Partyflock
 

Verslag van Project Hardcore, 25 september 2010

door , gepubliceerd op
Project Hardcore.NL 2010

Dit is nu mijn 4e x Project Hardcore.
Heb me meeste keren (Y) super goed weten te vermaken :D

12.00 - 12.30

Rond deze tijd kwamen we aan in Zoetermeer en de stemming zat er goed in.
De rij was totaaal niet lang, dus we waren ook binnen no time binnen :woop:
Ik had net een stap binnengezet en voelde direct dat het geluid SUPER goed was! :D

Een goed begin is het halve werk zeggen ze weleens, en voor mij was de avond dan ook precies goed begonnen! :cheer:

Endymion LIVE
Ik heb niet alles supergoed meegekregen tijdens deze liveact, omdat we druk bezig waren een goed plekje te zoeken :lol: Maar weet nog wel dat ik niet stil heb gestaan haha

Art of Fighters vs. The Viper
Voor mij was dit een gewoon leuk setje:D. Geen speciale hoogtepunten maar ook geen dieptepunt!

Angerfist LIVE
Ik ben totaal geen fan van angerfist maar was wel benieuwd naar deze live act. Ik dacht ik ga eventjes lekker op de tribune zitten en geniet vanaf daar wel even. Maar wat vond ik dit een SUPER liveact.
Mooie nummers voorbij horen komen en het tempo zat er (Y) goed in! Al met al, de volgende x zal ik meer uitkijken naar een live act van hun.

Nosferatu vs. Neophyte
Lekker setje :cheer: Ook tijdens deze set even op de tribune gezeten om alle energie te besparen voor negative-a & Tymon. Maar had verwacht dat dit een hitjes set ging worden, gelukkig heb ik daar niets van gemerkt en vond ik juist de platenkeuze (Y).

Negative-A & Tymon
Voor mij was dit echt HET hoogtepunt:D
Dat vind ik een super groot voordeel aan Project. Allerlei muziekstijlen in 1 grote zaal. En dan ook nog een beetje verdeeld over de avond.
Deze set vond ik DE set van de avond (L)
Super mooie platen voorbij horen komen en het hele uur vollop genoten!

Tha Playah LIVE
Hier heb ik niet veel bijzonders over te zeggen, heb wel paar leuke platen gehoord maar vond de liveact niet echt denderend ofzow!
Of ik mag geen kijk hebben op liveacts;) Maar nee, het was niet mijn ding.

D-Passion
(L) Geweldig (Y) Echt mijn ding. haha Meer heb ik er ook niet over te zeggen. Noize Suppressor
Ik vond het een beetje jammer dat hij als laatste moest. Omdat ik het meestal niet vollhoud tot het eind en Noize tog wel een favouriete van me is. Maaaar ja hoor, ik vond het zo super feest dat ik het heb volgehouden tot 6 uur. Ik heb een 15 minuten iets langer geluisterd mijn laatste energie hierin gestoken en toen naar de auto gewandeld;)
Het was een gewone dj set. Maar wat ik gehoord heb vond ik (Y). Al met al. Ik heb een HEERLIJK(L) feest gehad.
Dit feest heeft mij weer even een bevestiging gevoel geven
waarom het zo fijn is om naar feesten te gaan;)

Ik heb me hier dan ook 10x beter vermaakt als op een Decibel al zou je het niet zeggen :lol:

Project Hardcore.NL Tot volgend jaar (Y) :woop:

Een korte indruk:

Parkeren: TOP gratis.
Geluid: Super goed (Y) Zowel voorin als achterin (Y)
Drinken: Vieze K*T wijn haha en nog 5 euro vragen ook :P En het meeste drinken was lauw door de warmte daar. Setjes: Ik ben dik tevreden en vind dat er (Y) gedraaid is.
Lokatie: Ik vind het Silverdome een top lokatie. Je mist niks, alles lekker in 1 zaal. Alleen jammer dat je boven niet helemaal rond kon lopen.
1 groot nadeel: Er werd geen live cd uitgebracht en er is ook niet gefilmd voor een dvd. Een beetje jammer! :(

1 opmerking