Leuk feestie, kwam binnen bij Wippenberg gelijk een hele goede set, daarna Joop, viel me echt zwaar tegen, Als slot gaf Nic Chagall een lekker setje weg !!!
Een gezellige avond gehad met enkele PF'ers. Het muziek zakte af en toe wat weg, maar ik heb ook genoten van fantastische platen. Nic sloot af met top tracks.
Wippenberg draaide een lekkere progressieve set incl. Music Matters! Joop vrij eentonig helaas, Nic maakte een hoop goed! maareh, zo vroeg al geen Corona meer kan echt niet..
Ja, ik deel de andere meningen mbt de muziek/sfeer. Met meer uplifting trance / hardtrance komt het publiek vanzelf los!! Ik had het idee dat het publiek wel wilde! Nic Chagall, lekkere klappers!!
Ik was van Joop wel iets hardere sets gewend, gelukkig draaide Nic daarna wel lekker.. Vond die andere 2 niet zo veel aan en de sfeer kon ook wel beter..
was leuk avondje beetje rustig zeker toen die 2e zaal erbij kwam. Maar veel lekkere plaatjes gehoord van Joop en Wippenberg
Voor het geld, mag ik niet klagen! Alleen publiek ging niet echt los! Wel lekkere set van Nic Chagall gehoord!
Vond het maar matig. Sfeer kwam er niet echt in en dat lag echt aan de DJ's zelf. Gelukkig wel een spetterende set van Nic Chagall die de avond alsnog redde
Op 27 februari lanceert Invited by Joop in Panama een reeks clubavonden waarbij Trance en intimiteit centraal staan. Tijdens de zes avonden zal JOOP samen met top DJ’s uit de Trance scene de ouderwetse sfeer van saamhorigheid, genieten en beleven creëren. Op 27 februari zijn Wippenberg, Nic Chagall en Cliff Coenraad van de partij voor de muzikale omlijsting van deze trancebeleving. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.paylogic.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock en www.panama.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock. 8