Beatmachines. Naast het underground concept RAW, vonden wij van G.O.D. Underground Events het tijd om een nieuw concept in het leven te roepen. Een concept in een lokatie dat de uitstraling heeft van een luxe club en met een fantastisch geluidssysteem en lichtshow.
Na even zoeken kwamen we uit bij Club Organza in Breukelen. Op een avond hebben we de lokatie bezichtigd en waren gelijk laaiend enthousiast. Deze lokatie had alle faciliteiten waar we naar op zoek waren.
Voor de aftrap van de eerste Beatmachines, hebben we de handen ineen geslagen met Industrial Shock. Deze Amsterdamse organisatie heeft een aantal DJ's aangedragen. Devillien, Deimos en 100 Kilo Maarten zijn o.a. de paradepaarden van Pro Artist Management.
Buiten deze mannen, waren we nog op zoek naar 1 grote naam. Deze vonden we in de Belgische held Sandy Warez.
Weken verstreken, de flyers en posters kwamen binnen en toen was het in januari tijd om te beginnen met de promotietoer.
Wekelijks posters plakken en flyers verspreiden. Zelfs in de regen bij P60 in Amstelveen. Alle bezoekers van Club r_AW hebben we voorzien van een flyers bij vertrek.
Dat was 1 week voor Beatmachines. De laatste dagen bleef de teller stijgen. Maar omdat er problemen zijn met het vinden van de lokatie, hebben we alles op alles gezet om dit te verduidelijken. Overal waar het mogelijk was, hebben we het juiste adres doorgegeven en ook zou er bewegwijzering aangebracht worden.
Na een korte vrijdagnacht, werd ik door Stein wakkergebeld. Een half uur eerder opbouwen om wat tijdwinst te creeëren. En dat half uurtje kwam tot zijn recht.
Om 5 uur bij Club Organza aangekomen, snel alle spullen uitgeladen en bekeken wat er gedaan moest worden aan decoratie. Robbert en Stein begonnen met het uitrijden van de bewegwijzering en Jorn en ik zouden de decoratie e.d. voor onze rekening nemen.
Begonnen met de kooi. Het plaatsen van 2 tv's en de kooi bekleed met een legernet. Vervolgens ophangen van de G.O.D.-banner en daarna nog wat legernetten aan de muur maakte het geheel af.
Toen nog even de laptop aansluiten voor de opname van de sets. Na controle was dat allemaal in orde. althans dat leek zo. Nieuwe versie van Wavelab bleek toch niet zo best te zijn.
Rond 22.00 uur ging de eerste plaat op de tafel. Deimos kreeg de eer om te openen. Met heerlijke Techno opbouwend naar flink knallen, was hij de perfecte opener.
Vervolgens een duo. 100 Kilo Maarten vs Devillien. Nou dat was één en al genieten. Die waren zo goed op elkaar ingespeeld! En de opbouw was perfect.
Ondertussen was de Sandy Warez gearriveerd en die nam het roer na 1,5 uur over. En zoals we van hem gewend zijn. knallen en compleet uit zijn dak.
Na Sandy Warez, stond G.O.D.'s eigen man, Zoltar, klaar om het publiek te vermaken met zijn stijl. Tja moet ik hier nog meer over vermelden? Hij draait gewoon waar hij voor staat : RAUW & DUISTER.
Daarna was het tijd voor Krachmacher. Een combinatie van Industrial en Darkcore, zorgde voor extra energie en het publiek genoot zichtbaar.
En als afsluiter Zanthrax vs The Relic. Voor degene die het toen nog niet door hadden. jawel 1 persoon
En hij draaide heerlijk!
Om 4:10 was het dan echt tijd om de knoppen om te zetten en iedereen naar huis te sturen. De tijd was gekomen om af te bouwen, want om 6.00 uur staat het volgende feest, Morning Mission, weer op het programma.
Dus snel alles afgebroken, opgeruimd en ingeladen.
Nog even de laatste zaken afhandelen en toen was het tijd om te gaan.
Kim en Stein thuis afgezet en toen was ik weer thuis. De auto uitladen doe ik wel met daglicht. ik verlangde naar een douche.
Met een naar sigarettenrook stinkende laptop, nog even een verslag van mijn zijde typen en dan is het omrollen en
Helaas alleen, een crash heeft ervoor gezorgd dat de eerste 2 sets mislukten. Dat had ik tussentijds gelukkig door en toen snel overgeschakeld naar een eerdere versie, zodat we weer op konden nemen.
Als laatste wil ik nog even Club Organza bedanken voor het vertrouwen in ons. Want dit was duidelijk een compleet ander concept, dan waar Club Organza bekend van is. Maar het enthousiasme van het personeel en de eigenaars, was voor ons een goed teken.
En ook alle bezoekers van Beatmachines voor jullie aanwezigheid. Jullie zijn de mensen waarvoor wij alle tijd en energie in het concept gestoken hebben.
En dan rest er nog maar 1 ding. Het aankondigen van de tweede editie van Beatmachines.
12 mei 2007, Beatmachines 2, Club Organza.
Line up :
- Brainwash
- Invite
- Johnny Void
- Krachmacher
- N-Vitral (Live)
- Peaky Pounder
- Zoltar
http://www.god-underground.nl/beatmachines
Namens G.O.D. Underground Events,
RAY





















