Partyflock
 

Verslag van Hardliners, 20 juli 2002

anoniem gepubliceerd op
keej dan ik was de avond ervoor naar birdland uitgeest geweest naar "How much can you take" omdat ik me verveelde toen kwam ik Dnoize, Bassi, hardcoreluver, partygirl, en Bal tegen ik heb me wel aardig vermaakt daaro en na afloop zijn we naar Dnoize zijn huis gegaan om nog ff na te zitten.

eenmaal aangekomen kwam ik tot de ontdekking dat er ook een GameCube aanwezig was dus hebben we sonic en nog een zootje spelen met onze vage koppen gespeeld en s,morgens om 8 uur waren we ongeveer klaar met lullen en spelen(was vet gezellig:bounce::bounce::bounce: )zijn we maar ff 2 uur gaan slapen en toen op naar huis toe want dennis ging naar hardcore vibes(y)

oke het middenstuk sla ik over want dat bestaat alleen uit verveling en reizen

dus ik had met Darkzone, Wicked Wild, the undutchable afgesproken om naar Hardliners te gaan
eenmaal aangekomen bij steiger 4 zie ik een bootje liggen en dacht echt zo van is dit het ik begon een beetje twijfels te krijgen maar eenmaal binnen was ik heeeeeeeeeeeeeeellllll erg blij ;P;P;P;P dat ik niet naar de fun ben gegaan want er werd gewoon zwaar hard gedraait zo, hard zelf dat als je op de wc stond dat de lamp duidelijk te horen mee aan het trillen was:bounce::bounce::bounce::bounce::bounce: dus zelfs op de wc nog zwaar stampeuh (vandaar dat me broek zo vies was:P:P:P) ik was op den duur in een onderzaal en bijna niemand wist dat luna daar draaide dus lekker rustig en voor ons meer stamp-plezier;););) ik kwam xypzo en lindatje ook nog tegen die kwamen net terug van extrema dus ook met hun weer ff flink gelachen en ge:bounce:

ik heb door alle ruimtes heengestuiterd en gedaan ik heb me zwaar vermaakt:D:D:D:D:D:D maar het was echt tropische en soms bijna niet uit te houden want de fun was er echt nix bij.
reken MOH 8 en een beetje het zweet gutste van mijn voorhoofd ik heb nog een tijdje slap staan lullen in de chillout om even bij te komen van alle bevindingen die ik die avond gedaan had.

ik heb ook nog met een zooi pf-ers staan stampeuh degene die ik me kan herinneren was Guppy, Hond, en nog een zooi(sorry black out:C)

de locatie zelf vond ik ook wel relaxt want het gaf echt zoon underground gevoel en ik heb zelfs nog van een paar lekkere technonummertjes mogen genieten waar ik als een idioot op tekeer ging samen met darkzone(in een klein barretje in het onderdek) ik ben daar bijna elke keer dat ik binnenkwam op mijn bek gegaan omdat het zo glad was maar door mijn val had ik wel 2 euro gevonden die mijn reddende engel op de terugweg was zonder die 2 euro had ik geen pakje sigaretten kunnen kopen, volgens mij dwaal ik een beetje af dus zal ik maar gewoon verdergaan met het verslag

na een paar rondjes lopen en stampeuh kreeg ik ineens kramp in mijn bilspier waardoor ik dus gewoon moest gaan zitten omdat ik niet echt op mijn been kon staan daardoor(net of iemand keihard in je reet bijt) maar na weer ff wat rust genomen te hebben ben ik maar gewoon weer gaan knallen en gek doen ondanks mijn boze bil die aan het protesteren was:(

ik ben nog nooit zo hard gegaan door die lekkere Bijna niet commerciele hardstyle die er gedraait werd echt niet normaal gewoon :D

bijna aan het einde ging dana nog ff draaien die draaide echt superhard net als luna dus ging ik ff vooraan kijken maar dat was te druk dus ging ik tussen een lamp en de draaitafel staan en toen de bass erin kan sprong ik een stukkie omhoog om mijn harses te stoten tegen die lieve lamp:C en vanuit mijn lampmishandeling tegen de draaitafel te vallen waardoor ie bijna omviel toen ik mijn hoofd omhoog deed kreeg ik een zacht zetje van iemand en viel ik tegen een spiegelpilaar die los stond.
ik was blij dat darkzone die pilaar tegenhield anders hebben een hoop mensen een accuut geval van hoofdpijn gehad

ik ben jeffrey en zijn meissie ook nog tegengekomen die was foto's aan het maken voor zichzelf dus hebben we nog een paar vage foto,s genomen en nog ff flink gelacheuh in de chillout om een paar mensen daaro

geluid 10
locatie 7
sfeer 8
wc's 8 (omdat je tijdens het pissen ook zo het raampie uit kan kotsen ik heb het een aantal malen gezien van een paar hele wauzze mensjes)
line up 9
verlichting 7
airco 4
barmeiden(y) 9

conclusie = zwaar bruut en zwaar hard dit was echt een topfeest want ik schrijf nooit verslagen meer en vandaag moest ik dit gewoon ff delen met jullie

Greetz J;P$$@

29 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Kee Jos, lekker wazig verhaaltje. Moet dus een goed feessie geweest zijn! Ik had na Extrema nergens meer puf voor en heb dus Hardliners en de Hemkade moeten missen. Better next time
 
Waarschuw beheerder
ik had eigenlijk ook geen puf meer maar de muziek was zo vet dat ik gewoon niet meer stil kon staan :bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:
 
Waarschuw beheerder
hem48e=super

Hardliners=Superman
Waarschuw beheerder
heey joh je bent onze vele en langdurige gesprekken vergeten dat kan niet hoor hahah maar ja het was zeker supers|!!!!!Ook al heb ik bijna niets van de avond gesnapt :S:P;) UBER wazig. Naahhh nu nog ff afteren lekker brak hahah. En ff dat marsel niet gespot is ik heb hem ook niet gezien:S

(K)
Waarschuw beheerder
Was inderdaad weer een UBER Wazige avond Wicked-wild
Maar nu af en toe nog
Ben wel benieuwd hoe die foto's zijn van de after
Niet veel goede heldere momenten er op
Maar ja daar is zondag voor

Hardliner was echt toppie erg gezellie
Veel nieuwe pf-ers gezien die ik niet kende
Maar ben de namen al weer vergeten
Sorry Dames en Heren

Laterzzz
 
Waarschuw beheerder
eigenlijk herinner ik me nix van het feest;):P dus heb ik maar wat verzonnen;):P

:P:P
Waarschuw beheerder
*Platen liepen over
*Stroom viel spontaan uit bij Luna
*Te tering warm
*Meeste drinken was al om 4 uur op
*1,5 uuur eerder gestopt ( zeer sneu )

Maaaaaaaaaaaaaaaar wat een gruwel feest!

dammmmmmm dit was echt heerlijk, zeer lekker ge :bounce:
 
Waarschuw beheerder
Volgens mij viel de stroom uit bij Dana... Maar ja, was idd ´n gruwel feest!!!
Waarschuw beheerder
donateur
bij beide, maar het bleef lekker stampen:D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Gruwelijk met de hoofdletter G
Waarschuw beheerder
dit was idd een topfeessie..... had ook me twijfels toe ik die boot voor het eerst zag, maar het is allemaal goed gekomen en ik heb me uitstekend vermaakt daar......... het einde was een beetje kut voor mij, maar dat kwam door "persoonlijke" redenen.
Waarschuw beheerder
Ach ... het heeft ook wel wat... het is weer is wat anders dan dat alles perfect is...
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 4082, 4532}
Werkzaam bij Marcanti
Waarschuw beheerder
En ik mis gewoon m'n eigen meeting!!!! Kom ik om 3 uur snachts nog een paar partyflockers tegen (leuk, hardbass) die me er even aan herinnerden. Zelllllden zo'n bruut feest gehad!! Lekker underground gevoel (flashbacks van tunnelfeesten enzo) en heerlijk bruut gedraaid door iedereen. Het was een grote (tropische) dierentuin!!! Bedankt allemaal voor de heerlijke sfeer. Heb als MC en improviseende stage-manager de hele nacht in het heetst van de zaal hard gewerkt. Volgens mij ben ik minstens vijf kilo lichter geworden daaro! Kun je nagaan hoe m'n hart oversloeg toen midden in de set van Dana ineens de hele stroom uitviel!!! Dat was even flink zweten, en het zat Dana niet mee daar. Toch heeft ze zich heel goed gehouden, en jullie gelukkig ook allemaal!
Helaas was er onenigheid, waarbij ook de organisatie en mensen van de boot bij betrokken waren, waarop de kapitein besloot er voortijdig een eind aan te maken. Was graag nog tot het eind doorgegaan, maar de keus was: of wij stoppen, of hij trekt de stekker eruit. Dan maar liever zelf er een eind aan breien!
Volgende vette feest: NATURE ONE!!! Niet als MC, maar wel als verslaggever (met fotopas) voor Partynight.... Lekkerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! Vorig jaar ontdekt, meteen verliefd: drie dagen feest, en een camping vol 'soortgenoten'!!! En dat alles (drie dgn + camping) voor slechts .... 60,- euro!!
DiGle, en al die andere Partyflockers die gaan: Hope 2 c u there!!!
Waarschuw beheerder
hey jij JosSa Mr. KlefBeesT :bounce: !! haha je ging ook wel uit je dakkie daarzo hehe leuk om je nog ff gesproken te hebbe op t eind :D kheb ff je beoordelingslijstje dr bij gepakt ,hier mijn mening over het feessie **HARDLINERS**


geluid 10 ~knalhard ! BAM BAM :D zo intens hard zo hoort het gewoon altijd zijn !!!!

locatie 8 ~ik vond het zeker wel is apart,uit je naad gaan op een boot haha :P klein en warm, maar daar hou ik wel van b-)

sfeer 7 ~ underground sfeertje, klein ruimte, warm intens keiharde muziek zorgde ervoor dat iedereen volledig uit zn dak ging en vrolijk rondstampte , vonk wel te gek eigenlijk.. ook complimente aan de MC !!! :)

wc's :geen mening ~alles uitgezweet hehe :9

line up 7 ~ over de line up , kwa hardstyle was het helemaal top natuurlijk !!! zelf ben ik meer hardhouse liefhebber , vooral in het begin von ik het helemaal het einde met dj fausto !!! kwam binne en ging gelijk uit mn plaat hehe benede op het eind van t feestje werd ook wel lekkere hardhouse gedraaid,, ben ik even geweest tijdens de set van lady dana en pavo.. haha stond ik daar met 2 maten te danse op de dansvloer, voor de rest was het leeg, wel geinig, dat die dj nog uit zn dak ging voor ons ;D

verlichting 5 ik heb volgens mij iets van een vaag lazerstraaltje gezien haha maar lekker donker en duister is ook leuk :)

airco ?? niets van gemerkt hehe maar dat vink wel lekker zo~

barmeiden 8 toppie en lekker snel


conclusie : zeker voor een herhaling waard ~~ ben net als vele helemaal uit mn dak gegaan op dit feessie hehe


ps~deurbeleid mag wel beter geregeld worden de volgende keer, de uitsmijters werden er zelf ook gek van namelijk.
een paar uur van te voren besloten om toch naar hardliners te gaan, want eerder deze week had ik besloten om toch maar niet te gaan wegens keelontsteking :S maar gelukkig voelde ik me net iets beter zaterdag en ook nog gastenlijst plaatstje voor JOE hehe :D:P:9 met dank aan vrienden !

volgende week HQ in de melkweg~ wordt ook weer een klassieker en kheb er zin in :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
lekker verhaal Jossa (mis alleen mijn naam bij mensen wie je gezien heb :@)

tering wat een lekker feest was dit zeg, underground gevoel ten top had ik hierbij

heb me weer kostelijk vermaakt met Jonathan, Hond, Guppy, Jossa, Wicked-Wild, Zhorz en alle andere PF`ers wie ik gezien heb :)
 
Waarschuw beheerder
sorry jeffrey maar ik heb dit getypt dat ik net terug was en dus nog niet helemaal nuchter:S:S:S

dan kan het gebeuren dat je wel eens wat vergeet natuurlijk;)

maar ik zal het ff aanpassen morgenochtend zodat ook dat stukkie erin vermeld staat(y)
Waarschuw beheerder
Jah idd was echt een super feest man, jammer alleen was dat het ontzettend warm was binnen, duzz ben ik ook maar bij een deur gaan staan(in de bovenste zaal).Duzz dat was af en toe wel lekker!
 
Waarschuw beheerder
Het was zekers vet jah !!! en die trap was idd tering glad...
Waarschuw beheerder
Wilde al vragen hoelaat je dit verslag geschreven hebt (...HAHA), maar t antwoord op m'n vraag heb je een paar opmerkingen later al gegeven!!!
Waarschuw beheerder
irritant he zo'n bilspiertje???
Heb ik wel vaker last van....kan je meteen niemeer danse= ff chille..
Waarschuw beheerder
Jo Jossa zo te horen was het wel gezellig heb wat gemist denk ik Q-Base Was ook vet :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
nou ik hoorde ook van mensen dat er sinds de opening nog nooit zo hard gedraaid was als vorige zaterdag in de fun:P:P:P
Waarschuw beheerder
Hey Jossa , lache report! :p Was knalfeest en heel gezellie! :D
Waarschuw beheerder
wanneer is de volgende??
 
Waarschuw beheerder
euuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhh i don't know:C:C:C
Waarschuw beheerder
Volgende Hardliners waarschijnlijk 18 oktober in de Melkweg. Da's wat ik hoorde op de boot, en wat ik aan kon kondigen. Maar nog niet officieel bevestigd, nog geen line-up bekend. Zo gauw ik het weet zet ik het in de agenda. Sta er zelf ook weer, dus dat komt wel goed.

Tu®nTabLeJOEnky: Bedankt voor je compliment! Doe m'n best ieder feest iets speciaals te geven...

JosSa Mr. KlefBeesT: Jij bent ook echt een party-animal he!! Leuk verslag om te lezen!!! Beetje vaag, maar dat hoort erbij, zeker als je hem na thuiskomst hebt geschreven!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik ben gewoon feestverslaafd eigenlijk:P:P:P:P:P:P

was een topfeest dus een verslag waard al zeg ik het zelf (y)
Waarschuw beheerder
Voor meer foto's van dit feest:

WWW.PARTYSHOTS.NL

TBP