Partyflock
 
here

Hardnoiz

album,3 · goed · ical
Hardnoiz
georganiseerd door

Sporthal Diemen Café Apres (binnen) op de kaart
Prins Bernardlaan 2
Diemen
Nederland🇳🇱

Tickets & prijs Hardnoiz

Deurverkoop:€ 7,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Bezoekers
Maximaal 250.

Stemresultaat: goed

geweldig1117%
zeer goed12%
goed3147%
ok23%
voldoende1827%
onvoldoende0
slecht35%
zeer slecht0
waardeloos0

25 waarderingen

psycopater
was wel vet
.:justin:.
het feest was echt wel hard:D maar wanneer komt de volgende hardniozzzzzzzz????
lkkr feesie, folgende keer zijn we er weer by !!! :D
Propaulie
Helmaal geweldig toch ik heb het super naar me zin gehad met patrick leipo haha helemaal top snel weer doen haha en die hitte was jammer dan volgende keer gewoon weer beter warm dan koud zeg ik maar e was lekker pikkies
Scozi [Da Costa]
Jhaaaa dit feesie was Lagge ik ehb zeker wel ff geHAKT hiero :D
Morena Dulce
I'm Lovin it!
*D@@N*
Toppie!! afterparty ook toppie!! :)
maa®ten :vaag:
Niet zeuren, heb me perfect vermaakt!!! :D
Harry Foolish
wat een knal feest, hiervan had ik alleen maar kunnen dromen :P THANX!!!! (enne fen als je pas om 12 uur binnen komt dan heb je de techno allang gemist!!!
Joof
T was weer keihard RAGGE! :D
hakken en zagen voor kids (Y)
Hardnoiz, bedankt voor de gezellige avond. Die mc was wel heel vervelend ;)
Goed georganiseerd, gezellige sfeer, maar techno heb ik niet gehoord hoor:( zet dat dan ook niet bij de muziekstijlen..
L-win
Mensen allemaal weer bedankt dat jullie present waren !!!! Ennnuhhh de min. leeftijd was idd 16 +. Iedereen is gecontroleerd en tegen valse legitimatie doe je nix.....We gaan gewoon door, dus tot de volgende Hardnoizzzz !!!!!
Robinho
naar de klote haha
:woepwoep:
heerlijk feestje, was lekker gezellig en de Dj's knalden er lekker op los:9 cker op naar de volgende Hardnoiz
heb me goed vermaakt...werd goed gedraaid en veel lachende mensjes:D
Chi-controller
Carnifex was cker wete de beste van de avond, begon met een lege zaal en eindigde met een volle zaal:D. Dr.Rude was waarschijnlijk ook goed maar heb ik gemist vanwege een ander feest. maar deze 2 dj's staan 9juli in de Waakzaamheid kijk maar:D
The Bishop
Zeker top feesie, heb me zeer vermaakt ! :D
Junkie XXS
Super feessie! Jammer van de hitte en minimum leeftijd 16?! Yeah right! Het tunnel feessie was koud!! Op naar de volgende Hardnoize!! :bounce:
Outlaw Bros
zeker wel een top.super gezellig gehad.lekker gedraaid,en vond de andere deejays ook top draaien
Reza
ach wat een gezeur... ik vond het een lekker feesie hoor:D Dacka draaide toppp:D
'Lauwz'
Was gezellig, tunnel was ook (Y)
minimun leeftijd 16??? dr liepen toch echt mensen van 12 rond daaroww... maar was wel lachuh... alleen mocht de muziek wel wat sneller, en jammer dat t maar tot 2 uur duurde, maar tunnelfeessie daarna was ook wel leuk... :)
Michael__
Gezellig feesie hoor :)

Line-up Hardnoiz

1Zaal 1
za 21:00 - 22:00:  techno, hardstyle
za 22:00 - 23:00:  techno, trance
za 23:00 - 00:00:  house
zo 01:00 - 02:00:  hardcore
  hardstyle
2Zaal 2
beneden
za 21:00 - 22:00:  techno, hardcore, hardstyle, house
za 22:00 - 23:00:  techno, hardcore, hardstyle, hard techno
za 23:00 - 00:00:  hardcore, hardstyle
zo 00:00 - 01:00:  hardcore, hardstyle
zo 01:00 - 02:00:  hardcore, hardstyle

Statistieken

112Partyflockbezoekers
64 / 33·mannen / vrouwen
18.2Partyflockgemiddelde leeftijd
18.8Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
3·albumfoto's
25·waarderingen
goed·stemresultaat (66 stemmen)

Nieuws

Hardnoiz
28 april 2005
en klein groepje muziek liefhebbers is bijna 3 jaar geleden begonnen met het organiseren van feesten. Op deze feesten wordt er voornamelijk Hardstyle - Oldschool - Hardcore gedraait. Het is allemaal begonnen in de Diemer Factory waar wij in 2002 bijna maandelijks een feest gaven. Tot en met juni 2003 hebben wij die gedaan tot dat de gemeente besloten had om de jongeren in Diemen maar weer op zaterdagavond de stad in te sturen. 31