Partyflock
 

Verslag van Palladium, 8 juni 2003

anoniem gepubliceerd op
FeestPalladium · Back 2 Basic '92 tot '97
Datumzondag 8 juni 2003
LocatieDanspaleis Haaksbergen
Palladium Reunie back to the '92 - '97

De line up:
Lanz & destro
Rob & mc joe
Lady Dana
PCP
Buzz fuzz

Nadat wij op vrijdag naar D-boy zijn geweest was het zondag weer eens tijd voor een lekker oldschool feestje in het palladium.

Wij waren al vroeg weggegaan waren ook een van de eerste die binnuh waren om half 10 maar ja als je lanz en destro wilt horen zul je toch echt zo vroeg moeten komen wat wel jammer is want vind die gasten meestal 1 van de beste van de avond.

Toen we dus binnuh waren ben ik gelijk begonnen met feesten en vond dat het geluid nu al weer lekker hard stond.

Na Lanz en destro begonnen Rob en MC Joe die net
2 uurtjes terug in Nederland waren. Had gehoord dat ze vanuit Japan naar Twente zijn gevlogen dat ze eerst ergens nog in Twente hebben gedraaid voordat ze naar het palladium zijn gekomen. Dat zijn pas ECHTE BIKKELS! Rob en MC Joe was zeker wel goed lekkere oude nummertjes en vooral knetterhard! (***Toen kwam Lady Dana die van mij wel had weg mogen blijven. Sorry Dana als je afbelt en dan toch komt opdagen. Arrogantie ten top. Wil hierbij aan de organisatie vragen of dat DANA de volgende keer thuis kan blijven***)

Wil hier over zeggen sorry dana had het verkeerd begrepen maar goed vond haar set wel goed maar niet echt zo super, die keer met kerstmis was ze veel en veel beter. PCP tja ze draaide zeker lekker alleen zijn MC was zwaar bagger. Werd hij ook nog eens lijp op een vriendin van mij. Vet rare gast maar ja SLAVE TO THE RAVE zwaar lekker nummertje en natuurlijk SIX MILLION WAYS TO DIE! Heb me wel vermaakt op die set van hun. Buzz Fuzz rulezz. hij blijft nog steeds mijn held heb het de vorige keer nog gezegt in het Palladium verslag maar wat draaide hij weer eens lekker ouderwets en zeker net zo lekker hard als hoe er nu word gedraaid. Buzz Fuzz tot de volgende keer (Y)(Y)(Y)

Time is flying when you having fun! Verder was er wel een zwaar goede sfeer heb maar 2 fights gezien op de jongens wc maar dat was ook wel alles. De muziek was echt lachuh vooral de early hardcore: I wanna be a hippy hahahah. en nog veel meer van zulke happy shit was zeker wel lachuh lang niet meer gehoord. Stats:

Geluid: 6,5
Het geluid was op het begin niet erguh hard maar later stond het wel wat harder maar het geluid kan nog wel een stukkie harder! Sfeer: 11!
De sfeer was geweldig heb echt wel een gezellig avond gehad

Aankleding: 3
Helemaal geen aankleding ten opzichte van een zaterdag avond vind dat jammer. Vind dat ze daar wel wat aandacht aan mogen geven.

Dj's: 8,5
Goed gedraaid allemaal en bedankt voor die betere avond.
MINPUNT: Dana sorry maar het is mijn mening. Warmte: 9
Prefect de temperatuur in de grote zaal is wel fijn zo om soms de windturbines aan staan ff doorluchten! Op het terras is het soms te warm of te koud maar dat ligt aan waar je gaat zitten stomme verwarming

Licht: 7
De laser en de strobo is wel lachuh maar het is niet anders dan op een normale zaterdag dus dat is dan wel jammer maar voor de mensen die normaal
nooit komen lijkt het me wel vet om die lasers aan het werk te zien.

Totaal: 8
Het was 1 van de betere reunies tot nu toe.

See you all next week on 20 June By Oldschool Madness in Metropool and ofcourse by DEFQON 1.

Greetz MC Stuff MANIA. TERROR

46 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Top verslaggie hoor stuff!!
En idd. die mc van pcp spoorde egt NIET...wat een gedram dr doorheen :S

Majah voor de rest TOP AVOND!!!!!(Y)(Y)
 
Waarschuw beheerder
Stuff.. Meestal vindt ik Dana niet zo goed draaien maar ik vond haar juist dit keer heel goed draaien, ik ben blij dat ze der was..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Je kan wel weer merken dat je weer ver heen was Stuffol ;) Het geluid stond namelijk in het begin juist erg hard, de laatste set van Buzz Fuzz was juist het zachtst kwa geluid...

Of ik werd spontaan doof :D
Ik vond de live act van PCP echt kickuh! Dat van 6 Million Ways to Die was helemaal uber geil :D:D
 
Waarschuw beheerder
Neej mick je werd nie spontaan doof...
In het begin stond het idd. harder dan aan het ent
 
Waarschuw beheerder
Het geluid stond aan het eind inderdaad zachter , omdat als een DJ het geluid overstuurt, dan heb je geen geluid meer uit je boxen, en als die dj dat niet begrijpt, dan gaat de limiter werken, en gaat het geluid zachter, door zijn eigen schuld, of wil je graag verrot en niet te verstaan geluid? dan haal ik de limiter weg, kan ook, maar dan klinkt het niet meer
Waarschuw beheerder
Ik vond het wel een zwaar goed feestje.....en stuff volgende keer nie zo irri he!!!!
 
Waarschuw beheerder
En owja, 150 lollies op een avond, we hebben een nieuw record!!!!!!!

ze zijn nu dus echt op
Artiest {SHOWLIST artist 65349, 27253}
Waarschuw beheerder
Toen kwam Lady Dana die van mij wel had weg mogen blijven. Sorry Dana als je afbelt en dan toch komt opdagen.. Arrogantie ten top..
Wil hierbij aan de organisatie vragen of dat DANA de volgende keer thuis kan blijven..


Wat bedoel je hiermee? Wat heb je gehoord? En hoezo arrogantie?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Toen kwam Lady Dana die van mij wel had weg mogen blijven. Sorry Dana als je afbelt en dan toch komt opdagen.. Arrogantie ten top..
Wil hierbij aan de organisatie vragen of dat DANA de volgende keer thuis kan blijven..


Ze was allereerst niet thuis, ze was op een ander feestje

Foto

Ik vind dat ze absoluut wel weer present mag zijn de volgende keer :D
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 50742, 1793, 83284}
Waarschuw beheerder
donateur
Dana heeft niet afgebeld. Ze was alleen 'wat minder op tijd' dan we normaliter van haar gewend zijn. Vind die opmerking dus behoorlijk overbodig!!!

Greetz, Jan
Waarschuw beheerder
Ikke ook zekez dan overbodig.....

want haar setjuh was ech zwaar goed....
ze is ook alles behalve arrogant...
ze is jah zo verlegen van hier tot tokyo.....
 
Waarschuw beheerder
Vond het in het begin echt zwaar kicke!! Werd alleen behoorlijk kwaad toen opeens tijdens Lady Dana het geluid zwaar zachet ging. Je hoefde niet eens meer te schreeuwen, je kon normaal met elkaar praten. Pcp: Muziek was leuk, maar die mc was inderdaad behoorlijk vervelend. Buzzfuzz draaide echt weer eens masterlijk!!!
Ik had het een superfeessie gevonden als het geluid gewoon zoals in het begin van de avond was gebleven.
Waarschuw beheerder
ik von et een super mooi feesiej...
kwas alleen heeel erg sjaggow aant het eind maarja
ennuh tes ik heb je bijna nie gezien:s
 
Waarschuw beheerder
ikkuh vond ut ook wel weer een geslaagd feessiej!!
 
Waarschuw beheerder
Ik vond dit ook Zeker een van de betere Reunies.
Lekker die oude muziek uit 92-95
Dat was nog net voor mijn tijd maar ik vind het zekerz mooi:P
wel jammer dat de volgende Reunie pas weer in December is:S Vaag is dat.En dan mogen ze van mij wel weer 92-97 doen.

Kortom LEUK FEESTJE!
Waarschuw beheerder
Twas een leuk gesellieJ STUITER :bounce: feessieJ :-D *gheghe*
Heb veel luitjes gezien..maar neeeeeeeeJ nieJ genoeg luitjes zie ik alweer..want M!ck..waar was jij dan? ... ik denk dattik blind begin te worden ofzoW :-s

Naja ik heb me in ieder geval uitstekend vermaakt en denk en hoop dat de andere mensjes zich ook vermaakt hebben :-D

Jah Stuff bes wel goed verslaggieJ!

Dikke (K)
 
Waarschuw beheerder
M!ck stond achter de bar...bovenin.HEb ik van Bob gehoord..heb hem zelf ook niet gezien maar owkej.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Geslaagd! ja dat was het wel... OP MIJ JAH!!!:'( (deed niet zeer ofzo hoor;))

Maar het was idd een Uber goed feessie, lekker gedraaid etc etc... Hoop echt dat er snel een volgende weer komt hoor!

de Mazzolz!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ja was echt vet leuk feessie naja tot 2 uur dan de rest heb ik niet meer meegemaakt want toen stond ik te blauwbekken van de kou buiten maja kon nog wel de muziek horen wheehehe
 
Waarschuw beheerder
Ja ik vond het ook hartstikke gezelliggg!!!
Heb alleen dana gemist en de helft van pcp, maar ja vond pcp niet super, kwam eigenlijk door de mc-er maar het was verders wel een mooi feessie

Kuzz Tannie
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Mmmja deze Palladium Reunie was inderdaad weer een betere :) ...PCP (live) **oeff** da's voor mij ook alweer 2 jar geleden dat ik ze live on stage heb gezien...klonk wel weer eens lekker aan de oren.....Dana draaide ook wel lekker maar maakte van begin beste grote fouten...whatever de sfeer was (Y)

De rest van de avond was echt goed..goeie muziek...miste alleen een beetje Terror...maar dat zoek ik wel in Duitsland haha.....

Next Palladium Reunie Here we go!!!!....
Waarschuw beheerder
stuff lul toch niet zo dom!!!!



je weet waaaar ik het over heb!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Sorry hoor weet niet waar je het over hebt maar ja kan wel weer aan mij ligguh..

Sorry dana had het verkeerd begrepen... Dacht dat je niet wou komen hier bij het spijt me sorry sorry hoop dat je het niet zo erg vind :respect:

Destro en Lanz word zaterdag wel weer gezellig in dp...
Waarschuw beheerder
oke dan ist goed ;p
Artiest Deztro
Waarschuw beheerder
donateur
Stuff: GEEN ovenschotel eten voordat je naar DP gaat!!!

Enne ... Rob is direct van Schipol naar DP gekomen. Hoe verklaar je anders dat hij 2 uur voor hij bij DP was pas is geland en dan nog ergens heeft gedraaid, mafkees? ... lol
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hahah is goed destro...

Hij is gewoon geland achter in het weiland bij het danspaleis.. met een parachute ahhaha :P:P..

ZAG JE DAT ROB EN MC JOE KWAMEN ZO IN EEN KEER UIT DE lUCHT VALLEN WHHEHHWHWEH
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
PARA ahhahaha :P:P:P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
stuff u was best nog wel nuchter onie zondag?
 
Waarschuw beheerder
Stuff Nuchter:S Neheee:PDat kan niet:P
 
Waarschuw beheerder
Hey Stuff hoe was D-Boy dan?Ik mis je verslag namelijk.
 
Waarschuw beheerder
oeps ik zie em al:P
ff lezen
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Stuff is NOOIT nuchter hahaha maar ja wie is er nu wel nuchter dhahahahah :P:P:P

Terroristje wel goed kijken he :P
 
Waarschuw beheerder
Ik was wel nuchter bij de Reunie ;) haha :D STUFF
Waarschuw beheerder
STUFF was niet nuchter
bij D-bOy niet, bij Reunie niet..
wanneer eigelijk wel ? ParA:vaag:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ok ma goed had hem ma pa x gezien vo dak weg moest van onzo allerliefste martin blegh kuchel spuug.
ma goed stuff nuchter jah nah ma waren er wel meer die er brak uit zagen
 
Waarschuw beheerder
Hoort er zo bij..laten we het daar op Houde.
IK was niet Nuchter dat moet ik toegeven maar het was ook dorstig weer he?:P
Dan drink je zowieso al meer, nix mis mee:P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Dorstig weer is het altijd al is het -40 hahaha..
Maar we gaan toch allemaal wel PARA naar Hengelo OSM heen toch lekker feesten daar??

Is het al zo erg

Hemelrave = Niet nuchter
Hoeve = Niet nuchter
D-Boy = Niet nuchter
Gewone Zaterdag = Niet nuchter
Reunie = Niet nuchter

Tjow is niet goed... ahhaha maar STUFF zal binnekort ook weer eens nuchter op een feessie te zien zijn ahahhaha
 
Waarschuw beheerder
ja stuff.. ik kwam je tegen je zei: ik ben mijn kauwgum kwijt , ik moet kauwgum hebben! dus ik bied jouw een kauwgompje aan, jij zo: NEEE, ik wil kauwgum hebbeN! ik zo: Hier heb je kauwgum! jij zo: NEEE ik moet kauwgum hebben! ik zo: HIER HEB JE KAUWGUM! jij zo: OOOW Dankje wel!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Echt niet daar weet ik niks van DONJA HEB JIJ NU KAUWGUM DAN? Uh neej moet geen kauwgum he waar is donja nu dan die had mijn kauwgum waar is die kauwgum nu dan he donja geef me eens een kauwgum. wat moet ik met kauwgum. Welke kauwgum? waar is die kauwgum nu ahahhaah lekker vago
Waarschuw beheerder
donateur
zeeeeeeeer mooi feessie!!!

Maarre stuff?
Wie had der ruzie op de WC dan??
 
Waarschuw beheerder
donateur
Tjow is niet goed... ahhaha maar STUFF zal binnekort ook weer eens nuchter op een feessie te zien zijn ahahhaha


Ik geloof er helemaal niets van! ;)
Ennuhh geen ovenschotels meer voor jou idd :) De volgende keer scheppen we het zo weer terug in je mondje hoor waar het hoort :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Wie er in de wc ruzie hadden kweet niet wie die lui waren maar dat boeid ook niet wat ik wel weet is dat die lui behoorlijk aan het bloeden waren ehehh :P maar goed niks aan te doen

tja mick zeker geen ovenschotel meer heheh :P:P:P tot vanaaf ahhah
 
Waarschuw beheerder
stuff het was gewoon een lekker feestje! enne dana mag de volgende keer ook wel komen!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
tja als jij dat vind...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
hey stuff! was zeker wel een maf feesie
maaruh weet jij op welke site die fotos zijn gemaakt...ze hebben het wel tegen me gezegt maar was een beetje vaag...wehehe
ik zie je bij 3 steps ahead..
(K) willeke