Na goed te zijn uitgerust van een dag Mystery Land besloten we om het weekend mooi af te sluiten in het Zuiderpark.
Het was lekker weer dus om 15.00 de fiets gepakt om vervolgens om 15.30 (na zeer grondige visitatie) binnen te wandelen tijdens de eerste klanken van Sander Kleinenberg. Bij binnenkomst even muntjes gescoord, wat gebabbeld met bekenden en toen een leuk plekje gezocht aan de (inmiddels beruchte) linkerkant van het podium.
Sander draaide een lekker setje á la Sensation met veel bekende nummers (The Fruit remix, This is not Miami, Bodyrox, etc.) waardoor we lekker in de stemming kwamen.
Om half 6 was Mark Norman aan de beurt om zijn kunsten te vertonen. Hij begon lekker stevig met zijn/hun eigen Touchdown en ging verder met een aantal lekkere ISOS nummers om te eindigen met knallers als Richard Durand's remix van Lethal Industries, Phantom Manor, Direct Dizko en als afsluiter Moonlight Party.
Tijd voor Markus Schultz, die ik de dag ervoor al had gehoord op Mystery Land. Het weer was intussen wat minder geworden, bij de eerste druppels kwamen de poncho's al tevoorschijn en vijf minuten later was het een ware poncho party. Top van de organisatie om gratis poncho's uit te delen op dat moment trouwens
Intussen was het al weer opgehouden met regenen en er stroomden weer mensen het terrein op om te genieten van de afsluiter van de dag.
![[img]http://img170.imageshack.us/img170/9745/dsc00895gb5.jpg[/img]](http://img170.imageshack.us/img170/9745/dsc00895gb5.jpg)
Armin van Buuren, hij opende geweldig! De eerste platen waren super en je zag aan hem dat hij er zin in had!
En toen. tsja, muziek ging uit, Armin pakte zijn spul en "Den Haag Hooligans! " was het enige wat er nog te horen was, nuff said hierover.
Na 10 minuten stilte werd het publiek ongeduldig en begon te klappen en te fluiten in de hoop dat Armin nog terug zou komen. Iemand van de organisatie zette een cdtje op en Traffic kwam uit de boxen, er was weer hoop. 10 minuten later werd deze cd vervangen door cd 1 van de Sensation compilatie van dit jaar. Het bleef verder stil vanuit de organisatie of er nog wat zou gebeuren en we zijn toen zelf even verhaal gaan halen bij iemand van de organisatie. "We nokken ermee" waren zijn woorden. Helaas maar terecht.
Kwart over 9 vertrokken we naar huis, balend van de domper waarmee ons weekend zonodig moest eindigen.









![[HR] Dj Fatal Error](/images/user/427932_1028604.jpg)



