😏
Stemresultaat: goed
| geweldig | 3 | 10% | |
| zeer goed | 6 | 19% | |
| goed | 14 | 45% | |
| ok | 2 | 6% | |
| voldoende | 6 | 19% | |
| onvoldoende | 0 | ||
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 0 |
Line-up Qture Afterparty
Line-up is niet compleet.
| 1Main Area House |
|---|
vr 23:30 - 00:30: Traxz |
| 2QUALITY HOUSE |
| 3R&B |
Statistieken
| 43 | bezoekers | |
| 5 | geïnteresseerd | |
| 51 / 46 | · | mannen / vrouwen |
| 19.3 | gemiddelde leeftijd | |
| 19.3 | leeftijd mediaan | |
| 15 | · | opmerkingen |
| 9 | · | waarderingen |
| goed | · | stemresultaat (31 stemmen) |
15 opmerkingen
Is al aangepast 
Wie draait van 22:00 tot 23:30 in de main?
Jerome Cremers draait vanaf 22u tot 23.30u
Dit feest lijkt me niet veel...
En waarom dan niet...?
Nou, ik had niks te doen dus ging maar eens kijken. Bleek niet mijn ding. Over de grote zaal spreek ik dan: eerst vand die standaard clubhouse/bubbling/geenideehoejediepulpnoemt. Maar toen kwam DJ Chuckie... die precies daarbij aansloot. Alle DJ's sloten trouwens iets TE veel bij elkaar aan... ik heb minstens 5 nummers 3(!) keer gehoord. Die ene "walking in the streets with my nikes on" bijv. Het enige leuke liedje dat Chuckie draaide: Green Velvet and Walter Phillips - Shake & Pop, kapte hij na een minuut af. Interessant mixen deed hij ook niet trouwens. Maarja niet dat ik een verwachting had van iemand die 'En nu ga je dansen klootzak' produceerde, haha.
Goed ik heb toch nog maar voldoende gestemd, uit respect voor de organisatie. Bovenstaande mening is gewoon persoonlijk.
Later
Goed ik heb toch nog maar voldoende gestemd, uit respect voor de organisatie. Bovenstaande mening is gewoon persoonlijk.
Later
laatste aanpassing
Interessant mixen deed hij ook niet trouwens
volgens mij heb je geen idee waar je over praat. die gast deed alleen maar effecten met mengpaneel en cd spelers plus het feit dat hij vrijwel constant met 3 cd spelers aan het draaien was
uit respect voor de organisatie
thanks rutger
volgens mij heb je geen idee waar je over praat. die gast deed alleen maar effecten met mengpaneel en cd spelers plus het feit dat hij vrijwel constant met 3 cd spelers aan het draaien was misschien volgende keer maar eens in de dj boot gaan staan en kijken, dan veranderd je mening denk ik wel
Ha ja nee ok, je hebt deels gelijk. Ik ben geen DJ (heb die aspiratie ook niet). Met 3 CD spelers meen je dat? Nou zo gecompliceerd klonk het resultaat dan nog neit naar mijn mening. Achja, smaak


















