Partyflock
 

Verslag van Qountdown, 31 december 2009

anoniem gepubliceerd op
Nadat 17 oktober bij mij de eerste berichten binnenkwamen over Qountdown, was het gister eindelijk zo ver. Oud op nieuw vieren in de Heineken Musical Hall stond voor de deur. Na wat voorbereidingen, zoals een knap blousie regelen, voor het eerst in me leven een stropdas gekocht (en ook nog eens gedragen ;)) en een hoedje, was ik er helemaal klaar voor. Van te voren had ik niet al te hoge verwachtingen over het feest, want naast Gizmo en Endymion, was merendeels niet echt mijn muziek. Hardstyle was (en blijkt ook nu) is niet mijn muziek. Dus in de hoop de laatste paar uur met goede hardcore te vullen vertrok de bus tien uur vanaf het kerkplein te Obdam.

Na een busritje van drie kwartier kwam de bus aan tegenover het station, en vijf minuten later waren we binnenin de HMH (er was amper een rij om elf uur :D). Na me jas verbergen, munten halen, biertje regelen en iedereen weer terug zoeken, konden eindelijk de eerste klanken van de avond me oren strelen ;). Dialucia was aan het draaien, en gezien ik de muziek niet zo bar vond, heb ik haar maar staan aanstaren, want jawel, zij is cker de moeite waard. Nadat daarna twee gasten kwamen, waarvan ik de naam ben vergeten…., was het bijna twaalf uur. Dus dat betekent, aftellen, spanning opbouwen en als het dan zover is handjes geven, niet echt voor mij weggelegd. Het aftellen doe ik meestal stug niet mee, en het handjes geven, tja, ze komen maar naar mij toe.

Kwart over twaalf vond ik dat ik redelijk me best had gedaan om bij me vrienden te blijven in de main, en mocht ik van mezelf naar de andere zaal verhuizen in de hoop daar betere muziek te vinden. En mss kwam het door de minder chaotische drukte of het geluid dat wat beter stond afgesteld, maar de muziek vond ik daar beter. Ruthless draaide oké, en aan het eind van zijn set kwam de early langs.

Daarna Bountyhunter, had, gezien de acties van Ruthless, van hem ook early verwacht, maar hij begon ietsjes anders. Met nummers als ‘James Brown Is Dead’ maar dan de 90’s dance versie begon hij weer helemaal opnieuw. Het opbouwen moest weer beginnen. En gezien ik sommige vrienden al een tijdje niet had gezien, en ik geen zin had om te wachten, verhuisde ik weer eventjes naar de mainstage. Daar nog steeds dezelfde muziek, en ook nu bijzaken die me redelijk vermaakte. Zo werden er op de schermen beelden van AZ uitgezonden, en vond ik best wel grappig (ben namelijk AZ-fan ;)). Daarnaast kwam ook de ‘vandekaart van de avond’ langs; een gozer die als een hond door de zaal kroop (zie foto). Op handjes en voetjes kruipend, en blaffend door de zaal; geniaal! Maar na een kwartiertje ging ik weer terug naar de andere zaal en hoorde daar tot mijn verrassing de muziek waar Ruthless mee was geëindigd. Bountyhunter maakte er een mooi setje van :D.

Na Bountyhunter kon de avond eindelijk voor me beginnen; Gizmo ging achter de draaitafel staan! Een toffe early set was wat hij voortbracht. Waar hij weliswaar twee nummers draaide die Bountyhunter ook al draaide (Killing Scum en Thrillseeka), maakte hij het weer goed met een ander nummer. Ik weet de naam niet van het nummer, maar kon hem wel al uit de miniset van Panic die hij voor Thunderdome maakte, er kwam iig de tekst ‘Prins Willem-Alexander is een flikker!’ in voor. En aan het end van ze set kwam stiekem al wat hardcore tevoorschijn, wat mij al een beetje zenuwwachtig voor Endymion maakte, want zou mij wens (Industrial Hardcore op Qountdown) dan toch waar worden gemaakt? Endymion draaide in het begin veel eigen nummers, oa ‘Abduction’ (beetje jammer) ‘Sanity’ ‘Symphony Of The Dead’, en draaide naarmate het einde inzicht was steeds harder. En tja, aan het einde van zijn set liet Endymion duidelijk horen bij welke maatschappij hij onder contract staat, Enzyme Records. Een lekker hard einde maakt zijn set, en tevens mijn avond, redelijk goed.

Na de set van Endymion maakte ik de grootste fout van de avond; terug gaan naar de main. Waar ik hoopte daar de trend van de kleine zaal door te kunnen zetten, stuitte ik op dezelfde hardstyle als in het begin. Een beetje een domper, maar gelukkig kon ik terugdenken aan de muziek ervoor.

De avond zat erop, na een kwartiertje zoeken naar de bus, vertrok deze om half acht richting Obdam. En kwam hij hier, na een korte tussenstop in Hensbroek, om half negen aan. Al met al een redelijke avond gehad. Maar jammer genoeg niet voor herhaling vatbaar, als het aan mij ligt volgend jaar Zaandam.

8 opmerkingen

Waarschuw beheerder
die kruipende gast idd ook gezien...... ik was niet meer helemaal fris zeg ik je, maar dan spoor je toch écht niet meer....
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Endymion :respect:
Waarschuw beheerder
Je weet al een tijdje naar welk feest je gaat, je trekt wat leuks aan.
Niks van verwacht, en dan nog zoveel teleurstellingen.
Jo have fun, het is oud en nieuw, met drank, vrienden, gezelligheid is aan jezelf.
En dan muziek, was bekent dat hardcore op de planning stond.
Rondjes lopen vind je het vanzelf, daar vind je ook stampruimte!
Stampt het helemaal top, ga je weg waarom?
De maintage was heel druk met allemaal feestende mensen die lekker aan het
knallen waren.
'Vandekaart mensen' niet opgevallen waren een boel mensen! Kroop nog kerel lang me been in de MAIN, vet cool dat je zag vanuit de hardcore?
Gelukkig was er keuze anders had je niet leuk gevonden. Lekker balen op de tribune dat je wel katlam je op het openbaar vervoer moeten w8 in de herrie!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Had je niet beter naar de Hemkade kunnen gaan ipv naar de HMH?

Tja, toch lullig als je vol met je pan als de 'van de kaart van de week' wordt getoond.
Was dat een opname van Houseqlassics of deze avond? Op HQ kroop er voor 12 uur ook al een gozer op handen en voeten door de zaal. Best lullig!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
waha en daar sta je dan met je grote blaffende hoofd op het internet. dubbel katertje...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jay-Dee op zaterdag 2 januari 2010 om 12:17:
Had je niet beter naar de Hemkade kunnen gaan ipv naar de HMH?


ja helemaal mee eens, volgende feestje moet je kijken wat er gedraaid word. Dan bespaar je jezelf miss een domper en een feest omlaag halen met als excuus slechte muziek!
Waarschuw beheerder
hmmz volgens mij had die daar niks te zoeke
Waarschuw beheerder
Beelden van AZ?!!?!?

Beetje bijdehand zo vlak naast de Arena.

Dat is vragen om problemen.

Jammer da'k er niet was, had het scherm van de muur getrokken.