Partyflock
 

Verslag van Hardcore Resurrection, 26 juli 2003

door , gepubliceerd op
Nah, Hardcore Ressurrection was toch echt wel weer een lekker achterlijk feest.
Ik was eerst ff met m'n neef a'dam in, daar lekker een hapje gegeten, jointjes gerookt, foto toestel gekocht, de weg kwijt geraakt.
Om 9 uur stonden we weer op CS, daar kwamen 3 vrienden van ons met de trein aan, dus toen samen met de trein richting a'dam duivendrecht. Vanaf daar een stuk gelopen richting de Heineken Herrie Hal, en daar aangekomen was het best druk, ik had nog nooit zoveel mensen zien wachten voor de ingang van de HMH, gelukkig gingen de deuren om 10 voor 10 open, en om 5 voor waren we binnen.
Eerst uitgevogeld hoe die rare munten automaten werken, me nog eens verwondert over het feit dat je voor een halve liter water 4 euro betaald (je kan je flesje wel bijvullen in de plee, maar toch) en voor 0,3 liter bier betaal je daar 2 euro, keuze is snel gemaakt dus :P

The Viper mocht openen in de grote zaal, en tjongejongejonge, die kerel beukte gelijk de hele zaal plat, erg lekkere nummertjes gehoord, en technisch helemaal goed :)
We waren eerst maar eens een poosje de boogie aan het zetten en van het geluid daar aan het genieten, vette herrie gewoon weer :)
Daarna kwam Miss Flower, een of andere zwitserse vrouwelijke DJ. Die gooide er lekker veel rotterdamse platen in, en ze kreeg de halve zaal plat ondanks dat het feest in A'dam was :)

Toen was onze Amerikaanse vriend Omar Santana in de grote zaal aan de beurt, daar heb ik niet echt veel van meegekregen. . Bass D & King Mettew waren namelijk bezig de Bleu Box (de oldstyle zaal) op z'n kop te zetten, en dat hebben we geweten hoor. Het is gewoon altijd goed wat die 2 neer zetten, die gasten hebben zoveel ervaring en voelen gewoon zo goed aan wat het publiek wilt horen, erg genoten van de plaatjes die daar ten gehore werden gebracht. Ook was de sfeer helemaal top daarzo, iedereen blij, iedereen aan het hakken, geweldig :)

G-Town Madness heb ik niet echt veel van gezien omdat ik nog in het kleine zaaltje te vinden was, en later ook ffies op de tribune, m'n voetjes wat rust gunnen ;)

Na G-Town Madness weer bijgekomen en DJ Bike van Noize Suppressor nam het over. Die kerel ken er ook wat van hoor :) Veel bekende, maar ook onbekendere nummers gehoord. Technisch zat het ook erg goed in elkaar.

Daarna was Promo aan de beurt, hij heeft natuurlijk veel (van zijn) bekende nummers gedraaid, maar ik heb ook zeker wel 2 of 3 nieuwe platen gehoord, wat natuurlijk altijd erg leuk is :) Maar Promo heb ik toch alweer vaak genoeg gehoord vind ik, ik ken het onderhand wel weer.

Ondertussen nog een paar keer naar de Bleu Box geweest, waar T-Wisted ondertussen bezig was, en het sfeertje was daar nog steeds erg goed zoniet beter dan dat het al was :)

Om kwart over 4 begon the Vinyl Junk samen met MC Syco in de Bleu Box, en ik had erg hoge verwachtingen ervan. Ik had een paar livesets van the Vinyl Junk, en die heb ik zo vaak geluisterd, en iedere keer is het weer genieten.
En JA HOOR, DIE KEREL ZETTE ME TOCH EEN GRUWELIJKE SET NEER :D Ik denk dat het toch zeker in m'n top3 van live gehoorde sets thuis hoort.
De ene klapper na de andere, en erg veel leuke truucjes met z'n decs, ook MC Syco deed het erg goed, en hij maakte het publiek op een erg positieve manier helemaal gek :) Ook the Vinyl Junk zelf stond te genieten daar, het straalde er echt aan alle kanten vanaf! De sfeer werd er ook alleen maar beter op, en m'n benen steeds moeier, maar dat hebben we ervoor over, nu heb ik genoeg tijd om m'n tere beentjes lekker te laten rusten, maar dat was daar echt NIET van toepassing. Dit was voor mij zeker het hoogtepunt van de avond :)
(als m'n foto's ontwikkeld zijn zal ik ze hier wel neerzetten om een indruk te geven van hoe achterlijk we daar met z'n allen bezig waren, prachtig :D)

In de grote zaal nog een klein stukje van Endymion gezien, wel leuk maar niet helemaal mijn ding, de act die ze neerzetten is iedere keer weer hetzelfde inclusief alle nummers die ze spelen.

Outblast zette als afsluiter ook niet echt een denderende set neer, maar wel gewoon goed, de laatste energie nog ff eruitgeschopt daar met als afsluiter mello moet niet mauwe wat wel heel vet was.
Ook werd de muziek nog even stilgelegd bij Outblast omdat er een of ander meisje kwijt was, beetje jammer weer, maar dat is ook het enigste minpuntje wat ik aan de hele avond kan opmerken.

Al met al was dit weer een superbruut feest, veel mensen tegen gekomen, maar vooral de hele nacht aan 1 stuk door de boogie lopen zetten, hakken en raar doen :)

11 opmerkingen

Artiest Darkage
Waarschuw beheerder
10 minuten voordat die Shirley kwijt was zag ik wel een meisje op een brancard afgevoerd worden ik hoop niet dat zij diegene was want dan zou je je vrienden wel ff laten schrikken, verder leuk verslagje
Waarschuw beheerder
donateur
Ik bedoel het ook niet in de zin van "shit he waarom moet zij nou kwijt raken/out gaan weet ik veel wat", maar als in "jammer dat dat is gebeurt". Dat de muziek ff uit gaat zal mij een worst wezen (was eigenlijk wel ff lekker :P m'n oortjes vonden die 115 decibel soms toch wel erg hard).
Waarschuw beheerder
sprak dus soggus indu parkeergarage een gozer, een vriend van dat meisje bleek. Hij kwam net trug vannut AMC waar zij dus op de intensive care ligt, en twaz nie eg best geloof ik......FEESIE WAS EGWEL GREAT!!!
 
Waarschuw beheerder
top verslag, was een vet feest , hardcore will never die baby!!!!!!!!!!!!!!
Artiest Holmen
Waarschuw beheerder
0,5 liter bier kost 3 euro
Waarschuw beheerder
donateur
Ja, maar die grote bekers vind ik alleen maar onhandig :P De helft flikkert er dan toch naast bij mij.
 
Waarschuw beheerder
dan maar onhadig, maar wel 0,5l voor 3 pleuro's, hehe zuipen als een malle!!!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hehe, afgelopen vrijdag ook al iets van 30 bier gedronken op een bruiloft dus het zat wel weer goed hoor :P
Waarschuw beheerder
Neeeeeeh najah LOmu als je weet dat robbie voor 38 eur mijn plekje in je verslag heeft gekocht hehehe
Waarschuw beheerder
donateur
Dat had ook jou plekje ook kunnen zijn joh :P Jammer dat je niet heen was, het was echt wel ganz achterlijk :D
Nahja je krijgt een herkansing met mysteryland ;)