Deze keer was het tijd voor HARDBASS.
Door tenniswedstrijden en etentjes was het de vraag of wij allemaal een beetje op tijd konden vertrekken. Omdat alles niet al te veel uitliep reden wij om 10;30 weg vanuit Leusden.
Het was al een hele kunst om met z’n vijven in de Lupo te gaan zitten maar het lukte.
Eenmaal in Zoetermeer aangekomen viel het niks tegen. Net zoals met Technoboy kon je snel en makkelijk parkeren.
Je was zowaar binnen vijf minuten binnen, met strenge controles.
Eenmaal binnen gekomen maar even een sapje gescoord en meteen naar de grote zaal (jump zaal 5 minuten geweest was niet veel).
Het begon meteen lekker met d-block & st-e-fan.
Vooral de knaller van MC VIllian KEEP IT COMING maakte de zaal helemaal gek. Er ontstond een super sfeer.
Daarna maar even naar de wc en wat is het een onzinnig iets om voor het zeiken te betalen nu vraag ik je. Makkelijke winst scoren zo.
Na deze lichte irritatie was het tijd voor Duro. Lekkere swingende Hardstyle kwam onze kant op en de zaal ging steeds losser.
Nu werd het tijd voor vuurwerk. MC Ruffian riep HEADHUUNTERZ! Na dit half uurtje hem live gehoord te hebben was het tijd voor DANA.
De laatste tijd ben ik niet meer zo fan van DANA en ook dit keer kon zij mij niet zo boeien.
In Submarine heerste ondertussen een rustige sfeer.
Maar opeens ging de zaal helemaal los daar waren zij Charly Lownoise en Deepack.
Wat een feest maakten die heren er van. Ik heb zelden zo een vuurwerk mee gemaakt. Dat mogen zij vaker doen.
Na weer de nodige sapjes te hebben gedronken en helemaal los gegaan op de lekkere hardstyle was de volgende act al weer in opkomst.
DONKEY ROLLERS! Jaja daar waren de heren weer een keertje.
Zany en zijn vrienden hebben altijd een ding gemeen. Zij krijgen het voor elkaar om op elk feest een hele zaal te laten STAMPUHH! Nieuwe en ouden platen passeerden de revue en voor je weet was het helaas alweer tijd om afscheid te nemen van de DONKEY ROLLERS! Even een plaske gedaan en toen even op de tribune gezeten en Beholder & Max enforcer naar geluisterd. Deze twee heren verbaasden mij in positieve zin. Zij zetten een hele goede set neer. Vraag mij niet wat zij gedraaid hebben want platen onthoud ik nooit.
Het was iets over vijven en toen begon het echte vuurwerk letterlijk en figuurlijk. De kannonnen gaven nog er nog een extra knal en toen stond die daar ZATOX.
Deze man uit Italië heeft zich de laatste tijd wel bewezen als het gaat om snoeiharde hardstyle. Ook dit keer liet hij de hele zaal STAMPUHH!
Ondertussen waren wij toe aan een broodje. Het broodje hamburger smaakte prima.
Jammer genoeg begon het lichaam moe te worden (mede door een enkelblessure) en besloten wij om even rustig aan te doen.
Zatox bleef nog even doorbeuken en iets over zes was het tijd voor LUNA.
Dit was kei en keihard. Ik vond het laatste half uurtje zelf iets te hard.
Om kwart voor zeven vonden wij het mooi geweest en besloten wij om naar huis terug te keren. Iedereen vouwden zich weer in de LUPO en om acht uur reed ik moe maar voldaan Hoevelaken binnen.
Volgende grote afspraak INQONTROL!
Verslag van Hard Bass, 31 maart 2007
door The Flying Gentleman, gepubliceerd op

| Feest | Hard Bass · Submarine Squadron 15 |
| Datum | zaterdag 31 maart 2007 |
| Locatie | SilverDome ![]() |












