Partyflock
 

Verslag van Free Your Mind Festival, 7 juni 2008

anoniem gepubliceerd op
Free Your Mind Festival
FeestFree Your Mind Festival · Start of the festival season - 5 Years Anniversary
Datumzaterdag 7 juni 2008
WinactieFree Your Mind Festival actiegesloten
LocatieStadsblokken
Het was een gedenkwaardige dag het was namelijk het eerste festival waar ik voor het donker weer thuis kwam. haj mam! De setting en opbouw waren geweldig, lekker hangen aan het water tussen ontspannen mensen, deed ons aan HET festival SOLAR denken. Even een paar matjes gescoord bij Jill van G-SUS Arnhem THANKS DAME! Daar hebben we de volgende dag mee in sonsbeek gelegen! Erg handig want de goedkope wijn kan je erzo vanaf vegen! anyway grappig dat we 2 dames troffen die al JA LET OP! 4 doppen van de aqua flesjes hadden verzameld! Commercieel denkend dat ze waren zouden ze wel even 30euro per dop gaan verdienen. We weten tenslotte allemaal dat deze zeeer gewild zijn! Ik was deze dag niet zo scherp. mijn binnen gesmokkeld dopje van cola light was een te light uitvoering voor deze grote aqua flessen. zucht.anyway de muziek. tja ik hoef geen hakkende hamers en zagende zagen te horen maar het was het net niet. ik heb maar 1 stroming gehoord en dat was van toen ik nog kon plassen.
Nee, dat zou flauw zijn en mijn geloofwaardigheid als razende reporter naar beneden halen. dus opnieuw!
De Tent van Planet Rose was zoals de nachten van Doornroosje Nijmegen zijn. een geweldige sfeer (dit is echt de leukste plaats in de wijde wijde omgeving)echter ik kan nu eenmaal niks met de muziek van roosje! En daar was ik nu net naar op zoek ! Sorry roos j love you anyway!
Door naar assepoe. euh de Sound of love tent! . Ach, weet je wat ! Voordat ik het hele festival onderuit haal! Het lag gewoon aan mij en mijn dame en die 2 andere bijzondere mensen die er ook waren met ons!
Volgend jaar gaan we gewoon weer en eten we geen hamburgers voordat we gaan ! Dat moet de reden wel geweest zijn dat we ons alle 4 hetzelfde voelden! Dan bedenk ik me? Is dit geen reden genoeg om MORA een boze brief te sturen?

Die K9 bij de ingang vond ik trouwens wel heftig . Oja wachtmeester ! hij is stuk!

2 opmerkingen

Grappig verslag.
Het was inderdaad een geweldig festival! Vette lineup, fijne mensen, fijne sfeer en top locatie in Arnhem. Best jammer dat de NS niet heel erg meewerkte waardoor een hoop mensen toch eerder weg moesten en het festival niet in compleet ornaat mee te maken.

De foto's staan overigens al op DeepFM
Check hier de Foto's Free Your Mind Festival 2008!
 
Wat een slap verslag, typ dan niks zeg :rot: