😏
25 januari 2012
–
Turbinenhalle (binnen)
Im Lipperfeld 23
Im Lipperfeld 23, Oberhausen
Duitsland
Turbinenhalle (binnen)
Im Lipperfeld 23
Im Lipperfeld 23, Oberhausen
Duitsland
Minimumleeftijd?
16Stemresultaat: zeer goed
geweldig | 0 | ||
zeer goed | 3 | 50% | |
goed | 1 | 17% | |
ok | 2 | 33% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Easter Rave 2012
Line-up is niet compleet.
1Area 1 |
---|
89ers techno, trance |
Bass-T house, trance |
G4bby trance, hardstyle |
ItaloBrothers 90s/00s |
Sunset Project 90s/00s |
THT & Ced Tecknoboy 90s/00s |
2Area 2 |
Abyss & Judge hardstyle |
Brennan Heart hardstyle |
Josh & Wesz house, hardstyle |
Psyko Punkz hardstyle |
3Area 3 |
PH Electro house |
4Area 4 |
Kasparov hardcore |
Neophyte hardcore |
Statistieken
23 | bezoekers | |
22 | geïnteresseerd | |
66 | bezoekers | |
12 | geïnteresseerd | |
73 / 26 | · | mannen / vrouwen |
25.3 | gemiddelde leeftijd | |
25.3 | leeftijd mediaan | |
2 | · | video's |
10 | · | opmerkingen |
1 | · | waardering |
zeer goed | · | stemresultaat (6 stemmen) |
HIER der Link zur Offiziellen Event Seite
Alle Infos & Ticket-VVK unter
Alle Infos & Ticket-VVK unter
→ lees meer
HIER der Link zur Offiziellen Event Seite
https://www.facebook.com/events/234969559910125/
Alle Infos & Ticket-VVK unter
http://www.technobase.fm/
http://www.easterrave.de/
https://www.facebook.com/events/234969559910125/
Alle Infos & Ticket-VVK unter
http://www.technobase.fm/
http://www.easterrave.de/
10 opmerkingen
Area 2
Hopen dat het de reis van 1,5 uur waard is.....
is dit alles ofwat ??
hoop ik ook
Uitspraak van [F.C.M.R.] li-zaaa op dinsdag 7 februari 2012 om 14:52:hoop dat dit het begin van de bekendmaking van de line-up is?!
hoop ik ook
Time table:
Area 1 (Main):
21:30 Rob Mayth
22:15 89ers (Live)
23:00 G4bby
00:00 Bass-T
01:00 Basslovers United
02:00 Italobrothers (Live)
02:30 DJ Gollum
03:15 Sunset Project
04:00 DJ THT vs Ced Tecknoboy
Area 2 (T-Club):
21:30 Da Tweekaz
23:00 Code Black
00:00 Psyko Punkz
01:30 Josh & Wesh
03:00 Brennan Heart
04:30 Abyss & Judge
Area 3 (Steffy):
23:15 Dave Darell
00:00 Rockstroh
01:00 Klaas
03:00 Micha Moor
Area 4 (Cosmo):
22:00 Thorax
23:00 Kasparov
01:00 Art of Fighters
03:00 Neophyte
Area 5 (Kraftwerk):
00:00 Marcel Woods
02:00 Allure
Area 1 (Main):
21:30 Rob Mayth
22:15 89ers (Live)
23:00 G4bby
00:00 Bass-T
01:00 Basslovers United
02:00 Italobrothers (Live)
02:30 DJ Gollum
03:15 Sunset Project
04:00 DJ THT vs Ced Tecknoboy
Area 2 (T-Club):
21:30 Da Tweekaz
23:00 Code Black
00:00 Psyko Punkz
01:30 Josh & Wesh
03:00 Brennan Heart
04:30 Abyss & Judge
Area 3 (Steffy):
23:15 Dave Darell
00:00 Rockstroh
01:00 Klaas
03:00 Micha Moor
Area 4 (Cosmo):
22:00 Thorax
23:00 Kasparov
01:00 Art of Fighters
03:00 Neophyte
Area 5 (Kraftwerk):
00:00 Marcel Woods
02:00 Allure
kan niet wachten!