Ik zou niet zo heel veel gaan doen vanavond, liever gezegd; eigenlijk helemaal niets!
Lekker maffen was de bedoeling, de batterij was nogal tot het nulpunt gedaald na het avondje feesten de dag ervoor (Paul van Dyk in de Powerzone te Amsterdam, tsja trance, word je echt doodmoe van he haha). Maar 2 gemiste oproepen (Eric) + een terugbelletje later (Eric) besloot ik toch weer de feestschoenen aan te trekken! Die schoenen waren nog wat schmoetzig, maar modder eraf-klauwen (hoppaa) en gaan met die banaan, en alles was weer okay! ‘RESET’ was de naam van het feest wat gehouden werd (waar ik eerlijkgezegd nog nooit van gehoord had, georganiseerd door de mannen van Art Of Dance). en de locatie, Zaandam Zuid ergens tussen de fabriekies. maar geen Hemkade! Want nee, want de toko heet tegenwoordig ‘The North Sea Venue’ (tsja. ) Wat een kotsnaam eigenlijk! Wel chique misschien, maar meer voor een opera ofzo. Voor mij blijft het dus gewoon de HEMKADE! De plek waar ik al zovaak te feesten ben geweest, nostalgie! En voor de échte diehard-mensen (met rimpels en een kale kop), nog bekendstaand als ‘de Funfactory’. In ieder geval zal de postbode zijn briefies nogsteeds posten op nummer 48! Want de locatie is still the same! En voor mij een soort thuishaven!
Tsja, Reset. wat een naam eigenlijk. Maar toepasselijk wel. de laatste tijd was ik namelijk wel even aan een een ‘reset’ toe! Knoppie om, en effe verstand op nul! Je kent het wel van die dagen, dat je bijna iedereen massaal de tyfus wenst, en dat er effe een heleboel mensen zijn die lekker het dak op kennen! . Anyway, ‘losgaan’ was de boodschap in de fles, en die boodschap werd perfect ingevuld! Wat een knaller van jewelste, verspreid over twee zalen die uit hun voegen barstten van energie! Oke laat ik beginnen met mijn verslag. 22:45: We peren ‘em vanuit de oer-slaperige gemeente Graft-De Rijp richting het bruisendere Zaandam. Zonder verwachtingen zat ik op de achterbank (tsja geen BOB haha jalalaa). Heerlijk om eens niet te hoeven rijden (wat ik al nooit doe trouwens haha, en ook niet op de fiets, want in de weekenden rij ik liever op levende voertuigies
Schranz-techno is ook niet bepaald muziek om je poten bij stil te houden! Perfect tempo-tje, ingevuld met een hoop nervositeit, en een keiharde beat: Heerlijk! Een schranzkenner ben ik niet, om eerlijk te zijn ken ik geen van de DJ’s die er zaterdag aan het roer stonden (op Amok na). Maar de flow in deze heerlijke herrie zorgt ervoor dat ik hierop prima los kan gaan! Na ongeveer een uur in de schranz-zaal te hebben gebivakkeerd besloten Jerry en Eric om de hoofdzaal weer te betreden, maar ik bleef nog even op de schranz-afdeling hangen, omdat ik daar nog even gezellig stond te feesten met Sharon (1 van de leuke mensen die ik zaterdag had ontmoet! ) Tsja, dus ik wou ook eigenlijk niet weg
De liveset van Noisecontrollers had ik min of meer gemist, dus we pakken hem weer op bij de Headhunterz, als we teruglopen naar de mainstage. Ik vond ze vrij aardig draaien, maar had even mijn rust nodig op dat moment. Al zittend op een bankie en al kijkend naar de lasers besefte ik dat ik welweer effe aan een Red-Bulletje toe was, want inkakken zou uit den boze zijn! Maar toen de Headhunterz plaatsmaakten voor Daniele Mondello, was mijn Herstelfase 1 succesvol verlopen! Ik liep de zaal weer in om de volle klappen uit de speakers te verwelkomen! Danielle Mondello was ook vroeger al één van mijn favo’s, net als Activator en Technoboy 1 van de Italiaanse grootmachten, en dat maakte hij meer dan waar! De Hemkade barstte weer uit z’n voegen en de vonken vlogen er weer van af! Damn, ik zal maar weinig calorieëen meer hebben overgehouden na al dat gestamp (ik denk een stuk of 5), volgens mij is losgaan gewoon topsport (getuige de spierpijn die ik nog heb). Heerlijke set, veel gave nummers met veel melodie-intermezzo’s! Ook draaide hij wat oude nummertjes (Kick this MF van Luna oa) wat het qua afwisseling perfect compleet maakte! Hulde aan Mondello, die zijn plaats vervolgens af moest staan aan DJ Isaac!
Voor de variatie zijn we eerst weer even bij de schranz langsgewandeld, dus we lieten de hardstyle weer eventjes links liggen! Ook hier werd de rauwe herrie onveranderd voortgezet, de schranzige muziek had me volledig in z’n greep! Nadat ik helaas iedereen even uit het oog verloren was (Eric en Jerry, maar ook Sharon) kwam ik zowaar nog wat bekenden tegen van me oude school! Verder weinig bekenden gezien, maar wel lache om effe los te gaan met een oud klasgenoot van me + aanhang! Halverwege Isaac liep ik de andere zaal weer in, waar ik Jerry en Eric weer tegenkwam. De set van Isaac beukte lekker weg, maar toch had ik behoefte om even te gaan zitten. Even herstelfase 2 in werking gooien, door middel van poten strekken, even ‘resetten’. Jerry bleef in de zaal, maar Eric en ik gingen even chillen in de voorzaal (onder de kerstverlichting van de ‘North Sea Venue’).
Het feest liep langzamerhand richting het einde, maar één DJ hadden we nog tegoed! Eén van de groteren van hardstylend Nederland: DJ Zany! En nog 1 keer mochten alle ankers worden losgegooid, want Zany gooide alle schroom van zich af! En de zaal ging goed los ook, ik vloog zowat door het dak heen van enthousiasme! Tsja, hardstyle. ik mag het niet ontkennen; écht mijn muziek! Wat jammer dat als je in de forums op PF ziet dat sommigen alleen maar lopen te kankeren op hardstyle! Een tijdjelang luisterde ook ik het nauwelijks meer, maar wat er vanavond de revue passeerde was van zeer hoge kwaliteit! Met Zany als het topje van de ijsberg, die in mijn ogen samen met Activator, Mondello en D-Block/S-Te-Fan de avond hebben gemaakt! En uiteraard ook de andere DJ’s, zowel in zaal 1 als in zaal 2, want dit was een topfeest! Het was 6 uur, dus tijd om te vertrekken!
Koud als het buiten was doken we snel de auto in, waar we onze liedjes zelf maar moesten zingen (Jerry’s autoradio was kapoet), om vervolgens helemaal naar Alkmaar te rijden voor een pakkie peuken (tsja, verslaafd? ) en nog even bij Jerry thuis een DVD van Qlimax te bekijken! Rond 8 uur was ik dan eindelijk thuis, na een ijskoude fietstocht van 20 minuten, maar met genoeg inspiratie voor een mooi verslag! Ik denk dat die missie wel is geslaagd. Tot slot nog even;
Art Of Dance mag zich rijk rekenen met een super-waardering van mijn kant! Qua orginanisatie was het prima in orde! De DJ’s gaven deze avond glans, en de gezellige mensen + sfeer gaven mij de perfecte invulling van deze vette avond! ‘RESET’ heeft zijn naam wel waargemaakt, want de tyfus wens je eigenlijk niemand, en de vervloekte mensen mogen wat mij betreft ook het dak welweer af!
Tot de volgende ‘herstel’-editie, adieu!











