Partyflock
 

Verslag van Decibel, 28 augustus 2004

door , gepubliceerd op
Decibel
FeestDecibel · Outdoor Festival
Datumzaterdag 28 augustus 2004
WinactieDecibel actiegesloten
LocatieBinnenmaas Site
Ik zat al weken af te tellen voordat decibel zou beginnen. Maar uiteindelijke was het 28 augustus en kon het nacht festival beginnen.
Lekker makkelijk in de buurt, ik was zo op zuidplein en binnen zo´n 20 minuten stond ik bij de ingang van decibel.
Ik was er al rond half 10 dus ik kon makkelijk doorlopen bij de ingang.

Nadat we de jassen weg hadden gedaan gingen we ff een rondje lopen. Mijn voorkeur gaat uit naar jumpstyle, hardstyle en hardcore (early rave) dus ik had heel wat tenten te bezoeken.
De zalen zagen er allemaal goed zeker de hardstyle tent, alleen was de jumpstyle tent wel wat kleiner dan verwacht.

Toen we bij Zany stonden begon er al een goeie sfeer te komen en toen Gizmo begon was het al aardig druk.:D

Nadat Gizmo geopend had zijn we weer een rondje wezen lopen ff in de hardcore zaal wezen kijken, Viper was bezig en het klonk al aardig goed! :yes:
Wel veel vage mensen in de hardcore zaal, ´t is altijd wel lache om van die extreem vage mensen te zien. :vaag: :vaag: Ik vond die kerel met die snelbinder om ze hoofd wel ´t toppunt :p

Als je een feest in de buurt hebt kom je altijd veel bekende tegen.
Ik kwam ook weer een oude vriendin van me tegen, (manon).
Met haar ben ik ff in de jumpstyle zaal geweest, Furax stond erg goed te draaien. Toen wouden we wat drinken gaan halen alleen duurde het wel langer dan verwacht, maarja met Da Boy Tommy waren we terug en die stond ook erg lekker te draaien.:bounce: :bounce:
Ik was gebleven todat Yves begonnen was, klonk ook goed maar we hadden met een paar afgesproken dus we gingen verder naar de harstyle zaal.
Wat me wel opviel in de jumpstyle zaal is dat mensen een beetje onwennig aan het dansen waren en de muziek nog niet echt kende. Terwijl het een hele oude muziek stijl is.

Terug in de hardstyle zaal kwam ik me maatjes weer tegen en Deepack was net begonnen te draaien.
Klonk lekker, ze draaide dat nummer van Darkraver "Komt ie dan he" wordt volgens mij binnenkort uitgebracht.
Daarna Daniele Mondello klonk ook goed. (y)
Maar waar ik wel naar uitgekeken had waren the prophet vs. technoboy.
Dit was een zeer goeie battle met echt hele goeie nummers! :yes: :bounce:

Waar ik voor was gekomen was Greg C. ik kende hem van Get off en nog een paar andere nummers maar had hem nog nooit live gehoord. Dus het laatste half uurtje nog naar de jumpstyle zaal.
Waar ook een goeie sfeer hing :yes:
Greg C vond ik echt lekker draaien veel bekende nummers en je had toen de ruimte om te dansen. (y)

Ik vond het een zeer geslaagd feest (y)
Dj´s: 9
Geluid 7,5 (had wat harder gemogen)
Sfeer: 8,5
Algemeen: 8,5

See you nex year!