Partyflock
 

Verslag van Raving Nightmare, 28 februari 2003

anoniem gepubliceerd op
Zo, dat was weer een leuk feessie in 't Centrum.
We waren er zoals altijd op tijd, en toen we binnenkwamen was Vince al aan het draaien. Dit deed hij zoals van hem verwacht mag worden, namelijk goed. Hierna was het de beurt aan Neophyte, wat voor mij de reden was om even in de tweede zaal te gaan kijken, waar Aspirity aan het draaien was. Ook hij was lekker bezig, 't was alleen jammer voor hem dat er eigenlijk geen kont te doen was in die zaal :(. De consumptieprijzen waren ook (Y), 3 euro voor een baco :D, die vlogen dan ook goed naar binnen, en de freddy's ook wel. Intussen nog even met Steve Baco gesproken en samen bacootje gedronken en even van zijn draaikunsten genoten :D.
Intussen brak het 'hoogtepunt' van de nacht aan, Endymionnnnnnnnnnnnnnnnn. Mijn god, ben weer gruwelijk los gegaan in de anderhalf uur die zij draaide :bounce::bounce:.
Na deze masterlijke anderhalf uur (leek veel korter :() was het in zaal 2 tijd voor Paul en MC Ruffian. Helaas draaide hij in het begin geen classics maar hard bass. Klonk wel lekker, maar toch beetje jammer. Toch :respect: voor deze master of hardcore ;).
Het was ineens al Rotterdam wat de klok sloeg, want in zaal 1 was Panic bezig, en ook hij draaide vrij aardig :D. Kristof nam het van hem over, en hij sloot de avond af. Ja, hij sloot de avond af, te vroeg :@, want Promo kwam niet opdagen :(:@. Ik vond dat op zich erg jammer, maar jah ken zijn reden niet dus geef hem nog 1 keer het voordeel van de twijfel ;).
Brrr, was erg goed en erg veel drank, heb er nu nog last van :S:D.

8 opmerkingen

Waarschuw beheerder
whehe, sterkte met de kater :)
Heb me wel weer zitten irriteren aan dat geduw op de dansvloer. Maar gelukkig had de sucurity dat al snel onder controle.
 
Waarschuw beheerder
mee eens, blijf trouwens bij m'n standpunt dat ze beter area 1 in die andere zaal hadden kunnen stoppen maarja...
Artiest Bossy
Waarschuw beheerder
ik vond het verder wel een goed feessie, geluid was zeker lekker in beide alen!! :)

alleen dat geduuw ja :S
 
Artiest Elcol
Waarschuw beheerder
boskuh je praat poep :)

Von er weinig aan:P
after was leuk:P
Waarschuw beheerder
donateur
Promo draaide gister bij dat feessie waar ik was wel gewoon. Dat was in de buurt van Enkhuizen. Ik denk dat ie de reis te lang vond om nog helemaal naar RN on Tour te gaan. Hij was al practisch thuis omdat ie in dat deel van Noord Holland woont.
 
Waarschuw beheerder
Hij mag me schoenen niet eens meer strikken, pieeeeep, burn in hell :@. Morgen Shadowblaster, potje lomp ragguh.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Mr. Hat: Proef ik hier enige frustatie....Haha...­..Vanavond ben ik trouwens niet bij Shadowblaster. Volgende week namelijk H4L en Multi.
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1607, 1618, 1608}
Artiest {SHOWLIST artist 13296, 60172}
Waarschuw beheerder
Jepz, was een goei feessie! Geluid was netjus. Inderdaad wel jammer van Promo, met die gast altijd raggen!. Maarja......... Endymion had veel goed gemaakt!
[img]http://members.lycos.nl/dalunacy/Rnw/rnw28.jpg[/img]
:respect: