Partyflock

Stadt Strand Fluss · East Port Festival

Stadt Strand Fluss (flyer)

Arena Club op de kaart Site binnen
buiten
strand

Berlijn
Prijs
Voorverkoop:€ 15,-
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
pagina laatst gewijzigd op
Statistieken



x
15Partyflockbezoekers · herkomst
5Partyflockgeïnteresseerd · herkomst
66 / 26·mannen / vrouwen
24.3·gemiddelde leeftijd
25.0·leeftijd mediaan
21·opmerkingen
6·waarderingen
geweldig·stemresultaat (9 stemmen)
6 waarderingen
*­ Jefferson *­
Voor in de boeken :respect:
Ingy___
Super vet! Thanks for support!
Pripz
:lief: zucht.. :D
@Erik
Wat een feest!! Nu snap ik echt niet meer waarom alle feesten in Nederland 2x zo duur zijn.­
Syce houst van jou
Bruut!
Maartje@
Het was in 1 woord: MEESTERLIJK!!! (L)

21 opmerkingen

Pfffffffffff­ffffffffffff­ffffffffffff­ffffffffffff­fff
dabeiiiii !!!!

en er varen smiddags ook nog een aantal boten waar je ook op kan!! GRUUUUWLIJK !
Uitspraak van Syce houst van jou op woensdag 8 juli 2009 om 01:04:
en er varen smiddags ook nog een aantal boten waar je ook op kan!! GRUUUUWLIJK !

Moet je wel op tijd aanwezig zijn... Ik ga pas later, eerst nog een beetje chillen op de camping. :d
Heb er echt zin in.
miss ook aanwezig ben in berlijn dit weekend:)
Uitspraak van Hoexyy op woensdag 8 juli 2009 om 10:18:
miss ook aanwezig ben in berlijn dit weekend

Gewoon allemaal komen.. hoe meer nederlanders, hoe bter :P
om 1800 draain Flow &­ Ingy in Arena!!!

Amsterdamse trots!
YESSSS!!!!

Wat een geluk dat ik toevallig een weekendje Berlijn heb gepland! Hoppa!
ik zie florian meindl eindelijk staan op PF


snel een keer naar NL halen
Line Up is aardig aangepast op de site
http://www.stadtstrandfluss.de/

Voor Eastport Festival staan de volgende namen er:
andre galluzzi,
guido schneider,
pascal feos,
pier bucci live,
märtini brös,
thomas brinkmann,
meat,
domenico d`agnelli,
scsi-9 live,
heartthrob live,
paco osuna,
fabrizio maurizi,
clickbox live,
ambivalent,
margaret dygas,
mara trax,
tINI,
virginia,
rebekah aff,
martin landsky,
argy,
patrick chardronnet live,
dan berkson & james what,
oliver koletzki,
florian meindl,
johnjon & chopstick live,
animal trainer,
daso live,
pascal feos,
woody,
martin buttrich live,
donnacha costello live,
jens zimmermann live,
chris wood,
red robin,
audio werner,
ion ludwig,
giles smith,
dorian paic,
sammy dee.
hans nieswand,
tobias thomas,
jens bond,
marcus meinhardt,
empro,
KONO & Mittelbach,
Danilo Schneider,
Martin Runge,
Flowing.
ok hoekie dan gaan we er wel heen , zijn hier nu toch :-P
Badeschiff:
14.­00 - 16.­00 Uhr - KONO &­ Mittelbach
16.­00 - 17.­00 Uhr - Danilo Schneider
17.­00 - 18.­00 Uhr - Martin Runge
18.­00 - 20.­00 Uhr - Flowing
20.­00 - 21.­30 Uhr - SCSI-9 Live
21.­30 - 23.­30 Uhr - Virginia
23.­30 - 01.­30 Uhr - Mara Trax (Vera)
01.­30 - 03.­00 Uhr - tINI
03.­00 - 04.­30 Uhr - Margaret Dygas
04.­00 - 06.­00 Uhr - Rebekah AFF

Hoppetosse (Pokerflat)
22.­00 - 00.­30 Uhr - Märtini Brös
00.­30 - 01.­30 Uhr - Patrick Chardronnet Live
01.­30 - 03.­00 Uhr - Martin Landsky
03.­00 - 04.­00 Uhr - Donaccha Costello Live
04.­00 - 06.­00 Uhr - Vincenzo

Glashaus 1 (M_­nus)
22.­00 - 00.­00 Uhr - Ambivalent
00.­00 - 01.­00 Uhr - Hertthrob Live
01.­30 - 04.­00 Uhr - Fabrizio Maurizi
04.­00 - 05.­00 Uhr - Clickbox Live
05.­00 - 07.­00 Uhr - Paco Osuna

Glashaus 2 (Stil vor Talent)
22.­00 - 01.­00 Uhr - Animal Trainer
01.­00 - 02.­00 Uhr - Daso Live
02.­00 - 04.­00 Uhr - Oliver Koletzki &­ Lexy
04.­00 - 05.­00 Uhr - Johnjon &­ Chopstick Live
05.­00 - 07.­00 Uhr - Florian Meindl

Arena Halle (Main Area)
22.­00 - 00.­30 Uhr - Meat
00.­30 - 01.­30 Uhr - Pier Bucci Live
01.­30 - 03.­30 Uhr - Pascal Feos &­ Domenico D..­Agnelli
03.­30 - 05.­30 Uhr - Andre Galluzzi
05.­30 - 07.­00 Uhr - Guido Schneider

Arena Club
22.­00 - 00.­30 Uhr - Chris Wood
00.­30 - 02.­00 Uhr - Martin Buttrich Live
02.­00 - 04.­00 Uhr - Woody
04.­00 - 05.­30 Uhr - Jens Zimmermann
05.­30 - 07.­30 Uhr - Thomas Brinkmann
07.­30 - 09.­30 Uhr - Red Robin
09.­30 - Open End - Tonio Barrientos

Club der Visionäre
12.­00 - Open End
Ion Ludwig
Dorian Paic
Ryan Crosson
Sammy Dee
Audio Werner
21.­30 - 23.­30 Uhr - Giles Smith
Üblichen Verdächtigen

Skull (Home Sweet Home)
22.­00 - 01.­00 Uhr - Jens Bond
01.­00 - 03.­00 Uhr - Empro
03.­00 - 05.­00 Uhr - Hans Nieswand
05.­00 - 07.­00 Uhr - Tobias Thomas
07.­00 - Open End - Markus Meinhardt
Shit net een kaartje voor blauersee gekocht en dit kan er niet meer bij helaas...
Volgend jaar dan maar ;P
Anneke?
Werkzaam bij Dubbeldekkers
nice!!!!!

zie het nu pas... jammer!

flowing woeeehoee :D
Flow!
Werkzaam bij Flowing Productions
Artiest Flow, Flowing
Godallemachtig wat een feestje was dat.......­ en tot onze grote verbazing werden we ook nog gevraagd af te sluiten van 7 tot 9 in het glashaus!

Thanks aan alle Nederlanders die er waren en heerlijk los gingen in de buiten area.­

Nu maar even 3 dagen bijkomen!
In 1 woord geweldig en super dank voor alles nederlandse support :)
Nu 'montag ist feiertag' houden ;)
Hè jammer dat ik er niet bij kon zijn.­ Vanaf 1 augustus ben ik 2 maanden vrij, en ik kom dan zeker ff kijken bij Flowing (in DU dan hè!)
TE GEK!!! Wat een gezelligheid weer. Die hollanders, die weten wel wat gezelligheid is :D

tjuuuusch