Ik zeg dan altijd: "OK, maak ff die blowjob af, we hebben het hier later over".
Anyway, vaak zeggen meiden tegen: "Jullie mannen denken alleen maar aan sex".
En ik zeg dan: "Neen".
Er zijn 2 dingen die mannen belangrijker vinden dan sex.
Ik zal proberen dit zo goed mogelijk uit te leggen, want op die manier hoop ik dat er beter begrip ontstaat voor wie we zijn als mannen. Iedere man droomt ervan om deel te zijn van een roofoverval.
Heren, geef maar toe.
Elke keer als je de film HEAT ziet denk je: Jaaaaa, dat wil ik ook. Aangezien Q-dance een roofoverval gepland heeft met Qrimetime, heb ik besloten deze roofoverval bij te wonen en te zien hoe de heren deze roofoverval
succesvol uit kunnen voeren. De volgende heren gaan proberen een duur schilderij met een straatwaarde van 3 miljoen euro te stelen:
- Bas en Ram
- Tommy Pulse
- Pila
- Southstylers
- Blackmail
- Activator
- Dana
- Technoboy
- Deepack
Iedereen heeft hier zijn eigen taak. De heren Bas en Ram moeten eerst een plek vinden waar ze ongemerkt over een hek kunnen klimmen met iedereen.
Met welk kunst en vliegwerk ze dit gedaan hebben weet ik niet, ik was nog niet aanwezig om dat schouwspel te mogen zien.
Ik hoop dat ze een stil hoekje gevonden hebben waarover ze ongemerkt overheen konden klimmen, waar niet veel security aanwezig is. Het volgende obstakel is een groot hok waar de huisdieren van de bewoners vertoeven, een heuse clan leeuwen.
Toch is het belangrijk om over dit hok heen te gaan via een touw, omdat dit een plek is waar geen camera's gericht zijn, ook wel bekend
als een 'security blind spot'. Tommy Pulse gooit het touw met een ankertje van de ene kant naar de andere kant maar komt net een meter te kort.
Gelukkig kan hij net op tijd het touw terugtrekken voordat de leeuwen deze te pakken krijgen, de 2e keer lukt het gelukkig wel.
via dit touw klauteren ze allemaal naar de overkant, nog steeds buiten het zicht van camera's en bewaking. Tommy besluit om met een schep wat
uitwerpselen van de leeuwen uit de kooi te vissen. De bedoeling is dat iedereen daar met zijn voeten in gaat staan. Op die manier voorkomen ze dat
de honden van de bewakers andere lucht ruiken waardoor er geen alarm kan slaan.
Activator twijfelt nog maar na wat gezeur over en weer besluit hij toch zijn voeten in de leeuwenstront te zetten.
De here van Deepack blijven telkens maar afvragen: "Waar is het busje? "
"Busje komt zo", roept de rest. Op het complex heeft de eigenaar een speciale zwembad met waterval laten maken, deze is echter zodanig gemaakt dat als je in het zwembad naar de waterval zwemt,
je ongezien bij het huis zelf kan komen.
Pila besluit als eerste door het zwembad heen te zwemmen. Hij moet laag blijven want hij ziet dat er lasersensoren vlak boven het water zijn gericht.
Hij wilt voorkomen dat er alarm geslagen wordt.
Hij slaagt erin de overkant te bereiken.
Soutstylers willen stennis gaan trappen met hun meegenomen AK-47's.
Ze willen alles neerschieten wat beweegt.
Ze beseffen echter wel dat als niemand weet dat ze er zijn, er ook geen alarm geslagen kan worden.
Gelukkig valt Zany niet flauw van de leeuwenstront en houden ze toch hun verstand erbij. Intussen beseften ze dat Blackmail nergens te bekennen was.
Hij was er blijkbaar tussenuit geknepen omdat hij met zijn Zwitserse precisie meer zin had om een mainframe te gaan hacken.
Hierdoor moest er iemand van 'The Blue Team' gepakt worden om te dienen als 'last minute replacement'
Wie het is, geen idee.
Ze zeggen dat ie cool is maar eigenlijk is ie niet cool, want anders ben je geen 'last minute replacement'.
Het enige wat ie kan zeggen is: 'Let's kill these bitches'.
Ze waren aangekomen bij het huis en Activator is de specialist om sloten te openen met zijn speciale set lopers.
Hij probeert het slot open te krijgen.
Met veel gedoe en veel kleine pauzes probeert ie het slot open te krijgen, maar daarin slaagt hij niet.
De rest begint zich te ergeren en beseffen ook dat Activator ook even na moet denken voor ie actie onderneemt.
De rest zegt dat veel mensen buiten een sleutel in de buurt verstoppen om binnen te komen mochten ze de sleutel kwijt zijn.
Na een paar minuten vinden ze de sleutel onder, hoe toepasselijk, een plantenbak. Eenmaal binnen zien ze dat er in de gang allemaal bewegingssensoren geïnstalleerd zijn.
Tijd voor wat vrouwelijke finesse om hier doorheen te lopen.
Dana heeft een keer naar Mythbusters gekeken en heeft gezien dat je een bewegingssensor kunt misleiden door zo tergend langzaam te gaan lopen.
Langzamer dan het apparaat reageert.
Rustig neemt ze kleine stappen en ze gaat enorm langzaam door de gang.
Langzaam genoeg om geen bewegingssensor te laten reageren.
Ze komt bij het paneel om deze uit te zetten en de rest komt rustig voorbij.
Soms moet je een vrouw een mannenjob laten doen. Achter het paneel bevindt zich de kamer waar het schilderij hangt.
Deze hangt aan een mechanisme waarbij een tweetal lasers het naderen registreert en een contragewicht het afhalen registreert,
uiteraard gekoppeld aan een alarmsysteem.
Hier heb je wat Italiaanse finesse voor nodig.
Technoboy bekijkt de omgeving.
Met een speciale camera kan hij zien hoe het contragewicht aan het schilderij vast hangt.
Ah hell, denkt Technoboy.
Deze overval kan wel wat spanning gebruiken.
Met grof geweld rukt hij het schilderij van de muur en er wordt alarm geslagen. "Waar is het busje, vraagt Pila? "
Verrek de heren van Deepack waren zo bezorgd over het busje dat ze er maar zelf in zijn gaan zitten en wachten buiten op de rest. Nu vinden de heren naast het plegen van een roofoverval het 2e ding belangrijker dan sex.
Het 2e ding wat mannen belangrijker vinden dan sex is het hebben van een aap als huisdier.
Nu heb je altijd van die treehuggers die vinden dat apen geen huisdieren kunnen zijn aangezien apen meer dan dan bananen eten.
Apen hebben de slechte gewoonte om hun eigen stront met hun handen op te vangen en ermee gaan gooien alsof het een feestje is.
Gelukkig hebben de heren de aap een beetje afgericht en ze hebben het volgende voor elkaar gekregen als ze telkens thuis komen:
- "Hey aap, waar ben je? "
- "Aaaaaaaahhhhhhhh, oeh ah"
- "Hey aap, waar ben je? "
- "Ik zit in de kast"
Wauw hij kan ook nog praten. - "Ja ik heb mezelf leren praten".
Nu hebben ze hem ook nog eens een harnas en een zwaard gegeven.
Is eigenlijk best wel Punk'd als je weet dat je een aap moet gaan bevechten als je thuis komt van je werk.
Wat wil een man nog meer.
Nu kunnen zij op een perfecte manier deze 2 dingen perfect combineren.
Ze wachten in de bus die gebruikt wordt voor de roofoverval en de aap rijdt het busje.
Voor de aap is het bekend dat ie een Ford Transit rijdt want dat is het meest gebruikte busje voor wat voor criminele activiteit dan ook.
Aap roept: "We moeten gaan, we moeten NU gaan! "
De hele groep gaat met schilderij snel het busje in en kunnen net ontsnappen aan de bewaking.
Dankzij de valse nummerplaat is het lastig te traceren welk busje gebruikt is.
En toen was de roofoverval over.
Eigenlijk is het jammer dat mannen deze 2 dingen het belangrijkste vinden want we weten het nooit zal gebeuren, eigenlijk is dat wel reden om daar verdrietig over te worden. Dus dan toch maar veel aan sex denken
Nog even wat cijfers en wat meningen van mezelf:
- Locatie: 9, makkelijk te bereiken vanaf de A2, akoestiek is super
- Wachtrij: 9, ik was in 5 minuten binnen (zo rond 11 uur)
- Consumpties: 8, IK vond het niet duur. Nu moet ik erbij vertellen dat ik in Dublin woon en daar andere prijzen gewend ben (5 euro voor een halve liter bier)
- Toiletten: 7, in de VIP waren ze redelijk, achter de hoofdzaal was volgens mij iets gesprongen waardoor het leek alsof iedereen ernaast piste
- Lineup: 8, vond Activator de minste van de avond, de rest was goed, volgende keer weer afsluiten met hardcore aub.
- Mensen: 7, what the hell, sinds wanneer is het dragen van een 'mullet' of 'mohawk' weer mode onder de mannen? Ik ben slechts 10 maanden weg uit NL en toen waren ze er nog niet. Dat ziet eigenlijk niet uit he
Een 'mullet' of 'mohawk' kan echt niet, daar kun je zeker niet mee solliciteren
Verder erg veel pushups gezien. Is dit mode bij de vrouwen tegenwoordig? Verder een geslaagde avond, 'overall' geef ik het een 8. Oh ja en een gelukkig nieuwjaar


























![[QJ]#Niekjuh#](/images/user/328486_1202795.jpg)



