sjah...maar draaien doe je nog wel altijd op feesten waar je je welkom voelt,en als er bedreigingen rondgaan dan lijkt me niet dat je daar nog gezellig gaat staan
Wat ik me dan altijd afvraag, ga je als echte A'dammer ook stil staan bij elke R'damse plaat die gedraaidt wordt? Dan sta je namelijk de helft van de avond stilletjes langs de kant.
OLAF HOU NOU IS OP MET JE DIEPZINNIGE GEPRAAT! ga thaiboxen ofsow!
Ik zeg gewoon waar ik zin in heb, net zoals als jij overigens. Alleen zit in mijn commentaar meer diepzinnigheid.
ROTTERDAM HARDCORE STAD !!!!!!!!!!!!
haha ja maak ook nie uit hoor.. ben ff in een depressed buitje vandaag MAAAAAAAAAAR ja.. dan doek nie liev hehe
Dat heb ik gemerkt.
Beverwijk de gekste natuurlijk he.
Dat spreekt voor zich
*zucht*
sorry olafje je dr op haha AAAAAAAAAAH fak joe Schiedam de gekstuh
als geboren en getogen Amsterdammer ga ik straks met MOH net zo hard uit mijn dak op Neopthye, RTC en Paul, als dat ik dat aankomende dinsdag met Multigroove doe bij Dana en Buzz Fuzz..
JP niet elke amsterdammer is respectloos voor een rotterdamse dj hoor..
Het kan mij nl geen fuck schelen van mij part komt de beste dj uit ROTJEKNOR.. het gaat mij om de styl en de manier van draaien... kan hij een feest op gang houden.. en daaar draait het om..
je staat toch met zijn allen voor een bepaalde scene ?? je moet het met elkaar gezellig maken en altijd dat onderlinge gedoe.... beetje jammer...
- Ceb@s - 26 december 2002 - 22:41
aaaaaaaaaaaaaaah dat is hij....hij was er ook in de FUN toen hij werd afgefikt...en ze auto niet meer rijp was voor de APK.
leuke tijden waren dat
precies maar rotterdam had parkzicht en amsterdam multigroove dus wad staat er nog
...........
en dat gelul over voetbal ben ik zat,kunnen we het niet over skippyballen hebben ofzo
maar mensen ik ga nu ff naar een feessie waar een haarlemmer (pavo) en een amsterdamse draait (dana),dus dat wordt weer ff knallen dus laterzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
(permanent verbannen)
onee gaat dat wel goed dj uit verschillende steden ??