Partyflock
 
Lexion at the Beach
Lexion at the Beach
georganiseerd door Site

Lexion (binnen) op de kaart
Overtoom 65-67
Westzaan
Nederland🇳🇱
house × 4, trance × 2, classics × 1, electro × 1, club, funk

Tickets & prijzen Lexion at the Beach

Voorverkoop:€ 10,-
Deurverkoop:€ 15,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
21
Bezoekers
Maximaal 1500.
Verslag
Door anoniem (276).

Stemresultaat: goed

geweldig99%
zeer goed1414%
goed4950%
ok1414%
voldoende55%
onvoldoende55%
slecht0
zeer slecht0
waardeloos22%

26 waarderingen

kooybus
goede muziek podium was niet zo ...
Tinus26
was wel lache
redelijk
ini mini
Miss Melody en Melvin :respect: Door jullie is m'n avond geslaagd... gelukkig was zaal 2 open, anders was ik in slaap gevallen :gaap: :z Afsluiter van Marc "O" was ook top!!! Dat is de enige reden dat ik tot het eind wou blijven, wat een knudde zooitje!!!
Burgemeester
jammer dat het rustig was , wel wat bekenden
sweettalker
heb genoten
*­IkBenD­olfijn­*­
:respect: voor Miss Melody en Melvin, :cheer: het was een zeer gezellig feestje, leuke mensen, goeie sfeer, muziek super :cheer:
heb my alleen vermaakt met op muziek van dj marc"ö" en miss melody en de mensen waarmee ik was,en de rest was klote.
Lend@men
Mark Nornan draaide echt super vet!
toppie erg gezellie had wat drukker mogen zijn maar heeft de pret zeker niet gedrukt!!
Kimmsa­llabim­m
Vond het op het einde een beetje eentonig, heb wel erg genoten, gezellige sfeer, gezellige mensen! Mooie tent, zeker voor herhaling vatbaar!
Ik denk dat we alle anderen ernstig te kort doen door ons enkel op zaal twee te focussen. Het was gewoon een heerlijk feest waar de spetters vanaf vlogen!
Het feest was in de 2e room maarrr.....Stephen J Kroos pionier..Ton TB mr progressive..Mark Norman talent..waren een aangename vernieuwende verrasing in Lexion. Jammer dat de zomerse temperatuur veel mensen op het terras hielden..maar er was ook een Gay-parade in Amsterdam. En dat scheelt jammer in de bezoekersaantal! Lexion@the Beach blijft een goed terugkerende zomers feest!
Dj ryjano
Bluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ik vond miss melody en MARCO O toppertjes:respect:
het was een leuk feest met heel gezellige mensen :-) (k)
Tjello
Mensen wederom bedankt voor de zeer gezellige nacht,!
vond het feest opzich gezellig door de mensen Eric van kleef Miss melody melvin warning marc O:respect: (K)(K)(K)
Melvin en Miss Melody.....wowie.... :respect: ....toen heb ik echt staan knallen....was wel super warm hoor in de kleine zaal....pfffff....maar was een leuk feestje...(F)
Blutz²
Goed feest. Lexion is echt op de weg terug na een lange dip!
**shanti**
wel gezellie, veel bekenden dat maakte voor mij het feest, ff los op melvin en miss melody :cheer: thnxxx
vond het feest op zich echt waardeloos, maar heb wel gelachen met de mensen in it ;-)
House@ngel
Was een erg gezellie feestje in de tweede zaal.....en hebben we zeker genoten van jellyfish ....en waren Melvin en Melody samen achter de draaitafels .....Een genot om naar te luisteren en was het niet alleen feest in de zaal ..maar ook in de dj booth :banana:
Was weer een lekker avondje..DJ'S: Beatz Per Marco,Eric van Kleef ,Jellyfish,Melvin Warning,Miss Melody en als afsluiter van de avond natuurlijk DJ Marco''O'' :respect:
Venusss
:respect: voor alle DJ'S, maar met name Mark Norman en Marc "O".......!!!!!
we hopen dat jullie een leuke avond gehad hebben, helaas kon de modeshow die we gepland hadden voor deze avond door omstandigheden niet doorgaan.

Line-up Lexion at the Beach

1Lexion
house, techno, trance
house, disco
trance
trance, house
27th Heaven & Salinas
techno, house
house, techno, trance
· MC house, trance

Statistieken

290Partyflockbezoekers
51 / 43·mannen / vrouwen
31.7Partyflockgemiddelde leeftijd
32.2Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
2·forumonderwerpen
1·verslag
: 104
·foto's
37·albumfoto's
140·opmerkingen
26·waarderingen
goed·stemresultaat (98 stemmen)

Nieuws

Nederland ligt aan het strand, genietend van zon, zee en zand. De strandtenten vullen zich vroeg in de middag al met feestgangers, maar de échte feesten beginnen pas wanneer de zon verdwijnt achter de horizon en de kustlijn donker en intiem achterlaat. Lexion at the Beach start pas na de schemering en brengt je een zomernacht vol soepele beats en stevige cocktails! Een uniek concept, gebracht door Lexion in samenwerking met Salinas en 7th Heaven. 9

Verslagen

Datum ·FeestAuteurOpmerkingenGrootte
7 augustus 2007 ·Lexion at the Beach11710