eindelijk weer is een techno feessie.
na een vroeg vertrek van een verjaardag rond een uurtje of 10 gingen we maar eens richting centraal station naarde bussum, we hadden de trein van 22:24 volgens mij en moeste daar ff overstappen. tijdens het wachten kwamen der een paar vage gasten en die zaten een beetje ruzie te zoeken.
maarja de trein in en eenmaal op utrecht aangekomen, zat bij ons de sfeer er wel in.
kwart over 11 binnen volgens mij wat erg aan de vroege kant was, maar we hadden er ook echt zin in.
boven was nog dicht , dus moesten we beneden vast ff opwarmen, die dj was echt wel goed en bij mij kwam de sfeer er in toen die sampler draaide
boven gaat open. greg martini begon en sjonge sjonge wat is die gast goed, hij begon echt sterk en hard misschien wel iets te hard zodat die andere dj's eigenlijk te zacht erna kwamen.
nou na erg genoten te hebben van hem kwam de volgende.
het leek bij mij wel een beetje alsof ik ergens op moest wachten ofzo ik vond de muziek 1 zijdig en de sfeer was ook ver te zoeken
de laatste dj, en ook bij hem was de sfeer ver te zoeken, af en toe knalde er wel wat uit maar dat was elke keer van korte duur. vond dat die dj beneden beter boven had kunnen staan.
maarja achteraf gezien vond ik het zeker wel een vet feest, mooie vrouwen , goeie locatie en met de juiste vrienden.
conclusie van mij :
vond het best warm, de sfeer was een beetje jammer, greg martini had van mij wel af mogen sluiten
mooie vrouwen, geen wacht tijden voor drank wc's waren goed en de muziek kwaliteit vond ik ook erg goed. een 8 krijgt het van mij.


















![[img width=201]http://technoworld.nl/e107_plugins/coppermine_menu/albums/rockit_24-01-2004/rockit_24-01-2004_22.jpg[/img]](http://technoworld.nl/e107_plugins/coppermine_menu/albums/rockit_24-01-2004/rockit_24-01-2004_22.jpg)
![[img]http://technoworld.nl/e107_plugins/coppermine_menu/albums/rockit_24-01-2004/rockit_24-01-2004_09.jpg[/img]](http://technoworld.nl/e107_plugins/coppermine_menu/albums/rockit_24-01-2004/rockit_24-01-2004_09.jpg)