Partyflock
 

11 opmerkingen

Waarschuw beheerder
niet echt bijzondere main maar wel goed geluid :respect:
Waarschuw beheerder
super naar me zin gehad zo in het zonnetje, lkkr geluid :respect:
 
Waarschuw beheerder
Decor was slecht, geluid was uber goed :D
Waarschuw beheerder
donateur
Liever goed geluid en een matig decor dan een prachtdecor en kutgeluid(Y)
Waarschuw beheerder
savonds was t wel vet op de main hoor
kk mooie lichten en die vuurdingen ware ook waus
 
Waarschuw beheerder
Wat ziet dit er ontzettend simpel, onsamenhangend en slecht afgewerkt uit. %) Alsof er op de laatste dag nog even wat bedacht en geknutseld moest worden als mainstage. 2006 had een brute stage (vorm, afwerking), 2007 was ook zeker mooi en origineel (groot, stunts), 2008 was al weinig (goedkope blokkendoos) maar dit slaat alles. Hoort zoiets niet beter te worden met de jaren?

Lasers en licht kan je overal wel inhangen en 's avonds wordt het daardoor allicht beter, maar laten we niet vergeten dat dit met name een dagfestival is. Het oog ook wil ook wat. Er zijn festivals zat en de prijzen zijn niet flauw, dus dan ligt de verwachting logischerwijs hoog.

Uitspraak van Andy op dinsdag 28 juli 2009 om 16:39:
Liever goed geluid en een matig decor dan een prachtdecor en kutgeluid(Y)


Ja, maar voor € 45 mag je wel degelijk meer verwachten. Zeker van organisaties met een staat van dienst als Q en AoD (alhoewel deze laatste nooit echt uitblinkt in decor).
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op woensdag 29 juli 2009 om 13:37:
2006 had een brute stage


Dat was dan geen dominator geweest:P

2005 stages (MOH & Thunderdome) die waren wel meesterlijk, zelf niet geweest maar ze zagen er vet uit:D
Vind dit overigens niet echt een boeiend decor:P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Unabashed op woensdag 29 juli 2009 om 21:01:
Dat was dan geen dominator geweest:P


I stand corrected ;) ze hebben inderdaad een jaartje overgeslagen (vergunningen problemen begreep ik)

Ik had het dus over deze stage: [photo id=180074 size=medium] [photo id=179859 size=medium]

de skull is daarbij wel vaker rerecycled bij verschillende Masters edities, maar dat kan ik ze amper kwalijk nemen, zo vet issie. (y)
 
Waarschuw beheerder
en dat in mijn achter tuin :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
kvond die van vorig jaar ook wel vet :D