here
| geweldig | 44 | 48% | |
| zeer goed | 25 | 27% | |
| goed | 15 | 16% | |
| ok | 3 | 3% | |
| voldoende | 2 | 2% | |
| onvoldoende | 2 | 2% | |
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 0 |
do 14:30 - 15:15: Rooc Audio |
do 16:00 - 16:45: Mylan |
do 21:30 - 22:30: The Oddword do 21:30 - 22:30: Vision Machine |
vr 00:30 - 01:00: Dimitri Vegas & Like Mike vr 00:30 - 01:00: Like Mike, Dimitri Vegas |
| 219 | bezoekers | |
| 70 | geïnteresseerd | |
| 82 / 14 | · | mannen / vrouwen |
| 24.0 | gemiddelde leeftijd | |
| 23.6 | leeftijd mediaan | |
| 1 | · | albumfoto |
| 103 | · | opmerkingen |
| 3 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (91 stemmen) |
Kan je als je eenmaal binnen bent eigenlijk nog terug naar je auto ofzo? Of ben je verplicht op het terrein te blijven gedurende het hele festival?
Je kunt gewoon terug naar je auto als het goed is. Veelmensen gingen nog even met de auto naar een supermarkt in de buurt wat te eten en drinken halen enzo.
Je kan zo vaak als je wilt het terrein af-op, Parkeerplek -> Ingang camping 1km
Alles wat wel en niet mag staat ook wel uitgebreid in de regels beschreven. \
http://www.tomorrowland.com/en/dreamville/rules-regulations-0
Hoi, kben mijn id kwijt. Heb wel een rijbewijs, is dit ook goed genoeg om me te legitimeren bij binnenkomst? Jullie enig idee?
Hoi, kben mijn id kwijt. Heb wel een rijbewijs, is dit ook goed genoeg om me te legitimeren bij binnenkomst? Jullie enig idee?
Lijkt me wel heel vreemd als ze daar moeilijk over gaan doen, zo niet onmogelijk. Controle is bedoeld om doorverkoop voor de grote ticket sites lastiger te maken, niet om festivalgangers te pesten
Ik zou ze even mailen (info@tomorrowland.com). Want rijbewijs is geen officieel legitimatie bewijs in Nederland doen ze daar niet zo moeilijk over, maar geen idee hoe moeilijk ze daarover doen in België als je een buitenlander bent. Dan heb je het in ieder geval zwart op wit staan en sta je daar niet voor eventuele verrassingen.
Kan iemand mij vertellen hoe het precies zit met de Easy Tent via de Q-dance host sale?
De prijs was namelijk anders dan de reguliere Easy Tent.
Ik heb ID&T gemaild, maar nog steeds geen reactie.