😏


georganiseerd door The Hague Terror Squad 

–
Het Kasteel (binnen) †
Concertweg 1
Alphen aan den Rijn
Nederland🇳🇱
Het Kasteel (binnen) †
Concertweg 1
Alphen aan den Rijn
Nederland🇳🇱
Tickets & prijzen P.O.R.N.
| Voorverkoop: | € | 20 | ,- |
| Deurverkoop: | € | 25 | ,- |
Voorverkoopadressen
- Ticketmaster.nl & Midtown den haag
Minimumleeftijd?
16Verslag
Door Tony.... (1040).
Door Tony.... (1040).
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 28 | 17% | |
| zeer goed | 64 | 38% | |
| goed | 51 | 30% | |
| ok | 9 | 5% | |
| voldoende | 9 | 5% | |
| onvoldoende | 2 | 1% | |
| slecht | 2 | 1% | |
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 3 | 2% |
Line-up P.O.R.N.
Line-up is niet compleet.
| 1P.O.R.N. freestyle area |
|---|
| 2Future area |
zo 02:00 - 03:00: Vexer |
Statistieken
| 395 | bezoekers | |
| 130 | geïnteresseerd | |
| 68 / 26 | · | mannen / vrouwen |
| 21.6 | gemiddelde leeftijd | |
| 21.7 | leeftijd mediaan | |
| 2 | · | nieuwsberichten |
| 2 | · | forumonderwerpen |
| 1 | · | verslag |
| 1 | · | meeting |
| 133 | · | albumfoto's |
| 507 | · | opmerkingen |
| 61 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (168 stemmen) |
Nieuws
P.O.R.N. tweeduizendenacht - Updates en Bluetooth
16 januari 2008
Nog paar dagen dan is het weer zover na ruim een jaar is het weer P.O.R.N.-time!...en mag je zoals je altijd van ons gewend bent een spetterend terror & noise happening verwachten. Dit keer op weer een nieuwe locatie die haar terror ontmaagding zal beleven met P.O.R.N., Het Kasteel in Alphen aan den Rijn. Een bijzonder donker en industriele hol die perfect het P.O.R.N. gevoel zal weergeven. 29
P.o.r.n. 2008
22 november 2007
Een jaar na de inmiddels legendarische oldskool terror editie, is op 19 januari weer tijd voor een originele P.o.r.n.
En dit keer gaat P.o.r.n. terug naar de basis geen korte 45 minuten setjes van de artiesten maar een ouderwetse playtime voor alle artiesten waar ze de kans krijgen om hun daadwerkelijk ding te doen en een set gewoon kunnen opbouwen en afbouwen. 30
Forum
| Forumonderwerp | Forum | # | Tijd |
|---|---|---|---|
19 januari: P.O.R.N.!!!!! ![]() | f:breaks | 187 | |
Hoe was p.o.r.n. ??? ![]() | expressie | 30 | |
TK: Kaartje P.O.R.N. ![]() | tickets | 1 |
507 opmerkingen
vast welkotsen is alleen niet toegestaan!
hahahahahahah
laatste aanpassing
Mag je er binnen blowen?
vanaf 01-01-2008 mag je toch nergens meer roken in de horeca
maar hoop van wel
Wel lekkere line-up jah
Partikal Katastr (Syntax Terror)
ook zeer benieuwd naar
Destroyer
Drokz
AXN vs Up-skillz
Partikal Katastr (Syntax Terror )
Het verbod gaat gelden voor alle horeca, ook voor coffeeshops en sportkantines.
Klink wil dus geen uitzondering maken voor cafés en disco's. Koninklijke Horeca Nederland had onlangs om uitstel voor deze groep gevraagd. Als compromis zouden restaurants al per 2008 rookvrij worden, zo stelde de branche onlangs zelf voor.
Coffeeshops
Het verbod zou dus ook moeten gaan gelden voor de coffeeshops. Daar mag straks alleen nog gerookt worden als de wiet in een aparte, rookvrije ruimte wordt verkocht. Een Kamermeerderheid van PvdA, SP, VVD en GroenLinks liet eerder al weten hier niets in te zien. Zij willen géén rookverbod voor de coffeeshops.
Klink wil dus geen uitzondering maken voor cafés en disco's. Koninklijke Horeca Nederland had onlangs om uitstel voor deze groep gevraagd. Als compromis zouden restaurants al per 2008 rookvrij worden, zo stelde de branche onlangs zelf voor.
Coffeeshops
Het verbod zou dus ook moeten gaan gelden voor de coffeeshops. Daar mag straks alleen nog gerookt worden als de wiet in een aparte, rookvrije ruimte wordt verkocht. Een Kamermeerderheid van PvdA, SP, VVD en GroenLinks liet eerder al weten hier niets in te zien. Zij willen géén rookverbod voor de coffeeshops.
laatste aanpassing
Zij willen géén rookverbod voor de coffeeshops
zou anders echt belachelijk zijn
Het verbod zou dus ook moeten gaan gelden voor de coffeeshops. Daar mag straks alleen nog gerookt worden als de wiet in een aparte, rookvrije ruimte wordt verkocht. Een Kamermeerderheid van PvdA, SP, VVD en GroenLinks liet eerder al weten hier niets in te zien. Zij willen géén rookverbod voor de coffeeshops.laatste aanpassing 23 november 2007 17:51
dit klopt ook bij ons hebben ze onder voor alleen de mensen die puur roken ( die zijn op 1 hand te tellen ) de rest moet op de bovenverdieping op 50 m2 zitten
tis gewoon onzin
die nieuwe horeca wet
Zij willen géén rookverbod voor de coffeeshops.
Zou volgens enkele ministers ook tegen het principe van de coffeeshop zijn. Die zijn er om blowers van de straat te houden en ze lekker rustig in de shop te laten smoken. Als dat niet meer kan krijg je weer ''overlast''.











![[SF] Trip_O B)](/images/user/159466_3298103.jpg)



















![D. VN [FR] :hyper:](/images/user/246300_1646749.jpg)

