Partyflock
 

Verslag van Terror Zone, 18 augustus 2006

anoniem gepubliceerd op
Terror Zone
FeestTerror Zone · meet your destiny
Datumvrijdag 18 augustus 2006
WinactieTerror Zone actiegesloten
LocatieArena
Voorwoord
Na Mayhem maakt Pokkeherrie volgde er een feestloos weekend en een drukke week, dus mocht het ditmaal wel wat duisterder en sneller :devil: Terror Zone zou de perfect heling voor lichaam en geest zijn. De verwachtingen waren hoog gespannen na het voorgaande feest (Harder Is Beter) in de Arena en ik keek dan ook uit naar de wonderlijke T&S-suffering we ditmaal zouden ondergaan.

P.S. dit verslag schrijven was een uitdaging voor mij, omdat ik met gemengde gevoelens dit ‘feest’ heb beleefd en de Kauwgomwatervibe ditmaal niet zo voor handen lag.

ERROR
Vrijdag 6uur; de wekker werd met een harde knal tegen het raam gegooid. Oeps, bijna raam gebroken. En kk die wekker doet het nog :frusty: But hey wait a minute. Vandaag heb ik alleenheerschap op kantoor. :cheer:
Doordat alle collega’s vrijgenomen hadden voor hun jaarlijkse liposuctie-afspraak en/of hun “get laid”-trip naar Thailand te hebben, had ik dus mooi het grote kantoor voor mij en mijn mooi assistentje vrij. (Assistent is ze technisch gezien niet, maar een jobstudent die in september universiteit gaat doen maar nog niet haar richting weet, is in praktijk een assistent jwt ;-))
Om 18u40 had ik al heel wat werk verzet in mijn 11u arbeidstijd en ondertussen nog eens mijn Totschlaeger-ERROR opgefrist
10minuten later zat ik op de trein richting project mayhem in da TERROR ZONE. Mijn gekke vage kikker was nog wat suf van het werken, dus hielden we het rustig bij het invoeren van telefoonnummers in de nieuwe SIM-kaart.

Met volgende masterlijke playlist bracht ik weer leven in mijn gekke vage kikker. =>

Buiten werd het steeds donkerder en die terror-mindset kwam meer en meer naar de oppervlakte. Toen de grote ERROR-upload nearly completed was luidde het “Dames en heren, wij komen aan in Utrecht, Utrecht Centraal Station” :bounce: Ik had nog tijd voor een korte verkenningstocht in de gezellige binnenstad van Utrecht, waar ik plots de Australiër vanop sCumworld tegen het lijf liep.
Na zijn verblijf in Amsterdam zou hij naar Spanje, Portugal en Engeland zijn geweest en nu terug naar Nederland zijn gekomen voor Decibel. Anyway fuck him, het is een saaie haarbal en frankly said I think he’s full of shit + he’s a pussy, want de hard as fuck Terror Zone was te hard en creepy for him :lol: WANKER!
[img]http://www.eurielec.etsit.upm.es/~galdecoa/blog_files/%5Bwww.kreator-terrorzone.de%5Dtn_cover_enemy_of_god.jpg[/img]

Terwijl de eerste bezoekers zich geestelijk inleefden in da Terror Zone lieten ze het goude vocht rijkelijk vloeien en sproeien.
In de straat liepen nietsvermoedende driery wieries te paraderen en te genieten van de feeërieke vrijdagavondsfeer in de stad. Ze liepen langs het water, stapten eetgelegenheden binnen en praten na op terrassjes waar slechts een gedachte door hun hoofd spookt: "got to get laid".
Intussen was ik mezelf lekker aan het inleven op de vage underground (noise) terror van Bart Hard en ik genoot er geweldig van. Wat mij betreft was deze kerel de beste mtf’er behind the dj-booth of our trip in da Terror Zone.
Tot 23 uur kon je het aantal bezoekers tellen op 1 hand van je 6 beste vrienden. En het duurde tot na middernacht vooraleer het er ‘druk’ was. Dat het feest dus opende met de terror-zaal ipv de hardcore-zaal kunnen dus alleen de pf’ers geweten hebben.

De hardcorezaal was de populairste zaal. Vrij :vaag: als je het mij vraagt, want het feest heette TERROR Zone! Maar goed elk wat wils. Hoe sterk hardcore mij ook pasioneert, het kon me niet boeien ditmaal. Ik had ook de indruk dat iedereen er maar bijstond als ware ze nergens anders heen konden die avond of ze te lam waren om te hakkûh. En hakkûh, dat leek al helemaal not done te zijn zelfs niet in de hardcore zaal. Het maakt allemaal niet uit, maar toch. die party- en knetter uit me stekker attitude die was ver te zoeken. Gelukkig hadden we nog enkele afgevaardigden van de harde kern die zorgden voor de nodige opgefoktheid ünd stampgewalt. En zij waren dan ook meer dan welkom want af en toe was het eigenlijk toch maar een saaie bedoening. De sfeer was ietwat agressief en nogal volgens “ons kent ons en de rest zal me een worst wezen”, maar als we eerlijk zijn dan vinden we dat toch nog wel geil. Hhmm geil als je het plaatst tegenover de fancy boy en happy, happy joy joy vibe van Decibel. Nee Terror Zone gaf ons wat we nodig hadden: snelle ragbassen, kistengeilheid, de underground locatie te midden van een gezellig middeleeuwsogende stad en nog iets anders dat voor elk van ons anders was :D. (dit is dan meteen ook de conclusie van het feest)

Nog even over naar de dj’s. Iemand zei me lachend op het feest: “hier staan de dj’s, dit is de respecthoek” maar respect is een groot woord en zeker op dit feest. Oke, het geluid was knudde; de bas was diep en in elke set zowat hetzelfde + er zat niet veel variatie tussen en in de sets, maar toch. Met de set van Partyraiser zat iedereen in de hardcore zaal en toen Smurf aan de beurt was liep iedereen over naar de terrorzaal. :lol: In elk geval Smurf is een dolle top gozer and he’s funny as hell.
The Vizitor was weer kickuh als altijd, Little Terror man toonde zijn speedcore kunsten en zat daarbij niet ver van Noizefucker zijn set, alhoewel deze van laatste dan wel meer diepgang had. (Snelle platen spelen, kan in mijn ogen iedereen, maar goed iedereen vond dit ? jarig kereltje wel geil dus top.)

[img]http://www.rage-online.be/fotos/200608051/Afbeelding%20313.jpg[/img]
Ditmaal was er echter geen Smurfenpolka

Rond een uur of 4-4,5 sloot de hardcorezaal en een kwartier later ook de chill-out, die ditmaal ganz tolle (water)kussens had in het gezellige hoekje :-) De wortelfamilie zorgde daar met hun wouse bekken voor heel wat jolijt, maar de Drinkin Beers eiste voor sommigen hun tol :aai:
In het laatste uur was het een vet wazige bedoening in de bar ruimte. Totale debiliteit en mongolenschap, zo moest het voor de security hebben geleken. Mensen die ladderzat waren, wousjes, twisted puthoeren en volledig naar de kloten kerels stonden aan de tafeltjes stil voor zich uit te staren om af en toe oerwoudse kreten te slaan of vaag te experimenteren met wat het lijpste psycho ERROR-geluid was. Geil ziekelijke shit in mijn ogen. In elk geval, het hoort er allemaal bij en het maakt de ervaring compleet.

Mister Noisekick, sprookjes voodoo mevrouwtje Ramona ünd die über vage psychotische Pirat Samantha (dochter van de ijselijke mevrouw Chanel) en nog wat andere ERROR-mensen lieten hun wazigheid bij hun afwezigheid. Aber gein smertz, terror doet je alle wereldse zaken vergeten en zo werd ditmaal dan op een vrij individualistische en chago manier een eigen ERROR-ervaring beleefd. Doordat het een nuchtere bezoek was in da Terror Zone, was het voor mij dan zowel een fysisch trainingskamp en een geestelijke ervaringsbezoek in de gruwel grot :D
Enkele hardcorenummers uit de exta lange set van Demons of Hardcore werden afgespeeld: Neophye & Evil Activities, Negative A - Koksoccer Fuck You (Angernoizer rmx) en Proto X –Loser. Het knalde er dus lekker hard en snel en ze lieten daarbij dan ook een goede indruk na bij het publiek. Hun gruwelijke monstermaskers waren wel kickuh, maar leken met hun vervanging van Noisekick een beetje wannabee, maar dat lag dan ook gewoon aan de ongelukkige timing.
Tenslotte hadden we nog de afsluiter Dj S-Kill die als het ware werd gegangbanged met al die lui achter de dj-booth, maar goed voor elk wat wils. Hij puurde in elk geval de laatste ERROR-krachten uit the last survivors met zijn up-tempo hardcore en terrortracks.

[img]http://www.inghist.nl/Instituut/Voordrachten/Bronnen%20van%20geweld/images/dia39klein[/img]

Na afloop ging het voor een korte stop naar Utrecht CS. Daar werd dezelfde mtf’er gearresteerd als na afloop v sCumworld. Een peuk/blaadje of wat dan ook op de grond laten vallen staat gelijk aan een boete en tegenspreken + je papier van inschrijving niet bijhebben staat gelijk aan ingerekend worden. Ja, ja de politie zegt graag hoi tegen de man van Oi!
Met dit als gepaste indruknalatig bij de andere treinreizigers :frusty: ging met die iedereen betoverende Miss Kim ünd terrorlove (jwt het ijselijk crewlid van Tornado-events) nach :x (Thank you Dino for the ride (y)). ERROR

Eindwoord
Voor de ijselijke benaming “Terror Zone” heeft de Arena de perfecte ruimte, maar niet het geluid. Sets lijken nietszeggend en saai door het geluid. Ook is er in mijn ogen nood aan meer terror-minded mensen en dj’s die zich richten op echte terror ipv hardcore te willen upgraden en weinigzeggende sets neer te zetten. Maar wie ben ik?
Alhoewel :D

Verder dank aan de vriendelijk barmensen en de lieve vrouwen van aan de garderobe/munten.

[img cacheid=0015642500059402ca53c1f920000020fa]http://members.lycos.nl/alexfrericks1952/Politie%204.gif[/img]

P.S “je weet het waarsch wel. missch wil je t niet weten” (cited by Miss Sanne Power)

13 opmerkingen

Waarschuw beheerder
dag meneer water!
supervet error verslag weer :D
jammer dat ik er niet bij kon zijn maar moest vroeg naar bed om de volgende dag te erroren op decibel!
zie je snel weer!
(K) Sam
Waarschuw beheerder
donateur
[ERROR]YOU have insufficient Kauwgomwater-credits to upload the rest of the weekend experience![/ERROR]

He balen is dat toch altijd... ;)
Waarschuw beheerder
Zkker wel weer een vet verslag Herr Kauwgomwater
Was zkkr wel lkkr feesie :yes:
Waarschuw beheerder
As usual weer een top verslag van je! Zou het zelf niet beter kunnen verwoorden!

Ik zie je 1 sept in The Wall ;)
Waarschuw beheerder
Mooi verslagje... Alleen jammer dat je het niet zo leuk als mij op fancy boy en happy, happy joy Decibel had :aai:
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 8096, 2955}
Artiest {SHOWLIST artist 37071, 13364, 42445, 38096, 75255}
Waarschuw beheerder
erg mooi verslag! En thanks voor compliment :-)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
volgende keer toch maar naar decibel?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op maandag 21 augustus 2006 om 07:50:
volgende keer toch maar naar decibel?


Nee, als ik de foto's zo eens bekijk krijg ik er gewoonweg de kriebels van. Liever een chago flauw feest dan een hoerenfeest jwt ;-)
Waarschuw beheerder
weer niet veel gemist dus :P
was wel benieuwd naar barthard zijn set en heb littleterrorman (14jaar;)) nogsteeds niet horen draaie :$

en het is normaal ja dat op terrorfeesten de hardcorezaal altijd voller is dan de terrorzaal ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Screamcore op dinsdag 22 augustus 2006 om 00:17:
en het is normaal ja dat op terrorfeesten de hardcorezaal altijd voller is dan de terrorzaal


Een terror feest waar ze ook hardcore draaien...hmmm dan is het toch geen terror feest? Gewoon een feest waar ze beide stylen draaien ;) En wat maakt het uit dat er meer mensen in de hardcore zaal staan?
 
Waarschuw beheerder
Vette shit alweer :yes:
Spijtig dat ik deze gemist heb :s
Werkzaam bij Bullet Proof Events
Artiest S-Kill
Waarschuw beheerder
Ja het is jammer als je bijna 500 aanmeldingen heb voor je feest en er komen plotseling maar 90 bezoekers opdagen:S

Verder was dit een avond om snel te vergeten!!!:S:S:S
Maarja verslag is(Y) En er zal in 2007 weer een grote TERROR ZONE plaats vinden MAAR dan wel op een lokatie waar het geluid WEL goed is :)
Waarschuw beheerder
Nou het was zwaar kut idd:S gelukkig ben ik deze avond zo goed als vergeten :P