Partyflock
 

Verslag van Mayhem, 10 januari 2003

door , gepubliceerd op
Mayhem
FeestMayhem · Club hell
Datumvrijdag 10 januari 2003
LocatieLuxor Plaza
Mayhem Club Hell

Beetje een laat verslagje, maar ik had geen computer van het weekend.

Eigenlijk waren we van plan om naar Neophyte in Nightlife te gaan. Maar op het laatste moment besloten we om toch maar naar Deventer te gaan, en dat bleek een goeie keuze. Eerst tot 22:00 uur gewerkt en toen met z’n 5-en met de auto richting Deventer.

Toen we bij de Luxor aankwamen begon het al ‘goed’. We moesten gigantisch lang wachten voor we er in mochten, omdat ze zo verschrikkelijk sloom en uitgebreid aan het fouilleren waren. (Die lui denken echt dat ze de drugs buiten de deur kunnen houden) Echt belachelijk hoe lang we buiten moesten wachten, want het was behoorlijk koud. We waren gelukkig van te voren gebeld dat we onze ID mee moesten nemen, dus die hadden we.
Op een gegeven moment werd er iemand behoorlijk hardhandig naar buiten gegooid en die gozer begint toch een partij moeilijk te doen en te dreigen dat hij wel eventjes terugkomt met een pistool en de uitsmijter door z’n kop schiet, echt sneu. Dat soort sukkels mogen ze van mij ook wel ff een nachtje in cel zetten.
Na een eeuwigheid gewacht te hebben mochten we eindelijk naar binnen.

Toen ik de zaal binnenkwam draaide Promo net ‘Je moet je muil houwe’, dus dat was een lekkere binnenkomer.
Het viel direct al op wat verschrikkelijk veel beveiliging er rond liep, echt niet normaal meer. Wel jammer, want dat haalt wel de sfeer een beetje naar beneden. Even rond lopen en bij de terreur kijken, maar daar was het net een beetje een dooie boel, dus weer terug naar Promo. Er waren erg veel bekenden, dus het was meteen super gezellig.
Promo draaide erg lekker, veel van het ‘nieuwe’ Hardcore, maar wel de betere platen gelukkig. M.u.v. ‘Brothers of Conflict’ wat ik toch een mega waardeloze plaat blijf vinden. Iedereen bleef ook nog redelijk rustig wat beuken betreft.

Tussendoor om 1:00 uur ff naar de meeting geweest. Er was helaas geen pf fotograaf, maar iemand van Terrorworld was niet te beroerd om ff een kiekje te maken.

[img cacheid=0002a8370006350bb12d68712000000427]http://members.lycos.nl/snoepie/Feesten/Mayhem1.jpg[/img]

Na Promo kwam G-Town Madness live! Absloluut het hoogtepunt van de avond! Ze hadden een beetje problemen met de microfoon, want die was in het begin lekker aan het piepen. Maar het ging al snel beter en ze zette een super vette set neer. Als eerste ‘The Hustle’, daarna ‘Silence’, ‘The Legacy Continues’ en ‘Locked Down’, ‘Here it comes’, alles door elkaar, absoluut ‘Kick Ass! ’ Eindelijk was het ook behoorlijk wild geworden op de dansvloer en werd er zwaar gepogood (y).

Helaas waren ze veel te vroeg afgelopen en kwam Panic achter de draaitafels staan. Hij begon meteen erg waardeloos met een stel ‘handje-klap-MOH-draaiorgel-Hardcore’ platen. Het volume ging ook meteen een stuk zachter, dus dat was een behoorlijk tegenvaller na die geweldige G-Town set.
Na ongeveer een kwartier zette hij ‘More Bass’ (y) op, dus kon ik weer terug naar de dansvloer om een potje te beuken. De plaat werd gemixt met ‘We gonna make you dance’ van Neophyte en dat klonk wel in orde.
De rest van de set van Panic was letterlijk en figuurlijk van de ‘Hak op de tak’. Hij draaide dan weer Oldschool en dan weer draaiorgel Hardcore. Of terwijl ‘Hakke’ muziek en ‘Takke’ muziek. Niet in blokjes, maar gewoon direct achter elkaar.
Tegen het einde van zijn set had hij eindelijk door welke platen hij moest draaien en werden er meer beukplaten gedraaid. Het werd ook behoorlijk wild op de dansvloer. Helaas zijn er altijd een paar lui die niet weten waar de grens ligt en net iets te hard beuken, waardoor nogal wat mensen onderuit gingen en ik in ene een stuk van mijn tand kwijt was :(.

Tussendoor ook nog regelmatig naar de Terreur geweest, maar daar was het een beetje een dooie boel. Wel nog ff staan hakkuuh, maar in je eentje is dat niet echt super, dus toch maar weer naar boven.

Na Panic tijd voor Catscan die een beetje rustig begon. Maar dat was niet zo’n probleem, want toen kwam er eindelijk weer een beetje plaats vrij op de dansvloer. Catscan draaide zoals we gewend waren (y). Een lekkere middenweg van Hardcore, Industrial en stevige Techno. Helaas begon ik mijn benen een beetje te voelen, en omdat ik de volgende dag nog werken moest besloot ik om het ff rustiger aan te gaan doen. Maar na een halfuurtje op het balkon had ik dat ook wel weer gehad en ging ik weer terug naar de dansvloer. Tegen half 5 ging in ene het licht aan en de muziek uit…. Erg vaag, want het zou tot 5 uur duren, snel naar de bar gegaan, want ik had nog munten, maar de bar was al dicht en ik kon die munten dus wel weggooien. Mooi een stelletje afzetters daaro.
Om het weer goed te maken deden ze het geluid weer aan en gingen ze nog ff door met draaien, gelukkig maar.

Iets voor 5-en hadden we het toch maar aangepakt om de drukte voor te zijn. Snel met de auto naar huis, en om 5:45 lag ik in mijn bed. Helaas ging om 7:20(! ) de wekker al weer, want ik moest om 8:00 uur werken :(
Ik was nog op tijd op mijn werk ook nog en heb de hele dag nog ‘redelijk’ gewerkt ook. (Mijn collega die ook mee was kwam met een gigantische kegel en kopzeer :) een dikke 2 uur te laat ook aankakken).
Om 15:30 was ik half dood en ging ik naar huis.

Samenvatting:
Ik vond het een leuk avondje. Absoluut geen spijt dat ik geweest ben. Het was weer veel stampen/ beuken/ pogo-en en een beetje hakken! Geluid was iets minder.
De sfeer en publiek was ok (muv enkele personen). Kheb erg veel pf-ers ontmoet en dat was wel gezellig.
De lokatie was KUT. Niet zozeer het gebouw, maar het personeel.

17 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
Ik wilde eerst ook naar dit feestje gaan, maar helaas waren de centen bijna op. Ik heb gisteren anl 2 verslagen van dit feestje gelezen, maar die waren niet echt je van het.

Dit verslag geeft tenminste weer hoe iedereen gedraaid heeft. Van Panic had ik al verwacht en Catscan draait in het begin altijd lekker rustig om bruut te eindigen.

(y) Verslag. Jammer dat ik zelf niet kon.

(k)
 
Waarschuw beheerder
Goed verslag ben het met je eens!
Artiest {SHOWLIST artist 65349, 27253}
Waarschuw beheerder
PRecies perfect verslag, zo weet ik tenminste hoe mayhem was. Dat kon ik van die andere verslagen niet uit wijs worden.
Waarschuw beheerder
donateur
was zekers gezellig omdat er zoveel bekende waren, heb me super vermaakt;p
 
Waarschuw beheerder
Ej TYZje, Top verslag!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
kijk.. in dit verslag wee tik me wel te vinden! jij mag vaker verslagen maken :)
toppie!
Waarschuw beheerder
ik ben het het met iedereen eens dat dit toch zekers wel een goed verslag is.Als je dan niet bent geweest weet je tenminste wat je hebt gemist.
Ik heb me ook zeker wel vermaakt maar dat dit eindelijk weer eens een thuiswedstrijd voor mij was,zal ook zeker wel hebben meegespeelt.
ik hoop dat er toch nog een 2e keer komt want voor een feestje in DEVENTERROR loop ik maar al te graag warm.
 
Waarschuw beheerder
SJimmY je staat er weer GeNiaaaaaaaL op !!! hahahahahahahaha:D
laatste aanpassing
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 5976, 4173}
Waarschuw beheerder
dank je, ik doe altijd mn best om er zo psychotisch mogelijk op te staan.

dit is trouwens ook het enige verslag van de 3 waar ik me in kan vinden.
de rest was allemaal zo negatief terwijl het gewoon een gezellig feest was.
Waarschuw beheerder
brute foto.. sjimmie... net als die op raving.. en ook vast.. wel op die van masters.. as.

heb er nu al zin in .. en ja.. neem me fototoestel dit keer wel mee..

mzzzzzzzzlz
Waarschuw beheerder
donateur
goed verslagje:D
en leuk je nog ff gezien te hebben thijs!!!
Waarschuw beheerder
was zeker een goed feestje
Waarschuw beheerder
Was top feessie, sinds lange tijd een ok sfeertje op hardcore feestje. Gezellig.
Artiest {SHOWLIST artist 3198, 158092, 30715, 23213, 40084, 39, 58344}
Waarschuw beheerder
Vond het echt een gezellig feest ondanks dat ik mijn platen niet kon vinden.
Waarschuw beheerder
Catscan draaide dezelfde set als in Koog a/d Zaan De waakzaamheid). Echt wel minder. Waarom?
Volgens mij kan hij toch wel beter.