Partyflock
 

Helemaal top


verslag van Vroeger Was Alles Beter Festival, 12 juli 2025
door , gepubliceerd op
Op zaterdag 12 juli 2025 vond de tweede outdoor-editie van Vroeger Was Alles Beter plaats op het terrein van Autotron in Rosmalen (nabij ’s‑Hertogenbosch) Het was wederom een zomerse dag met zon, blauwe lucht en een aangename warmte – écht lekker festivalweer!

De line-up was opnieuw een feestje voor fans van hardstyle- en classic‑dance. Verspreid over vijf stages – Miami Mainstage, Club Classics, Vice Beach, Terminal C en de Flashback Stage – draaiden iconen uit de scene nostalgische platen en knallende sets
Publiek kon meezingen en dansen op herkenbare hymnes, in een sfeervolle buitenomgeving.

Een serieus aandachtspunt was dit jaar de watervoorziening. Op zo’n warme dag waren er simpelweg te weinig waterpunten, met lange wachtrijen tot gevolg – een logistiek minpunt dat de organisatie zeker moet verbeteren bij toekomstige edities.

Desondanks bleef de overheersende indruk positief. De nostalgische vibe, sterke line-up en het heerlijke weer maakten dit tot een memorabel festivalmoment. Het was geen eerste editie, maar een bevestiging dat VWAB Outdoor leeft. Met een paar logistieke verbeteringen komt er een derde editie zeker in zicht!