😏

georganiseerd door Club Industry
techno × 2, club × 1, disco × 1, electro × 1, house × 1, minimal × 1, acid, early hardcore, early rave, frenchcore, funk, oldschool, progressive trance, schranz, speedcore, tech house, terror
Tickets & prijs De Poppenkast
| Deurverkoop: | € | 3 | ,50 |
Minimumleeftijd?
16Bezoekers
Maximaal 250.
Maximaal 250.
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 8 | 26% | |
| zeer goed | 15 | 48% | |
| goed | 5 | 16% | |
| ok | 0 | ||
| voldoende | 1 | 3% | |
| onvoldoende | 0 | ||
| slecht | 1 | 3% | |
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 1 | 3% |
Line-up De Poppenkast
Line-up is niet compleet.
Bass O & Maarten J house, disco |
Cursed P house, techno |
Statistieken
| 46 | bezoekers | |
| 2 | geïnteresseerd | |
| 78 / 21 | · | mannen / vrouwen |
| 21.4 | gemiddelde leeftijd | |
| 21.5 | leeftijd mediaan | |
| 1 | · | nieuwsbericht |
| 2 | · | meetings |
| 23 | · | albumfoto's |
| 99 | · | opmerkingen |
| 13 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (31 stemmen) |
Nieuws
De Poppenkast
24 maart 2008
Wie gekheid zaait, zal dwaasheid oogsten! De eerste episode van De Poppenkast zal niet meer worden, maar ook zeker niet minder. Alle gekheid op een stokje! 18
99 opmerkingen
Ik ben dus echt benieuwd of dit feestje de puinzooi van Neetjur Wan kan evenaren maar we gaan ons uiterste best doen!
Neetjur Wan evenaren is onmogelijk maar al id=s het maar een fractie daarvan dan hebben we al een berg onzinnige gezelligheid.
Ik hoop trouwens dat de lijn omhoog binnenkort aangepast wordt met de complete lijst.
(permanent verbannen)
![[img width=300 height=424]http://www.ramblaz.nl/images%20agenda/PPK1webposter.jpg[/img]](http://www.ramblaz.nl/images%20agenda/PPK1webposter.jpg)
De Poppenkast is de nieuwste uitgaansbeleving in Oirschot en omstreken en is een feest voor iedereen. Tijdens de Poppenkast worden de bezoekers meegenomen naar hun kinderjaren, de dj staat in de poppenkast, het podium is een hinkelbaan en noem maar op. Je begrijpt het al de Poppenkast heeft een hoog leipheidsgehalte en dat is waar het bij de Poppenkast om draait. De Poppenkast kan je het best omschrijven als een kruising tussen carnaval, 80’s & 90’s revival en Extrema met daarbij ieder uur een duveltje uit de doos.
Tijdens de voorstelling staan de volgende optredens op het programma:
Bas O & Maarten J
Joost Zoetemelk & De Zure Aardtappels
Sinterdanny & Prins Tom den Urste
Cursed P & Leep
special: every hour one minut of fame by terror Sjefke !
Aanvang 22:00u, na 01:30u geen toegang meer.
Entree vanaf 15 jaar. Legitimatie verplicht!
echt live
Op zekers! Het Grote Boek der Qutgeluiden van de Sint zal ons gaan voorzien van Abba tot Zappa, van Nol tot Joran en van Paauw tot Fohn
Die muziekstijlen haha 
(permanent verbannen)
eej joost.. waar ben ik gebleven?
haha, ik kreeg al een berichtje van een partyflock medewerker waarom jij in de line-up staat, maar nu zie ik dat ze jou er nog uitgehaald hebben. Komt goed stuur wel even een berichtje..
groetjes,
(permanent verbannen)
En als legale plak-optie: slooppand op de Luikerweg tegenover De Senaat, hangt het altijd vol met posters!
Thnxxx Sinterklaas!
Zulle we daar van de week eens langs gaan!!
Yow Tom wij hebben twee posters van 1,00x1,5mtr waar kunnen we die het beste spammen? Welk dùrp en hedde misschien ook een goeie plek?
op de hoek van de mert en de Sniederslaan heb je een heeeeeel mooi electriciteitskastje
op de hoek van de mert en de Sniederslaan heb je een heeeeeel mooi electriciteitskastje
He
Yow Tom wij hebben twee posters van 1,00x1,5mtr waar kunnen we die het beste spammen? Welk dùrp en hedde misschien ook een goeie plek?
kijk maar uit met plakken in Oirschot, ben daar vorig jaar nog gesnaaid.
Gelukkig namen ze niet de posters in beslag, maar ik moest mn emmer met lijm weggooien bij de benzinepomp.
Kwartiertje later de lijm er weer uitgehaald en gewoon weer doorgaan met plakken
Later een boete van € 75,- thuisgestuurd gekregen.
hahahaha.. wat doet mijn naam daar toch midden in V'wirt
Maar niet een keer!!
heb dr tot op heden nog maar 1 gevonden
vette pic, kan ik het origineel krijgen??
heb dr tot op heden nog maar 1 gevonden
Check de hele straat. Hangt er een midden in het centrum en als je richting eindhoven rijd ook. Tegen een soort gelijk pand.
Misschien dat ie jammer genoeg eraf gehaald is, maar dat geloof ik niet, want er is een kwak behangzooi tegen aan gegaan.
Zoals deze hangt het er nog goed bij!!
TROTS!!
Check de hele straat. Hangt er een midden in het centrum en als je richting eindhoven rijd ook. Tegen een soort gelijk pand.
Misschien dat ie jammer genoeg eraf gehaald is, maar dat geloof ik niet, want er is een kwak behangzooi tegen aan gegaan.
Zoals deze hangt het er nog goed bij!!
TROTS!!
Op die posters had lord terror wel wat groter gemogen
poppen zijn geregeld!!!
De kar ook?
Wie gekheid zaait, zal dwaasheid oogsten! De eerste episode van De Poppenkast zal niet meer worden, maar ook zeker niet minder. Alle gekheid op een stokje!
Toen het projectteam van Club Industry de koppen bij elkaar stak om een nieuw concept te verzinnen, kwam het op één ding neer: het kan allemaal véél gekker in deze wereld! Als Osama en Bush naar De Poppenkast zullen komen, zullen ze merken dat zij al lang niet meer gek genoeg zijn. Bij De Poppenkast wordt gefeest. En dat zorgt zelfs voor een betere wereld!
Kijkend naar de muziekstijlen zal feesten moeten lukken. Bereid je voor, want op deze avond gaat het van disco naar house en even vlot weer door naar hardstyle en electro. Het enige gereedschap om deze avond door te komen is dus een ‘open mind’. Het podium van Ramblaz wordt het toneel van de meeste gekke, spraakmakende en gestoorde acts van het moment:
Om het begin van de avond zeker niet minder gek te maken dan het einde is de hulp ingeroepen van twee bekenden uit het kroegencircuit. Bekenden van de bar welteverstaan! Bass O & Maarten J zouden goud geld kunnen verdienen met het schrijven van een kroegengids. In plaats daarvan komen ze bij De Poppenkast een mix brengen van alle swingbeat, 80’s & 90’s en schranz. Ook Joost Zoetemelk & De Zure Aardtappels zijn uit de studio geplukt om hun favoriete electro plaatjes met hun all time favorites te mixen. Dit wordt een waar mash-up feest! Zelfs Terror Sjefke aka Lord Terror krijgt zijn fame momenten door de avond heen.
Op Neetjur Wan the unofficial camping party 2006 verschenen Sinterdanny & Prins Tom d'n Urste voor het eerst met een superieure mix van hardstyle, en stijlen die daar ‘helemaal niet’ verwant mee zijn. Deze ‘gekker kan het bijna niet act’ zal ook in Ramblaz een ongehoord feestje gaan bouwen. Leep en Cursed P hebben de eer om dit gloednieuwe evenement in stijl af te sluiten. Met hun strakke mix van house, techhouse en techno zal de eerste editie van De Poppenkast een waardig einde beleven.
Maak je borst maar nat, want De Poppenkast wordt een beleving die alle zintuigen aan zal tasten! De organisatie van De Poppenkast neemt geen verantwoording voor weken durende katers, spontane liefdesuitingen of paarden in uw gang.
laatste aanpassing
funk tot speedcore
het maakt ook niet uit eigenlijk he, alles wat ervan tot probleem gemaakt kan worden ligt aan de kortzichtigheid van onszelf als kleinschalige intellecten
De kar ook?
nope, die is in gebruik. drukdrukdruk, dit is niet de enige poppenkast
laatste aanpassing
Waar heb jij het nou weer over????
haha, moet iemand van de organisatie zeggen
ik dacht ik kom vast in de sferen
(permanent verbannen)
BEKEER U TOT JEZUS!
Oeeii Oeiii,,
Ik moet dan meteen denken aan Arnold de jezus van Eindhoven!!
[Pannekoekterreur] Joepie, zaterdag 29 maart, Nationale Pannekoekendag...!!
kzal eens kijke of ik wa pannekoeken mee naar binne kan smokkele
Da lukt jou wel jelle desnoods bakken we ze binnen. houden we een pannekoeken actie, of jij gaat buiten staan na afloop met een pannekoeken kraam
na afloop met een pannekoeken kraam
in de vorm van een poppenkast
laatste aanpassing
(permanent verbannen)
weer menig EO-waardige minuten geproduceerd
LOL
ken lord terror niet gewoon 5 minuten draaien 1 keer op de avond
gun je hem geen 5 optredens of wil je er in 1 keer vanaf zijn
laatste aanpassing
kom toch aleen daarvoor
toch leuk dat je erbij bent: hopelijk bekeer je je tot jezus vanavond
De bezoekers gelukkig ook
https://partyflock.nl/album/party/117615
http://arnold-vangestel.hyves.nl/album/25106566/De_Poppenkast_29_03_08/3u-F/
http://www.ramblaz.nl/foto.html
http://www.youtube.com/jcramblaz
Wacht geduldig af voor de filmpjes en hopelijke setjes
http://arnold-vangestel.hyves.nl/album/25106566/De_Poppenkast_29_03_08/3u-F/
http://www.ramblaz.nl/foto.html
http://www.youtube.com/jcramblaz
Wacht geduldig af voor de filmpjes en hopelijke setjes
De Poppenkast nu ook te beluisteren via onder ‘live sets & movies’
Afgelopen zaterdag was een té dolle boel. We wisten inmiddels al een beetje dat in Oirschot de leipheid regeert maar zo’n grote onzin had niemand verwacht. Met dit nieuwe concept wisten we niet wat we moesten verwachten, wat er na 22:00u gebeurde overtrof onze stoutste verwachtingen. In twee uur tijd hadden we al 120 bezoekers en de sfeer was fenomenaal. De decoratie werd alom geprezen. De “DJ’s” waren alle de bomb. Baard & de ongeschoren stoppels begonnen met een mix van alles en nog wat. In de zaal waren telefoonboeken verspreid zodat bezoekers een verzoeknummertje konden aanvragen. Gedurende dit optreden stond de dansvloer al goed vol en de sfeer zat er al duidelijk in. Elk uur had Terror Sjef one minute of fame en dit was de shit van de avond, Sjef was de man. Als intermezzo in het geheel traden ook bromsnor en Jan Klaasen even in de spreekwoordelijke schijnwerpers waarna Prins Tom D’n Urste & Sinterdanny hun opwachting maakte. Dit op de Nature One camping wereld beroemde duo kwamen uit het zuiden, deden hun ding en keken porno. Dit duo verkeerd vaker in dwazenland maar wat hier gebeurde overtrof werkelijk alles.
Halverwege de avond plante Joost Zoetemelk zijn fiets in de dj boot om zij aan zij met De Zure Aardtappels het publiek verder te bewerken. Met een mix van 90’s, 80’s, electro en minimal kregen ze menig handje op elkaar. Als afsluiter van deze eerste editie betraden Leep & Cursed P de Poppenkast en bespeelde vervolgens het nog steeds uitzinnige publiek. Tijdens de allerlaatste plaat, in dit geval van Terror Sjef aka Lord Terror, stond er nog 40 man voor zijn neus met de handjes in de lucht.
Nou, van deze avond kun je nu dus 3 setjes beluisteren op www.ramblaz.nl/audio.html
Foto’s staan op www.ramblaz.nl/foto.html
Afgelopen zaterdag was een té dolle boel. We wisten inmiddels al een beetje dat in Oirschot de leipheid regeert maar zo’n grote onzin had niemand verwacht. Met dit nieuwe concept wisten we niet wat we moesten verwachten, wat er na 22:00u gebeurde overtrof onze stoutste verwachtingen. In twee uur tijd hadden we al 120 bezoekers en de sfeer was fenomenaal. De decoratie werd alom geprezen. De “DJ’s” waren alle de bomb. Baard & de ongeschoren stoppels begonnen met een mix van alles en nog wat. In de zaal waren telefoonboeken verspreid zodat bezoekers een verzoeknummertje konden aanvragen. Gedurende dit optreden stond de dansvloer al goed vol en de sfeer zat er al duidelijk in. Elk uur had Terror Sjef one minute of fame en dit was de shit van de avond, Sjef was de man. Als intermezzo in het geheel traden ook bromsnor en Jan Klaasen even in de spreekwoordelijke schijnwerpers waarna Prins Tom D’n Urste & Sinterdanny hun opwachting maakte. Dit op de Nature One camping wereld beroemde duo kwamen uit het zuiden, deden hun ding en keken porno. Dit duo verkeerd vaker in dwazenland maar wat hier gebeurde overtrof werkelijk alles.
Halverwege de avond plante Joost Zoetemelk zijn fiets in de dj boot om zij aan zij met De Zure Aardtappels het publiek verder te bewerken. Met een mix van 90’s, 80’s, electro en minimal kregen ze menig handje op elkaar. Als afsluiter van deze eerste editie betraden Leep & Cursed P de Poppenkast en bespeelde vervolgens het nog steeds uitzinnige publiek. Tijdens de allerlaatste plaat, in dit geval van Terror Sjef aka Lord Terror, stond er nog 40 man voor zijn neus met de handjes in de lucht.
Nou, van deze avond kun je nu dus 3 setjes beluisteren op www.ramblaz.nl/audio.html
Foto’s staan op www.ramblaz.nl/foto.html
dankje NoL..
Ik had het over de tekst.
Maar jij was ook een goeje afsluiter.
Nou houwen er mee op. Het stijgt zo naar je bol














![Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010]](/images/user/5493_3517894.jpg)









