Partyflock
 
here

Progressive City

180 × 180 · locatie
Billabong

Billabong (binnen) op de kaart Site
Van Welderenstraat 126
Nijmegen
Nederland🇳🇱

Tickets Progressive City

Gratis entree!
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18

Stemresultaat: goed

geweldig25%
zeer goed1330%
goed2148%
ok49%
voldoende49%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

16 waarderingen

gezellig!
Jiv
Een leuk en persoonlijk festijn!
Jeroen-Theo (l) Techno
Dat was een lekker feestje, ze weten wel hoe ze dat moeten daar in Nijmegen ;)!! Leuk ook om een paar mensejes (eindelijk) een keer te zien :cheer: En vergeet niet: 8-2 ADHD Sessions in studio80
MenSo
TOP!
ReyZaMa
Was weer erg fijn mensen, bedankt (l) !!!!!! Wederom alle DJ's top gedraaid & Thomas enorm dik live gegaan !!!!! Sfeer was weer uitermate goed!!!!! Op naar 27 maart :banana:
Christoph Voorn
goed vermaakt! de bekende nijmeegste gezelligheid stak weer flink de kop op! :P
Jayton
Lekkere 2e editie heren was weer super gezellig met heerlijke muziek.
De Holle Aarde
ontzettend leuk feessie !! Heb me prima vermaakt en leuke mensen daar !! :D vaker maar eens langskomen (Y);)
Thomas Laurén
ik heb erg genoten van dit gezellige nijmeegs spektakel!:D
Doemaaralsof
Gezellig gezellig, weet iemand waar de gemaakte foto's komen?
Wat een plezierige invulling voor de donderdagavond..:cheer:
Viz84
Onverwachte gezelligheid :)
ajk-
lekkere muziek, donderdagavond was weer es leuk :D
Mindpower :-):-):-)
Reza&Davy masters of ceremony bedankt(k) Thomas Lauren en Christoph Voorn lekkere soundzzz..en verders LUUK KIELEN FOR RESIDENT:cheer: Gezellig avondje, op naar 27 maart
Pimm0
potjandorie wat een gezelligheid weer.... goed bezig reza en davy! Vorige keer was leuk, vond het deze keer misschien nog wel leuker! knap:)
Reza en Davy, wat een leuk feestje!!!!! Heb nu al zin in 27 maart!!!! (L)

Line-up Progressive City

1The City
house, disco, afro
techno, house
· live house, trance, techno
2The Village
house, techno, downtempo
house, techno
house, techno, trance

Statistieken

68Partyflockbezoekers
19Partyflockgeïnteresseerd
69 / 27·mannen / vrouwen
22.4Partyflockgemiddelde leeftijd
22.5Partyflockleeftijd mediaan
1·forumonderwerp
81·opmerkingen
16·waarderingen
goed·stemresultaat (44 stemmen)

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
24/01 Pogressive City @ Billabong f:techno31

81 opmerkingen

 
Werkzaam bij Vier
Lekker jongens(Y)
Gave flyer Valentijn & ook een hele nette line up natuurlijk :)
laatste aanpassing
Uitspraak van ReyZaMa op dinsdag 4 december 2007 om 16:18:
Gave flyer Valentijn & ook een hele nette line up natuurlijk :)


Thanks gozer (y)
Uitspraak van kelly | op dinsdag 11 december 2007 om 19:08:
waar dan?




;) (y)

Die van 24e (Progressive City) is very soon te bewonderen :p
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 74202, 35037}
Progressive baby!! We gaan weer lekker diep met een funky jasje:P
ZIN IN!!
 
I'll be there again. Bij deel 1 heerlijk uit me plaat gegaan, bij dit deel 2 ik achter de bar wel te verstaan...
Tot dan.
Uitspraak van Thomas Laurén op donderdag 13 december 2007 om 14:44:
We gaan weer lekker diep met een funky jasje


die gekke thomas toch! :P

om in de stemming te komen en voor de liefhebbers:

http://www.christophvoorn.com/audio/christophvoorn_djstudy_18102007.mp3
of guwoon www.christophvoorn.com/audio ^_^
Uitspraak van Thomas Laurén op donderdag 13 december 2007 om 14:44:
Progressive baby!! We gaan weer lekker diep met een funky jasje


Thomas je nieuwe remix voor "Guy J's Stop-Hold" kicks some serieus Asses :respect: . Kippenvelllll :yes:
laatste aanpassing
Uitspraak van ReyZaMa op maandag 24 december 2007 om 18:33:
Thomas je nieuwe remix voor "Guy J's Stop-Hold" kicks some serieus Asses :respect: . Kippenvelllll :yes:


Thanx man! ik zal m zeker de revu laten passeren de 24ste;)
Geen gardarobe voor mij die avond, lekker vrij en uit mijn plaat dus!
Hier is die dan eindelijk:

laatste aanpassing
jaaa lekker hoor! stoere flyert, dat belooft wat! :honger:
Wederom een coole flyer..:cheer: mooi hoor Reza:D
Woohoo o.a. Shannon, goed bezig weer Reza und gasten! :cheer:
Helaas de dag erna werken, dus dit gaat het um niet worden! :cry:
Uitspraak van Mindpower :-):-):-) op zaterdag 5 januari 2008 om 01:20:
mooi hoor Reza


Uitspraak van Ed ter Bak op zondag 6 januari 2008 om 00:18:
Reza und gasten!


& Davy mensen. Het is eigenlijk heel simpel Progressive City = Reza + Davy
laatste aanpassing
Uitspraak van ReyZaMa op maandag 7 januari 2008 om 23:03:
Het is eigenlijk heel simpel Progressive City = Reza + Davy


Eureka, nu snap ik het! ;)
Artiest {SHOWLIST artist 22233, 50696}
Nice!!!!!..... die flyer!
Uitspraak van ReyZaMa op maandag 7 januari 2008 om 23:03:
& Davy mensen. Het is eigenlijk heel simpel Progressive City = Reza + Davy


Jongens,
Uitspraak van Mindpower :-):-):-) op zaterdag 5 januari 2008 om 01:20:
Wederom een coole flyer..


:cheer:

;)
 
leuke flyer boys!
Artiest {SHOWLIST artist 12285, 48045, 43040}
Kan niet anders dan een leuk feestje te gaan worden!
 
Ja idd vette flyer, gewoon nijmegen waalkade erop...daar ben ik als nijmegenaar erg blij mee hoor...hihi. Oh en Davy, mooi formaat ook...hahahaha...;-)
Cu all then
(oh dat drinken en dronken worden mag wel weer hoor, maar kom dan met zn alle naar de Village bij die bar bestellen, dan heb ik ook lekker wat te doen...)
ik heb hier nogthans zeer veel zin in! :D
Hier nog 2 lekkere live sets van Thomasje Lauren, om ff in te komen :)

http://www.megaupload.com/nl/?d=8DE4IQZ1
Thomas Lauren @ Ministry Of Beats

http://www.megaupload.com/nl/?d=I8ZZP4KJ
Thomas Lauren @ Planet Rose (20 Oktober 2007)
Zijn trouwens wel erg fijne setjes hoor, afgezien dat die ministry of beats set zoveel mogelijk platen moest bevatten.

Maar het gaat gewoon vet worden ;) Afgezien van het feit dat ik nog maar even moet afwachten hoe het gaat verlopen met een ticket :D
laatste aanpassing
Uitspraak van Snaakmans op woensdag 16 januari 2008 om 12:20:
Afgezien van het feit dat ik nog maar even moet afwachten hoe het gaat verlopen met een ticket


Hahahahaha, Ruben ik zet je wel op de lijst :p
wat is dit voor een schaamteloze reclame, Bah :P:P

trouwens ruben... dat zoveel mogelijk platen op 3fm valt nu ook wel mee! het is niet alsof ik per 30 sec. een nieuwe plaat erin ram. Misschien in een iets hoger tempo dan normaal..Maarja, het blijft een ander medium...Zo'n radio;)
Line up van Maart ook al bekend!!!!!!

Progressive City : Welcomes: The Lovely Spring

Donderdag 27 Maart 2008

21.00-04.00

-The City:
Darko Esser (Ovum/Underwater)
Wouter De Moor (Rekorder/Awakenings)
Monokreck (Tomorrow/Versch)
Davy Brandts (Progressive City/SML)

-The Village:
Roger Gerressen (Full Spectrum, Drift)
Jocelyn Abell (Die Lokomotive, Planet Rose)

Entree: Gratis
laatste aanpassing
Werkzaam bij Kørknapen
Artiest {SHOWLIST artist 61786, 14781}
Uitspraak van ReyZaMa op vrijdag 18 januari 2008 om 16:03:
-The Village:
Roger Gerressen (Full Spectrum, Drift)
Jocelyn Abell (Die Lokomotive, Planet Rose)


crack 2 crack
Artiest El Mundo
Uitspraak van ReyZaMa op dinsdag 15 januari 2008 om 18:23:
http://www.megaupload.com/nl/?d=8DE4IQZ1
Thomas Lauren @ Ministry Of Beats


Wat een heerlijke set zeg... pff
 
Reza!!!!!

Heb dr zin in!!!!!
 
ja luuk ik kom wel ff spienzen .....:)
A Progressive City is my city.. Sprak een wijze Perzische prins ooit..

Na een succesvolle kick off van Progressive City, waarin de Nijmeegse DJ’s stuk voor stuk lieten horen dat ze enorm veel talent hebben, maar nadat vooral de bezoekers duidelijk hun waardering lieten blijken tot in de kleine uurtjes, voelden wij ons meer dan genoodzaakt om Progressive City in 2008 voort te zetten!
Deze eerste editie van Progressive City was een echt Nijmeegs onderonsje.. Een relaxed publiek, fijne platen en lekker biertje waren de hoofdingrediënten voor een gezellige avond zonder al te veel opsmuk.
Deze lijn gaan we duidelijk voortzetten in 2008 maar daarnaast willen we ook een flink aantal frisse nieuwe / vernieuwende artiesten introduceren.
2 area’s, house in de breedste zin van het woord en vooral veel gezelligheid op de vergeten donderdag avond en dat alles ook nog eens helemaal gratis!
Hiermee willen we een bescheiden bijdrage leveren aan deze geweldige stad waar stiekem zo veel leuks te beleven is!

Donderdag 24 januari is ons eerste officiële vervolg, waar we meteen muzikaal lekker diep gaan met Thomas Lauren LIVE!
De zeer volwassen sound van de relatief jonge producer Thomas Lauren is niet onopgemerkt gebleven het afgelopen jaar, want met diverse goed ontvangen releases en een aantal memorabele live sets (goed voorbeeld daarvan is zijn set die hij op 14-04-07 gaf tijdens Planet Rose)is zijn naam al flink op de kaart gezet! Zijn track Hope is erg veel gedraaid door collega dj’s en ook heeft hij al een flink aantal nieuwe producties op de plank liggen, klaar om uitgebracht te worden. Wij twijfelen er niet aan dat Thomas zeker een van DE artiesten van 2008 gaat worden!
De meest talentvolle dj uit Twente genaamd Christoph Voorn zal de avond gaan afsluiten met een 2 uur durende dj-set! Christoph Voorn is een broertje van Joris & Jesse Voorn, maar om hem af te schilderen als alleen maar “het broertje van” zou zwaar onterecht zijn! Want naast zijn super kwaliteiten als ontwerper/ fotograaf heeft hij met zijn succesvolle concepten Basic Grooves, Fast Food en Onraad (samen met Raoul Santos) een grote bijdrage geleverd aan de Twentse uitgaansscène. We zijn dan ook meer dan blij hem te mogen verwelkomen de 24e!
Shannon onze 3e dj van de avond, is er een met veel liefde voor techno in veel van zijn (pure) vormen. Dat bewees hij eerder al op Pixel, Modulate & Vektor.
Davy Brandts (Die Lokomotive, Planet rose, SML) zal de avond in stijl openen voor al het moois wat volgen mag..

Ook deze keer zal er weer diep gegraven worden in koffers (of cd mappen?!) in The Village (chill out). Vanaf 21.00 lekkere diepe plaatjes om even bij te praten, lekker weg te dromen of toch een dansje te wagen.. Luuk Kielen, Valentin & VEX, goede namen van Nijmeegse bodem zullen je weer van de broodnodige muzikale afwisseling voorzien.
Valentin, wereldberoemd in Nijmegen heeft naam gemaakt door zijn concept Stadtkind en zijn frisse platenkeuze op onder andere Versch en I Feel Luv. Deze avond, muzikaal een andere kant van hem, die wij persoonlijk zeer kunnen waarderen! Luuk Kielen, had afgelopen weekend als een ware ‘John Mclane’ de kleine zaal, tijdens Planet Rose weer behoorlijk op zijn kop met zijn progressive & tech-house tracks! De avond zal worden geopend door VEX, zijn laatste mix was afgelopen week nog te beluisteren op Dj Broadcast.

Progressive City
Donderdag 24 januari
Billabong Nijmegen
21.00 – 04.00
Gratis entrée

The City:
Thomas Lauren (Live) (Manual, Dualblock Records)
Christoph Voorn (Basic Grooves, Onraad)
Shannon (Pixel, Modulate)
Davy Brandts (Planet Rose, Die Lokomotive)

The Village:
Luuk Kielen (Island Vibes)
Valentin (Stadtkind)
VEX (Progressive City)
laatste aanpassing
Uitspraak van Davy Brandts op dinsdag 22 januari 2008 om 02:03:
A Progressive City is my city.. Sprak een wijze Perzische prins ooit..


:lol:

Puik stukkie Davy...:)
laatste aanpassing
Uitspraak van Davy Brandts op dinsdag 22 januari 2008 om 02:03:
A Progressive City is my city.. Sprak een wijze Perzische prins ooit..


Uitspraak van Mindpower :-):-):-) op dinsdag 22 januari 2008 om 10:55:
A Progressive City is my city.. Sprak een wijze Perzische prins ooit..


:)
Uitspraak van Mindpower :-):-):-) op dinsdag 22 januari 2008 om 10:55:
Puik stukkie Davy...


:respect:

Uitspraak van verwijderd op maandag 21 januari 2008 om 19:58:
Reza!!!!!

Heb dr zin in!!!!!


Wij ook :banana:
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 januari 2008 om 20:13:
spienzen


(L) hahahahaha
Bedank voor de mooie woorden!!!! Ik heb er zin in!!!
WHAAAAAAAA morgéé is het dan zoverrr !!! :-o:-o :cheer::cheer:
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 926, 664, 610}
Artiest Wesdex
wow, wat een flyer !

waarom staat tie niet in de agenda ?
 
WOEHOE...vanavond mogen we weer...
Xx
hoppa licht en geluid bijna klaar Zin IN!!!
 
is er ook een tijdtafel?
timetable:

21.00-04.00 Vette Shit!

;)
Ik ga voor het eerst eens een kijkje nemen in Nijmegen!!! Laat het alsjeblieft losgaan!!!!!!
Uitspraak van Jeroen-Theo (l) Techno op donderdag 24 januari 2008 om 17:49:
Ik ga voor het eerst eens een kijkje nemen in Nijmegen!!! Laat het alsjeblieft losgaan!!!!!!


komt goei:D
Het gaat wel goedkomen vanavond...

Tijd voor gekkigheid!
Zin in jongens, zie jullie allemaal in de Billaaaa :banana:
Hey guys...have fun vanaaf...deze oma blijft thuis...maar voor roger en jocelyn crack 2 crack kom ik de volgende keer zker : )))
 
Uitspraak van ReyZaMa op donderdag 24 januari 2008 om 18:33:
Zin in jongens, zie jullie allemaal in de Billaaaa


ckers als het net zo n leuke avond wordt als de laatste keer dan is dat zwaar ok :)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 januari 2008 om 20:29:
ckers als het net zo n leuke avond wordt als de laatste keer dan is dat zwaar ok


en zo is het maar net!
Uitspraak van Jeroen-Theo (l) Techno op donderdag 24 januari 2008 om 17:49:
Ik ga voor het eerst eens een kijkje nemen in Nijmegen!!! Laat het alsjeblieft losgaan!!!!!!


me 2 (Y):yes:

knalluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhh mensuhhhh we moeten knalluuuuuuuuhhh daarrr !!!! :cheer::cheer: (H)
laatste aanpassing
 
studie gaat ff voor,sorry reza en davy, maak er wat moois van:)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 januari 2008 om 23:38:
wat moois


dat was het..
Hey Flora ik dacht dat jij om 2 uur op bed zou liggen kient?
Uitspraak van Zuster Lieke op vrijdag 25 januari 2008 om 08:42:
Hey Flora ik dacht dat jij om 2 uur op bed zou liggen kient?


O:)
was egt een gezellie feessie hoor mensen !

Nijmegen . ... BEDANKT !! (Y):D
Feestje was wel ok. Jammer alleen de muziek was het niet helemaal. Vond het soms meer wat trance dan techno...
laatste aanpassing
progressive city is eerlijk gezegd ook niet bedoeld als techno avond maar we proberen ook eens wat anders te laten horen. de afwisseling vinden wij erg belangrijk vandaar dat we gekozen hebben voor thomas lauren! maar trance? nee sorry dat was het toch echt niet..
Uitspraak van Davy Brandts op vrijdag 25 januari 2008 om 22:17:
progressive city is eerlijk gezegd ook niet bedoeld als techno avond maar we proberen ook eens wat anders te laten horen. de afwisseling vinden wij erg belangrijk vandaar dat we gekozen hebben voor thomas lauren! maar trance? nee sorry dat was het toch echt niet..


Het was een puikfijn feestje:)..Smaken verschillen maar bijna iedereen liet zijn voetjes goed shuffelen:bounce:
laatste aanpassing
 
Ben wel benieuwd waar ik de foto's kan vinden!!
Ben benieuwd naar de sets,.... Picka's via Reza, vanavond nog
Tjah.... dat moet je Reza vragen
 
Dat was weer een fijn feesie, zelfs werkend heb ik kunnen genieten...oh en die foto's...hihi...
Xx
Uitspraak van Mindpower :-):-):-) op woensdag 30 januari 2008 om 19:23:
Uitspraak van OnlyShane01 op maandag 28 januari 2008 om 16:10:
Picka's via Reza, vanavond nog

waarrrrr?


het is nog n beetje n mysterie waar de sets zijn helaas :P