerel kan heerlijk scratchen zeg! :D

Rond de klok van 1 uur ffies richting meetingpoint gelopen. wel wat bekenden gezien, maar het was beetje chaotische meeting dus na een klein half uurtje maar weer de zaal in gegaan waar ondertussen Pavo (volgens de timetable Luna. :S) toch lekker hard draaide en als je opent met Brain Ovulation - Only Kick dan moet je ook wel doorbeuken :bounce:

Time for Luna! Hij draaide leuke plaatjes, maar iets vernieuwender had wel gemogen. maar was toch flink aan het :bounce: toen ie zn remix van The Prophecy draaide en Deepack vs. Luna - Kick This Motherfucka :bounce: :bounce: :D
En hij sloot zn setje af met Ultrasonic - Hysteria. die platen van Ultrasonic zijn allemaal zo vet!

Deepack on the wheels of steel! :D
Ze begonnen met 100% en daarna redelijk rustig met Power 2 Da People en Equalize. En toen ging de beuk er echt in met Down Low, Here's Johnny, Brooklyn Bounce - X2X We Want More (Deepack Remix), Ultrasonic - Ultrabass en natuurlijk de door hun gemaakt Qlimax Anthem (The Prophecy)!
Echt werelds toen dat nummer werd gedraaid! Alle lasers aan en Marcel van Deepack die het publiek opzweepte! :bounce:

Ik was toch wel ffies een beteje moe geworden na al dat gebeuk en ben helemaal achteraan naar het podium gegaan tijdens de set van Daniele Mondello.
Daar heerlijk chill gaan zitten en genieten van het uitzicht met al die vette lasers en de :bounce: mensen in de zaal!
Mondello draaide echt een superset!
Wat kan die man mixen en scratchen :respect:
Drop The Bass :bounce:

Toen het tijd was voor Technoboy maar weer helemaal naar voren gegaan. Hij draaide niet echt (Y) vond ik. in het begin wat onbekende plaatjes en daarna beetje de standaard plaatjes die ie ook op de vorige Qlimax draaide en op DefQon. had toch wel wat vernieuwends verwacht. bv de nieuwe Speedwave of Midi J. Toch een kleine afknapper vond ik het. Time flies when you're having fun. het was alweer bijna afgelopen en Bass-D & King Matthew zouden een lekker early rave setje neerzetten. Dat is nou nie echt mijn ding. maar vond het toch wel een lekkere afsluiter om zoveel bekende ouwe plaatjes te horen. Ruffian speelde goed in op het publiek en zo vet om Thrillseekaaaaaaaaaaa te horen! :D Voor de rest nog Flesh Is The Fever. Pullover. Bombing Eardrums en Drop It gehoord! :D

En helaas was het toen echt alweer afgelopen. nog ff rustig bij gekomen op de tribune en tegen half 8 richting de jassen gelopen. dat is eigenlijk enige minpuntje aan het feest. dat was echt duwen en trekken. nie zo heel erg handig geregeld. misschien hadden ze beter daar een doorloop van kunnen maken.

Om 9 uur kwam ik weer het huis binnengewandeld. eindelijk eens een beetje vroeg thuis :P
Straks lekker douchen en pitten :Z

Special THX to Bountygurl, N.A.O.M.I. en Vu!
Was weer een (Y)feest! CYA @ QT #25

24 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Was me weer een mooi feestje:bounce: die garderobe was gvd klote!!! behalve dat ik strak tegen een lekker vrouwtje aanstond:P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
das snel
 
Waarschuw beheerder
(y) verslag,en dat jij dat allemaal kan onthouden wie wat draaide.

kortom: netjes!

groetjes richard
 
Waarschuw beheerder
donateur
(Y) topverslagje mop :D Was super met je :D :bounce: (K)
 
Waarschuw beheerder
donateur
relaxd verslaggie, out!!
Waarschuw beheerder
dit is super,als ik jou lees heb ik dubbel spijt dak nie gegaan ben!!!!!!
Waarschuw beheerder
prophet draaide geen oldskool nrs maar gewoon hstyle verkrachtingen
 
Waarschuw beheerder
Wheeeeeeeeeeeeeeee ik was er niet, sniksnik
Waarschuw beheerder
donateur
Dat noem ik nog es een verslag :yes:

en dat jij dat allemaal kan onthouden wie wat draaide


Helder gebleven speciaal voor dit verslag? :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
RESPECT was zeker een Top feessie geen ruzie gezien (meestal op hardcore feesten wel) maar dit was echt een TOPPERTJE.
Q-dance dit was echt SUPER
 
Waarschuw beheerder
donateur
zeker topfeest,maar schijnt dat er wel een aardige knokparty is geweest achterin,maarja voorin was het top :d
Waarschuw beheerder
dan moet dan wel achterin geweest zijn .. want ik heb namelijk de hele tijd voorin staan beuken .. en daar heb ik geen enkel relletje of wat dan ook gezien ...
Waarschuw beheerder
Kerel!
(Y) verslagje,

Was een verassing om jou weer eens te zien ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
voor de verandering een goed verslag, dat iets meer zegt dan slechts het aantal lege parkeervakken bij aankomst :D
Waarschuw beheerder
Ik was derOok niej :( baal der van!
Waarschuw beheerder
vond het een supahfeesie!
Artiest {SHOWLIST artist 60871, 19774}
Waarschuw beheerder
:respect: Q-DANCE :respect: !!!!

En vanaf half 1:

Max B. Grant :respect:
PAVO :respect:
Luna :respect:
Deepack :respect:
Danielle Mondello 3 dubbel :respect: Wat kan die gozer van de plaat en het scratchen een mooi geheel maken!!
Technoboy :respect: (wel standaard setje inderdaad)
Bass D & King Matthew :respect:

Kortom inderdaad een wereld feest!!!

:cry: wel aantal bekenden niet gezien daar :cry:
Waarschuw beheerder
eej quipers relaxt verslaggie :).
was wel ff lachuh da we nog ff gebeukt hebben :).
volgende keer wel ff meehakken op et end :P
Waarschuw beheerder
een vet verslag, pavo was zeker heer en meester
tot op de volgende QLIMAX....
Artiest Mani
Waarschuw beheerder
had toch wel wat vernieuwends verwacht... bv de nieuwe Speedwave


heeft ie wel gedraaid :yes:
Waarschuw beheerder
:respect: voor dit verslag en Dr. Quipers. Jammer dat ik je niet tegen ben gekomen man. Pavo heerste wederom en the prophet liet me bijna sterven:D
Waarschuw beheerder
donateur
Whehe Markymark dat hoor ik ook nu ik hem terugluister... eigenlijk maar kutnummer :P
 
Waarschuw beheerder
he liefie het was cekerss wel weer een top feesie gaan we snel weer doen (y)

dikke (K)