Partyflock
 

Verslag van Innercity, 21 december 2002

door , gepubliceerd op
okee mijn verslag :)

Om 22:00 van huis vertrokken.
om 22:30 in de rai mezelf bij de mensen gevoegd met wie ik had afgesproken en onze jassen ingeleverd. (hierover verderop meer)

tot 01:00 wat rondgehuppeld en m'n stampmaatje opgehaald, toen naar de meeting toe even hoi gezegd en toen de techno ingedoken die TE druk was. :)
toen maar naar de housezaal gegaan waar het rustiger was en toch lekker werdt gedraaid :)

04:30 de mainstage waar we de rest van de nacht hebben doorgebracht onder het genot van Sven Väth en mevrouw Dana. van die laatste heb ik alleen het meeste van veraf gehoord door wat probleempjes die zich voordeden.

en dan nu mijn beoordeling,
Eerst al het negatieve gezeik.

-Slechte ZEER slechte logistiek
wat een puinbak ALWEER om van de ene zaal naar de andere te komen :(
doe er eens wat aan of laat gvd eens wat minder mensen binnen want dit is niet gezond.

-Personeel, Uiterst onvriendelijk en ongemotiveerd personeel bij de gardarobe.

-Beveiliging, een aantal van deze mensen ken ik van MultiGroove/Hemkade maar die gasten die ik dan niet kon waren me een partij opgefokte kolerelijers waar je ziek van werdt! :(

-Ja, de wachtijden bij de Bar`s, zo snel als t op thunderdome ging zo traaaaag ging t nu, net alsof de mensjes achter de bar oogkleppen ophadden en je negeerden! :S

-Te druk, ja als je niet 1 cm hebt om je behoorlijk te bewegen doordat het gewoonweg veel TE druk was! geeft al gauw een sfeer om te gaan rammen helaas :S
heb dit ook meerdere malen op de avond gezien.

-EHBO, mijn mening was dat er nog een extra EHBO post in de buurt bij de talentroom had gemogen, dit zeker met het oppervlak van die hal en de snelheid waarmee gereageerd kan worden!
het personeel daar was overigens erg vriendelijk.

-Consumptiebonnetjes, begrijpelijk dat ze van de oude muntjes afwillen maar die snertbonnetjes verweken in je zak!
neem dan een andere kleur muntje voor 2003!
ti`z maar een tip ;)

-Water, wederom een gebrek aan water op de avond!
zo rond half 7 was er geen flesje meer te krijgen in de main, erg slecht als je t mij vraagt en je snel even water nodig hebt voor iemand die 't even niet helemaal meer trekt :S

Okee dat was het negatieve gedoe, Nu het positieve.

-Aankleding, wederom heel erg goed uitgepakt.
een geweldig decor en overal kleurige aankleding

-Lichtschow, Supermooie laserindeling die weer eens voor wat kippenvel zorgde bij menig mens

-Geluid, overal waar ik de zalen binnenkwam stond het geluid op een zeer aangenaam niveau
de mainstage was aan de zijkanten weleenswaar minder maar in het midden wel erg fijn
kheb op Sven Väth (nee en niet sven viet zoals die doos van een mc stond te verkondigen) heerlijk m`n pootjes laten werken

-Sfeer, over het algemeen vrij goed maar her en der toch wat overgedrogeerde en bezopen opgefokte figuren die weer op elkaar moesten hakken

In tegenstelling tot vorig jaar vond ik het dit jaar maar matig
t was dat ik met een groepje leuke vrienden was maar anders was het echt janken geweest

tnx,

Demon Roxy
Jardena
Vaag
Flamie
hardstylerules
technojunk
Lange

'T was gezellig en snel weer een keer! maar dan beter ;)

Aankleding - 9
Sfeer - 7
Muziek - 7
Geluid - 7
verlichting- 9

33 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
Je hebt helemaal gelijk :p
Waarschuw beheerder
donateur
Met andere woorden en KUT feest! :P :d
Waarschuw beheerder
donateur
Veel van de dingen die jij hierboven opnoemt vond ik vorig jaar al een drama. Dat publiek is ook niks voor mij. Na 2 keer Innercity heb ik deze keer bewust overgeslagen. Geef mij maar Gabbers/Hardcorelief­hebbers.....
 
Waarschuw beheerder
Het was inderdaad veel te druk, je werd overal egt fijn geplet door alle mensen en je kon amper een zaal binnen zien te komen zonder gezeik naar je kop dat je mensen *opzijduwd* ofzo, ik zelf vond het vervoer rond half 7 wel goed geregeld want gelukkig was het toen nog niet zo druk. en ook nog een ongelovelijk irritant iets zijn al die flesjes overal op de grond.. je moet echt oppassen dat je niet valt!
 
Waarschuw beheerder
beveiliging waren inderdaad van die opgefokte ....lijers .
Waarschuw beheerder
inderdaad had ik ook de vorige twee jaar. ging daarom dit jaar maar niet. eerst had ik nog wel spijt dat ik niet ging maar toen ik id-t radio aan zette en de lieve deuntjes van tiesto hoorde was ik blij dat ik thuis zat.
Waarschuw beheerder
hehee... verlichting was idd super... die lazers trouwens zijn nog nooit vertoond... :D:D:D (de lazer midden in de zaal die 360 graden draaide)
Waarschuw beheerder
oow ik vond trouwens de beste innercity allertijden :bounce: en ik geef het in het totaal een 7
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Over het personeel heb je wel enigzins gelijk in. Maar hoe zou jij het vinden als je de hele zondagcohtend de pleuris moet gaan werken en haast nooit rust krijg. Mensen blijven komen, iedereen wilt drinken en jij moet gewoon door gaan met serveren.
Er waren gewoon te veel mensen of te weinig personeel.
In iedergeval don't blaim the messengers (dus het personeel. Die gasten kunnen er ook niks aan doen dat er te weinig man is. De meeste gingen zelf naar Innercity toe :P(like me dus).

Maar iig toppie feest en goed verslag.
Waarschuw beheerder
stonden wws`ers als beveiliging dat zijn trieste figuren
 
Waarschuw beheerder
ik zei toch dat het een kut feest was
dan was de bridge cekerzz 10x beter
goede sfeer altijd top (y) en dat voor 5 euro
Waarschuw beheerder
Ben er niet geweest maar als je daar als personeelslid rondloopt dan zou je toch blij moeten wezen :? :? :?
Heb zelf op de eerste Shockers gewerkt, heel erg goed verdiend en het was een masterfeest!!! Had er zelfs wel gratis willen werken!
Waarschuw beheerder
Amen!!

idd veels te druk :/
was de 4de keer innercity en dit was tog echt de belabberste heb meer moeten w8ten dan echt kunne feesten en veels te softe shit :s

innercity ok het word geen beuk feest maar zo soft??
voor de rest wel goed vermaakt hoor :D

lache verslaggie kon er wel om lachen :)

grtz me
Waarschuw beheerder
donateur
nou die mensen leren dus ECHT niet gewoon..pfffff dis nou precies wat ik er in 2000 van vond en daarna ook maar niet meer geweest ben..
Toen was het ook ehct veels TE druk :@
Waarschuw beheerder
Was bruuuuuuuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuuuut!!! de techno zaal was perfect!!! (y)

wat een vette avond... Dave Clarke en Umek (Y) :D
Waarschuw beheerder
donateur
(K) voor mijn stampmaatje Carl!!

Mede dankzij jou heb ik me toch goed vermaakt op een niet bepaald geweldig feest...
Waarschuw beheerder
Mmm....niets gemist dus!!!

Na 3 jaar Innercity hou ik 't voor gezien!!!
 
Waarschuw beheerder
Dave Clarke & Umek Roeleren :D
Waarschuw beheerder
donateur
In tegenstelling tot de 2e ic vondt ik deze juist erg goed gedaan, ok te druk meschien, maar verder geen onenigheid gezien, drinken altijd kunnen halen (ook in de main) en binnen 2 min elke keer, vriendelijk personeel (meschien mogen ze je gewoon niet carl :D )
garderobe ook snel geregeld, en dana stond me een partij te rammen :bounce: vooral d'r nieuwste plaatje scratched ging r erg goed door heen :) + een half uur extra door draaien hehe.
Neuh top feesie :)
Waarschuw beheerder
donateur
Was mijn allereerste Innercity en vond t een heel leuk feessie, maar zeker niet geweldig. Zoals iedereen al zegt was t veel en veels te druk. Kon in de techno rond 'Dave Clarke'-tijd me kont niet keren, mensen liepen me de hele tijd aan de kant te duwen en als ik aan t stuiteren was stond ik steeds op mensen hun tenen. Errug slecht hoor! Hoorde dat ze 2500 extra kaarten hebben vrijgegeven (weet overigens niet of dit wel zo is..) maar als dit klopt is dat een slechte zaak want dat gaat ten koste van de veiligiheid en gezondheid van het feestpubliek.
Mja, er werd lekker gedraaid over t algemeen. Vooral in de techno staan springen maar heb ook ff in de house gestaan, waar het heerlijk rustig was en waar oom superlekker werd gedraaid en vanaf een uur of 4 naar de main gegaan. Sven Vath draaide lekker en Dana was een aardige afsluiter. Lekker staan beuken, samen met Rob.. Was top gozer!
Voor de rest nog een heleboel PFers gezien wat erg gezellig was. Dank je wel Kim, Banaan, Taliet, Wouter, Atus, Arank, Carl, Tom en weet ik t wie nog meer :) Prima vermaakt met als topper Dave Clarke!
Waarschuw beheerder
K heb me echt wel goed vermaakt.

Thanx to u all ;)
Waarschuw beheerder
Idd slecht georganiseerd de mensen wisten je niet eens te vertellen waar je heen moest om bevoorbeeld je jas op te halen.....

En dan ook nog eens al die mensen je had idd geen enkele ruimte om eens lekker te hakken....

Maarja 1 keer nooit weer dus
 
Waarschuw beheerder
dit was echt een strak feessie

De techno was gruwlijk :D en maakte alle negatieve punten helemaal goed
Waarschuw beheerder
Zeer goed verslag!!
Nou word maar weer goed duidelijk waarom ik niet heen ben gegaan! Had al verwacht dat het veel te druk zou zijn...
Waarschuw beheerder
ondanks alles heb ik me prima weten te vermaken.
was gelukkig met gellige mensen, en heb daarmee gek genoeg kunnen doen.
heb t zelfs tot t eind uit weten te zingen.
maar goed, was wel gelijk de eerste en laaste x
Waarschuw beheerder
Ik heb me prima vermaakt(y), En moet echt grote hand geven aan de EHBO(y) bij de mainstage die waren echt toppie, Carl ben helemaal met je eens, we konden die gasten bij geel, wit K J wel knal verkopen, grrrrrrrrrrrrrrrrr
Waarschuw beheerder
Ik heb alleen in de techno relaxed kunnen feesten,de main was te druk om geen ruzie te krijgen EN DAT IS NIET TOF. Je kon niet eens normaal een stek zoeken om lekker uit je plaat te stampen. Geluid was idd een pluspunt,vooral in de main.
Waarschuw beheerder
Heb me eigenlijk alleen gerergerd aan de Speedfreax bezoekers...
Is het niet 'cool' ofzo om daar te lachen ofzo?
Arrogantie ten top !!!

Verder vraag ik me eigenlijk nog steeds af wat Dana hier te zoeken had...:S

Weet iemand trouwens of de (gruwelijke !!!) set van Kevin Sauderson ook ergens is uitgezonden, of op het internet staat ?
Waarschuw beheerder
Owjah, Fabian...
De beste Innercity was toch echt de eerste !!!
Alleen al de line up *zucht*
Verder kan ID&T de pot op!!!
En zoek IK mijn heil definitief bij Awakenings :P
 
Artiest Arrivée
Waarschuw beheerder
donateur
Edwin...
Normaal gesproken hoor ik je over Sander Kleinenberg, Benny Rodrigues, Laidback Luke, Kevin Saunderson, Dave Clarke, Umek, Marnix, Denis, Harry "choo choo" Romero, Sneak, Rino Cerrone en noem maar op, ook niet klagen.
Naar Dana op IC is inderdaad niet leuk, maar er zijn genoeg alternatieven!
En je had gvd twee kaartjes GEWONNEN, dus ik snap het punt even niet... :S

En die set van KS stuur ik je asap, a'ight? :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik hoor het al wel weer, ik heb er goed aangedaan om niet naar innershitty te gaan, maar die 50 € te besteden aan kaarten voor Oldskool Madness, QLubtempo13 en Earthquake :D
Waarschuw beheerder
MMMMmmmmzzz,..... ik heb me er wel vermaakt,.....

.....alleen danzzzen (cq. :bounce:) kunnuh die gasten daar niet :vaag:

Wel idd een beetje te druk.....
Waarschuw beheerder
was ook zo lekker, ik ging 2 biertjes halen en nadat ik me eruit heb kunnen wurmen had ik nog 2 halve biertjes over.. :s
de helft over mn slingers en kerstmuts heen ongeveer :s