Het jaar 2007 heb ik even in stijl afgesloten!
De keuze om oud en nieuw dit jaar in de HMH te vieren was niet al te moeilijk.
Daar heb je een aantal dingen voor nodig. Allereerst een kaartje, en wat gezellige mensen om het jaar mee af te sluiten, en vooral het nieuwe jaar mee te beginnen!
Een van mijn goede voornemens was om het in 2008 vooral nog gezelliger te maken dan in 2007, dus wie neem je dan mee? juist! 2 banditos uit Vlaardingen en 2 banditos ( met een T
Nu ik wat vaker in Den haag rij, zou je denken dat de weg ernaar toe steeds makkelijker word. juist, dat zou je zeggen.
Volledig klaar voor de duistere nacht vetrokken we gewapend en al naar 020. ( Ik schrijf het even zo, makkelijker, en minder misselijkmakend voor enkele onder ons
Rond 22.30 waren we binnen. Even jackpot trekken bij de muntenbalie, en GAAN!
Lieve Steve draaide net zijn laatste (donkey) deuntjes weg, en de showtekbrothers mochten het laatste uurtje van het jaar iedereen gek maken
lekkah green stuff gepufft, the system gefuckt en toen was het tijd voor een toiletstop! Helaas stond er file buiten, dus was nog maar net voor 0.00 terug. 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1. GELUKKIG NIEUWJAAR!
We zijn hierna opgesplitst. het ene deel ging naar Josh en Wesz, maar ik bleef gezellig met 2 haagse banditos bij Mr. Heart!
Wat een begin van het nieuwe jaar zeg! snoeihard en verrassend
Volgens mij zijn we kort na de set van Ome Dov even iets gaan eten.
Ome Dov draaide ff lekker een " Willempie". Digiwave, power of the mind en Forever az one!
De Noisecontrollers. Midden in die set kwamen we de zaal weer in. Wat een platen joh!
En NEE! we gaan nog niet naar huis!
Na mijn broodje kroket hoefde ik geen mcVillain menu meer, maar natuurlijk wel D-block en S-te-fan! All you need is come ride with me baby!
Heerlijke set! jammer dat de vloer zo ontzettend glad was, anders was het stampen wat makkelijker geweest. Ik moet een beetje om mijn enkels denken, ook al is Duro niet in de buurt.
MAXimaal los met MAX! Annahilating
Luna draaide ook heerlijk. ondertussen waren er een paar een "crimineel" slaapje aan het doen op de tribune. Natuurlijk komen ze for the one and only wel ff naar beneden! ZANY
Dat hij donderdag Motherfuck "vergat" vond ik een beetje jammer. maar als je dan tijdens Qrimetime vlak voor je hardcoreset nog ff Fusion of sound draait, ben je geweldig! donkey rollers
Uiteindelijk zijn we tijdens de zany-set wel weggegaan. ik was aardig brak, en de rest van die lieve mafioso's ook.
Vanuit 020 waren we binnen 3 kwartier in 070
2 gangsters afgezet en de rit terug gemaakt naar de ghetto's van 010
Misschien leer ik dit jaar nog drinken
Graag wil ik alle lieve mensen een gelukkig, liefdevol en gezond 2008 wensen!
Bedankt Mafioso's
speciaal bedankje voor MC Big MouDh



















