Stelletje flikkers. Ik zal het netjes houden, maar ik ben best pissig (naar de organisatie toe dan).
Ik stuur jullie (via Elmer) het ontwerp van de flyer. Jullie laten mij weten dat ie niet gebruikt gaat worden. EN WAT DOEN JULLIE?!?
1 jullie gebruiken mijn ontwerp zonder toestemming
2 mij is geen enkele vorm van vergoeding aangeboden. Ik zou waarschijnlijk niet eens geld hebben gevraagd, maar dat is makkelijk praten achteraf natuurlijk. Maar ik heb geen uitnodiging voor het feestje gehad, geen bedankje, gewoon simpelweg NIKS.
3 jullie verneuken (een net woord hiervoor is `verminken´, aangezien ik het netjes zou houden) mijn ontwerp vervolgens VOLLEDIG. Dat is wel één van de ergste dingen eigenlijk. (een gevolg van puntje numero uno is dat ook dit ZONDER TOESTEMMING is gebeurd)
Ik denk dat jullie nog het één en ander moeten nalezen over "auteursrecht".
Grtz.
donateur
Ziet er sowieso niet uit die 'flyer'. Lijkt wel een WP bestandje van een 4 jarige kleuter.
OkieDOkie Sietz... laten we ervanuit gaan dat het idd een kutontwerp is of was, weetikveel, daar kunnen we volgens mij heel lang over discussieren (ook over óf een goed product te verneuken valt).
Maar dan nog had ik willen weten of mijn kutontwerp gebruikt gaat worden.
laatste aanpassing
donateur
En goed product valt niet te verneuken.
Geef nou maar gewoon toe dat je ontwerp sowieso al slecht was!