Partyflock
 

Verslag van Hard Bass, 14 februari 2004

door , gepubliceerd op
Ziek thuis na hardbass :( en nix te doen dus heb ik maar een verslag geschreven, beter laat dan nooit :D

We vertrokken rond 9 uur uit het oh zo vredige Nieuw-Vennep waar zo'n beetje voor het eerst in de historie van dit saaie kut dorp een hardcore feest op de avond van hardbass werd gehouden :S (ach niet tevergelijken met hardbass natuurlijk :D).

Na wat mede hardbass gangers tegen te komen op Leiden centraal kon de treinreis beginnen :frusty:
Overstappend op station DenHaag kwamen we een hele groep schotten tegen die een hele reis (incl. appartement in Amsterdam) naar nederland geplanned hadden speciaal om naar HardBass te gaan :D. Eindelijk in zoetermeer aangekomen stampte we opweg naar de pendelbussen op de knallende hardstyle van iemand's ghettoblaster :P.

Bij de pendelbussen 3 euro(redelijke prijs) betaald en gewacht op ons partymaatje uit Arnhem. Toen ons groepje compleet was stapten we in de oh nog zo schone pendelbus(hehe) en kwamen we eindelijk aan bij het Silverdome.

Na het kaartje te hebben afgegeven, een kwartier lopen frutselen met garderobe bonnetjes en hangertjes, een bijna geile betasting rondom m'n boxer te hebben ontvangen en een demonstratie te hebben gekregen van de hoeveelheid vakjes die mijn portomonee bevat kon ik eindelijk naar binnen :P.

Binnen was het even wennen aan al de gangen en doolhoven die het Silverdome bevat. Het eenrichtingsverkeer was denk ik wel nodig in deze smalle gangetjes. Bij onze binnekomst was Deaz D beetje rustig aan het draaien en checkten we Norman maar dat was ook niet veel meer dan een opwarmertje.

Lady Tom

Mja, denk niet dat het door de muziek kwam maar ik vermaakte me best dat uurtje :k.

Beholder & Balistic

Beetje gek gedaan voor de camera en redelijk staan stampen op hun beats in de zuid hoek waar de te drukke partyflock meeting was, je kon echt niet normaal met elkaar praten want de bass dreunde door je heen, heerlijk :D

Max B Grant

Het moet gezegd worden deze kerel doet teminste nog wat meer dat beatmatchen, ik heb niet z'n hele set bijgewoont maar jonge die kerel ript hem met z'n truucjes soms op enige foutjes na dan, ik heb veel mensen negatief horen vertellen over hem maar dat vind ik onterecht. ik ben niet meer zo'n hardstyle liefhebber maar als ik een hs dj zou moeten uitkiezen zou hij het echt wel zijn!

Pavo

Niet echt op gelet, was denk ik teveel met praatkicken bezig was e.d. Ben later ook maar snel naar zaal2 gegaan om er vervolgens niet meer weg te gaan. We wouden er optijd zijn en nix missen van darkie (pff we waren blijkbaar niet de enige :S).

Darkraver

Wat een drukte was het toen steve begon, maar ik ben niet anders van darkraver gewend en jawel hij zorgde ervoor dat het feest echt begon. Wel jammer dat hij toch de laatste tijd teveel van hetzelfde draait en ik vond zijn set toch iets teveel lijken op zijn ID-T cd. Paul Elstak

:respect: voor Paul! omg wat was dat heerlijk hakkuh, allemaal meezing nummers en iedereen ging zwaar uit z'n plaat. het was op een gegeven moment zo glad in het zaaltje dat je je voeten gewoon hakkend over de vloer kon laten glijden :) gaf wel een extra effect aan onze danspasjes B).

Maar dat was nog niet alles. Vince

Wat een meesterlijke afsluiter! Al mijn energie er nog even uitgegooit op zijn heerlijke set! Ben ff 2 minuten wezen kijken bij Rob & Mc Joe maar ik vond vince veel harder en ben snel terug gerend :vaag:.

De locatie

De locatie vond ik top! Het was best mooit opgezet. er was een lekker duister sfeertje in zaal2 en de tribunes deden ook hun werk ;)

De drankjes troep enzo wat goed geregeld, niet al te lange rijen en snelle service (y)

Een groot minpunt waren de WC's wtf dit had echt wel beter geregeld kunnen worden. lang wachten en wat waren ze vies, vooral die chemische dingen wat waren die ranzig. de vloeren helemaal ondergekotst en gezeken :bah:

De terugweg

Nadat we nog snel ff onze muntjes aan overgebleven cola light hadden uitgegeven :bah: en een vriend van me de Qlimax dvd nog ff snel had gekocht konden we nog even gaan dringen bij de garderobe :S.

Na deze lompe battle om jassen konden we gelukkig snel een pendelbus krijgen en beginnen aan de terugweg. Het ene moment zit ik in een gesprek het andere moment kotst mijn mede partymaatje naast mij de halve pendelbus onder :x ! Laatste woorden

Veel mensen ontmoet die op mij af kwamen omdak m'n MOH-shirt aanhad :) ik twijvelde nog want het was eigenlijk hardstyle feest maar toppie hoeveel vrienden ik oppeens had 8).

Heerlijk feest, prima vermaakt :bounce:
De wc's waren het grootste minpunt!
Oh en het geluid. wat stond dat knetter hard man! Ik heb denk ik iets teveel vooraan gestaan want ik ben nu nog doof :S

Zo, ik ben aan het einde gekomen van mijn eerste verslag, laterz :D

4 opmerkingen

Waarschuw beheerder
het wachten op ons partymaatje uit Arnhem


Dat ben ik ! Jooow julian wat gingen wij lekker met ze 4-en hahahaa. MOH-shirt, mi in lonsdale why not. Op naar volgende feest !
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Damn, wish I was there. :)

"een bijna geile betasting rondom m'n boxer te hebben ontvangen en een demonstratie te hebben gekregen van de hoeveelheid vakjes die mijn portomonee bevat kon ik eindelijk naar binnen" <-- hehe :D
Waarschuw beheerder
[Quote]Het ene moment zit ik in een gesprek het andere moment kotst mijn mede partymaatje naast mij de halve pendelbus onder !![/quote]

<-- hehe dat was inderdaad heel fijn :(. was wel bruut feest verder, hoewel ik graag net zo hard als Basix en cmd' was gegaan
Waarschuw beheerder
jammer dat ik er nie bij was..... je had tog gelijk julian.. :( op mayhem ben ik er CKER weten bij!!! :D