Partyflock
 

Verslag van ROCKIT, 24 maart 2007

door , gepubliceerd op
ROCKIT
FeestROCKIT · Utrecht
Datumzaterdag 24 maart 2007
LocatieWinkel van Sinkel Site
Zondag avond, kwart over acht.
Het is rustig op straat en het is bijna donker.
Hier thuis klinkt goede muziek en ik ben over mijn weekend aan het na denken, dat het tof was is een gegeven feit!
Mijn oren piepen nog steeds een klein beetje, heb spierpijn van het dansen en ben lekker moe, kortom de vaste ingredienten van een zondag.
Dit weekend was ik weer eens in Nederland en ben samen met mijn beste maatje naar Utrecht gereden.
We zouden in eerste instantie naar de Poema voor Dylan Dresen maar kwamen er toen we vanaf de parkeergarage de stad in liepen achter dat Quazar in de Winkel draaide dus hebben besloten om te gaan winkelen, een van mijn favoriete locaties in Nederland.
Binnen no time waren we binnen en kon het feest beginnen.
Het was nog lekker rustig. Hier en daar stonden clubjes mensen op de dansvloer. De muziek klonk aan het begin van de nacht veel belovend, lekkere progressive sound en beats die door de zaal galmden.
Ik weet niet precies wie de DJ was die aan het begin van de avond draaide maar dat ie goede vinyl keuze heeft weet ik wel, heb lekkere nieuwe platen voorbij horen komen en ben lekker opgewarmd door zijn set.
Opgewarmd voor Quazar die live echt vreselijk lekker bezig waren, stil staan bij hun set is gewoon onmogelijk, je voelt de beats door je hele lijf en je kan maar een ding en dat is dansen.
Het werd gezellig druk en iedereen had het goed naar zijn zin. Enig nadeel vond ik persoonlijk dat het aan de barren wel heel erg druk was en dat het vreselijk lang duurde voordat je wat bestellen kon maar dat even ter zijde.
Het feest was goed, de sfeer perfect, geluid subliem en lichtshow idem, de ingredienten voor een lekkere feest nacht.
Ik was 240 kilometer van huis in een stad die altijd een speciaal plekje blijf houden, de stad waar ik een aantal jaren geleden gewoond heb blijft trekken. Winkel van Sinkel en FCA music bedankt, het was een top nacht! Groeten aan iedereen uit een zomers Münster

2 opmerkingen

Waarschuw beheerder
degenen die voor Quazar draaide was Dave Ellesmere!
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3445, 4706, 3071}
Waarschuw beheerder
Thanx voor je antwoord. Heb inmiddels e.e.a gevonden als Torrent, staat nu op 30 procent dus kan zo weer een lekkere set van hem horen hoop ik..