22.00-23.30 Geck-O (Stage 1)
Ik kan mij niet alle platen even goed herinneren van wat hij allemaal gedraaid heeft. Voornamelijk early platen. Deze platen zijn en o.a. gedraaid : Kick It In Ur Face, Left Some Answerz (Geck-O Rmx), Nacho (Delete Rmx), Syndrome, Evolve (Raw Mix), Losing My Feelin' (Geck-O Rmx) , Members Off A Ruff Day (Mashup), en Insane. Wat mij opviel dat het geluid goed zuiver was alleen het kon nog wel wat harder. Maar dat zou later wel opgeschroefd worden. Hier had ik o.a. The Skribbler en Daveytl van Hardtraxx gesproken. The Skribbler zou nog regelmatig bij ons komen staan, wat een held ben jij zeg
23.30-00.30 B-Front (Stage 1)
Dan tijd voor de man die tot op heden op elke Loudness gestaan heeft, en kan dus wel gezien worden als Loudness-resident. Hij opende voortreffelijk met Godz Powerrr! Ik begon vanaf dit punt er echt zin in te krijgen, hele fijne openingstrack! Het geluid was inmiddels al harder en dat kon je goed merken. Bij de 1e paar tracks was de zaal inmiddels wel volgelopen, veel ruimte had je even niet om los te gaan. Dan moest je even wat creatief zijn. Dan als 2e track Surge Of Power, pfoe beter kun je niet openen als 2e set. Na deze track ging ik even een bezoekje brengen aan het toilet en muntjes halen. Achteraf had ik beter meteen muntjes kunnen halen want er stond nu wel een lange rij. Ondertussen werden de volgende tracks gedraaid : Face The Truth, Inner Creativity, Fade To Black, en Boy's Interface (The Beholder & Balastic Rmx). Goede keuze van B-Front om zo’n ouwe klapper erop te leggen. Inmiddels had ik mijn muntjes binnen en kon ik op nog meer dikke tracks los gaan : Bitch, Attention, De Grote Dikke Bassplaat, Pounding Senses (Noisecontrollers & Zany Rmx), Night After Night (Zany Rmx), Save The Day (B-Front & Frequencerz Bootleg), en dan Distorted (B-Front Rmx), die 2e climax woei
00.30-01.30 Adaro (Stage 1)
Adaro opende met een edit van No Time To Sleep. Klonk leuk. We besloten eerst even een pauze te gaan houden en hier later terug te komen. Toen wij weer terug kwamen werden er weer nodige dikke tracks gedraaid : Inner Child
01.30-02.00 Re-Volt (Stage 2)
Man man waar was deze man mee bezig? Wat een géweldige tracks heeft hij gedraaid zeg! Geluid was perfect, ruimte genoeg, vrij veel losgaande mensen gezien! Perfecte atmosfeer als je het mij vraagt. Bam : Fearful Symmetry , E=NC² , Shade Of The Night, Worship , Remember Me, Acid Nightmare (Zany Rmx) , Kaylee’s Nightmare, Pattern 2 , en dan afsluiten met Psycho! Ik heb niet de hele set gehoord, maar van wat ik gehoord heb was dit echt een Loudness-waardig setje! Als je zo deze platen ziet staan, dat is toch genieten?
02.00-03.30 Phrantic (Stage 2)
Dan was het de beurt aan Alex Diggelmann, oftewel Phrantic! Deze 18 jarige knul uit Zwitserland heeft al de nodige dikke tracks achter zijn naam staan. Ik kwam als eerst in contact met zijn tracks d.m.v. The Hard Way (een collab met Geck-O). Een reden om hem eens wat beter te gaan volgen. Theracords kwam meer en meer op mijn radar, laat dat nou net het label zijn waar Phrantic bij kwam. Vandaag was het dus tijd voor de 1e set die ik van hem mee maak. En wat voor set! Pfoe hij draaide ook de één naar de ander vette plaat : Again We Will Rise, The Scene (Hard Edit) , Death Before Disco, NRGizer, Storm 3000, Spells , Magic, Syndrome, God Of Terror, en Become One (welke mix het was weet ik niet).
De laatste 20 min. heb ik een vrij lange pauze gehad, mijn beentjes waren echt toe aan rust. Mede ook omdat ik me niet helemaal fit begon te voelen, en met de set van Solutio & The I’s in aankomst wilde ik dan beslist energie hebben.
03.00-04.00 Solutio & The I’s (Stage 2)
Die opening hahaha! Wat een helden he
Van deze set moest ik ook even bij komen, Theracords Live zou er nog aankomen!
03.30-04.30 Radical Redemption (Stage 1)
De laatste minuten van zijn set waren in gegaan. Hij sloot af met Torture, Murder & Cannibalism.
04.30-05.00 Theracords Live (Stage 1)
Tom en ik hadden inmiddels ons plaatsje gevonden met veel ruimte. Links achteraan, naast de geluidsmensen. De opening was al top met Rotten From The Inside! Ook hier volgende de klappers zich in rap tempo op : How Low Can You Go, Environment (Delete Rmx), Dancing, Forsaken, Outside The Box (Live Mix), Yes We Know, Do The Happy Face (Live Mix), Goddamn Therafied (Theracords Live Mix), Trespassing (Live Mix), en Done With My Stash (Theracords Live Mix). Wat een fijne mash-ups waren dat, het paste gewoon precies in elkaar. Ook werd er regelmatig geteased met vocals van andere tracks zoals : Bingo!, Ding Dong, Doggystyle (Martin Gaus Edit), en Dancing Machine. Ik was totaal gesloopt na deze set, rest van de avond kwam de energie ook niet meer helemaal terug.
04.00-05.30 Prefix & Density (Stage 2)
Terug naar zaal 2 waar de andere leden van Theracords aan het draaien waren. Op dat moment werd Artical Reality gedraaid, fijne track. Ik stond hier stilstaand genieten, mijn beentjes hadden de slijtage slag van Theracords Live nog net overleefd xD. Verder heb ik Followers, Personality, (Phuture Noize Rmx), de Loudness Tool van The Machine en van Prefix & Density zelf, Locked Up, Samara, en als afsluitplaat Pattern 2 gehoord. Ik moet zeggen heb wel de nodige dubbele tracks gehoord maar Pattern 2 begint me echt te vervelen. Ik heb die al zóóó vaak gehoord, dat is nu niet leuk meer. Wel jammer want ik vind het een hele dikke track, vooral toen ik hem net kende. Verder is Inner Child meerdere malen gedraaid, maar die is niet zo vaak als Pattern 2.
Ook na deze set hebben we even een pauze gehouden. En na een tijdje zijn we terug gegaan naar zaal 2 waar Titan aan het draaien was.
05.30-06.30 Titan (Stage 2)
Ik begon nu echt moe te worden en mijn beentjes wilden bijna niet meer. Dat vond ik wel jammer want Titan legde er flink wat klappers op. Deze kan ik me nog herinneren : Act Of Rage, Pattern 1, Remember Me, Dancing, en Necropsy. Over die laatste plaat, wat een track is dat zeg, de 1e keer dat ik die live hoorde. Jammer was wel dat het geluid omlaag gedaan was, dat is met maar één reden gedaan denk ik : de mensen moesten zaal 2 verlaten voor zaal 1. Op het laatst draaide Titan nog wat hardcore plaatjes, tijd voor ons om weer naar zaal 1 te gaan.
06.00-07.00 Crypsis (Stage 1)
Terwijl wij de zaal inliepen werd Darkness Is Calling gedraaid. Wat mij opviel was dat het geluid echt snoeihard stond, en dat met mijn oortjes in. Deze set deed mij niet zoveel moet ik zeggen, ik vond het te eentonig . Terwijl een aantal Crypsis tracks tof zijn, maar dit was 90 % Crypsis. Vond het een beetje saai worden, slechts enkele tracks staken er bovenuit bij mij : Strike, Nackt, en een edit van The Demand. Rond 06.45 besloten we wat meer naar achteren te gaan, daar kwamen we Vincent en Jesse weer tegen. We hadden het allemaal wel gezien en besloten naar de auto te gaan.
Nadat het parkeergeld betaald was begon onze route naar huis. Eerst langs Harderwijk om Tom weg te brengen. Onderweg nog even gestopt voor een plaspauze. Nadat Tom afgezet was gingen we nog even langs de McDonalds voor ons ontbijt, duurde wel lang voor die hamburgers klaar waren. Uiteindelijk was ik rond 09.30 thuis.
Dan de pluspunten:
- Locatie
- Geluid
- Opwarm setje van Geck-O (met flink wat oudere platen)
- Opening B-Front
- Solutio & The I’s (en dan de opening met die Music Made Addict/Just As Easy Loudness Tool)
- Opening van Theracords Live met Rotten From The Inside
- Theracords Live (vooral de mash-ups)
- Re-Volt
- Aantal oudere tracks die gedraaid zijn
- Gezellige mensen waar ik bij stond
- Vrij veel losgaande mensen gezien
- Vlotte bediening bij de eetkraampjes en barren.
- Eigenlijk geen plaat gehoord die niet Loudness-waardig was
Toch ook nog 1 groot minpunt : De hitte. Zoals ik al had gezegd werkte het op momenten verstikkend bij mij.

























