Vond het wel gezellig, maare 15 euries veel te veelvoor dit feest!En duurde niet tot 6 .
iedereen die anti-pogo zijn!!! : gah aan de kant of ren hard weg als t je nie bevalt gah je maar naar een kinderdiscotheek k*nkerlijers trieste gevalle RUIGE!! wah wil je doen tegen me?!!!
viel echt zwaar tegen!! alleen smurf was idd kk dol.. maar voor de rest hopeloos!! en dan 15 euries betalen en juist Gas erop met da pogo GVD.. stelletje mietjes ga maar aan de kant knuppels
Echt uberslecht... Als het nou 3 piek had gekost was ht nog iets, maar voor 15 euro? En die pogomongolen moetten ook thuis blijven aub
hahaha het eenigste wa ik leuk vond aan heel et feest was de pogo da maakte et goed verder was et gewoon zwaar boute iedereen die anti pogo is moet nie mauwe pogo rules
ik zit echt nog liever 10 minuten met m'n vinger tussen de deur als dat ik nog 1 keer naar zo'n irritant kutfeest ga! Verreweg het slechtste feest ooit!!!
Goed en wel een half uur binnen en toen was ik alweer genezen....een (n)feest!! ....enne btw € 15,- belachelijk hoge prijs !!! Veelste heet daarbinnen met dat ene zaaltje maar toch nog wel leuk om een paar bekenden te hebben gezien..
Organisatie (N) vervroegd einde (N) SMURF :love: :worship: heb goed liggen raggen op de speedcore.. EHV de gekste hahahah Muziek was na 2en top, jammer dat t gezeik met de line-up, tijden etc. zo verneukeratief was..
Wat een waardeloos feest was dit, 15 euri entre ok, maar dan verwacht je wel iets voor je geld!!!! en de 1 euro 80 voor een consumtie vin ik ook echt te gek!! En verder geluid was wel goed, maar dat gepogo he kortom een waardeloos feest.
ADB} Lastig menneke® IK HEB SLECHT NIEUWS VOOR JE...IK BEN ZO ZWAAR TEGEN MONGOLEN ZOALS JIJ HE...MET JE ACHTERLIJK KUTPOGO...ALS JE NIKS BETER KUNT DAN GA BUITEN STAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
we hebben al veel meegemaakt maar dit was echt te TRIEST en KUT. Nooit meer, de organisatie zou wel eens wat terug mogen doen nu, aan alle ontevreden bezoekers. NOOIT MEER!!!!!
Ik vond het een zwaar kut feest. Toen we aankwamen zagen we dat het maar tot 4 uur open was en er bleef geen dj meer over Maarjah Smurf was wel super logt maar geen Wintelree mee voor mij
fuck alle djees alleen smurf was goed egt kut fuck this tour de naam zegt ut al
Fuck It Tour was FUCKED UP Geen Jappo-crew maar da wist je, opeens zeggen nog eens drie dj namen af (Catscan, Nosferatu Korsakoff) de beloofde MC komt nie, verder 1 zaal mar open (die miniruimte) ipv tot 6 opeens tot 4 en muziek was bagger ja smurf begon net toen we gingen en toen was t als je buiten bent kom je niet meer binnen ... zoals ik al zei ZWAAR fucked up en waardeloos Kutorganisatie
een vaag zooitjuh daaro jah maar voor de rest was het wel leuk vooral het einde
de tijden klopte niet eens... en helft van de goede dj was der ook niet meer is geen feest voor herhaling
Pfff hoeveel djs waren er?? ik heb er 3 getelt is wa anders dan de 14 + 1mc die in de line up ston (unexist nie meegerekend!!) en ik d8 dat er gratis muntjes ware omda unexist er niet was.. niks van gezien!! slecht deurbeleid!! mja wel lkkre speedcore!! maar was nie de avond die ik ervan verw8 had