Half 10 waren we klaar en toen hop in de auto naar Zoetermeer! We hadden VIP bandjes dus konden mooi doorlopen! Ideaal!
Het was nog niet zo druk, maar het was ook nog maar vroeg. We liepen een zaal in en daar werd gedraait. nou ik weet niet wat die kerel draaide, maar t deed me denken aan Saturday Night Fever
Na een tijdje werd die Dj vervangen door Deaz D en Carly Lownoise! Nou helemaal top natuurlijk! En in de andere zaal zat ook al aardig de beuk erin! En het is de hele avond top gebleven! Het was lekker druk, dus niet te druk! De muziek was top! en de sfeer was ook lekker!
Wel jammer van de breezer meisjes. maar ze doen wel leuk mee voor de lachspieren
Al met al topavondje!
![[img]http://www.yourelement.nl/_public/beb/gallery/BEB%20publiek%20071.jpg[/img]](http://www.yourelement.nl/_public/beb/gallery/BEB%20publiek%20071.jpg)












