Partyflock
 

Eventix

Eventix
winkel
SiteSite eventix.io
E-mailinfo@eventix.nl
AdresHorsten 1
Eindhoven
Nederland 🇳🇱
Telefoon+31 85 8883007
KvK64925536
Linksfacebookpageinstagramlinkedinx

Uitgaansagenda Eventix

Laatste feest was op vrijdag 15 oktober 2021: Water & Wine, Krasnapolsky, Amsterdam

Statistieken

1·feest
1·in het verleden
617×bekeken sinds 7 mei 2018
8·nieuwsberichten
1·fotoshoot
56·foto's
1·video
1·bezoeker
1·unieke bezoeker
91Partyflockfans

Nieuws

De Nederlandse ticketingprovider Eventix en Spotify hebben een strategische samenwerking aangekondigd. Dankzij een directe koppeling kunnen organisatoren hun evenementen via Eventix op Spotify promoten.
Eventix, een snelgroeiende leider in de wereldwijde ticketingmarkt, kondigt met trots zijn nieuwe Raad van Advies aan. In de raad zitten sleutelfiguren uit de sector, Jan-Willem van der Meer, de voormalige medeoprichter en CEO van Paylogic, en Ruben Meiland, de voormalige medeoprichter en CPTO van Ticketscript. De Raad van Advies komt op een strategisch moment, nu Eventix zijn internationale bereik blijft uitbreiden.
Amsterdam Dance Event (ADE) en Eventix kondigen met trots hun driejarige en exclusieve samenwerking voor de ADE Pro Conference aan, die de ticketingervaring van bezoekers aanzienlijk zal verbeteren. Dit vooruitstrevende partnership brengt twee sterk innovatieve partijen samen die met hun gedeelde digitale kennis een naadloos aansluitende ticketing- en bezoekerservaring zullen creëren.
Ticketer Eventix heeft de stap gezet naar klimaatneutraliteit en biedt organisatoren en kaartkopers de kans mee te gaan in hun visie. Zo kunnen organisatoren door een optie aan hun ticketshop toe te voegen hun CO2-uitstoot deels door hun bezoekers laten compenseren. Early adopters bij Elevation Events (o.a. Soenda, Duikboot) en De Pul hebben bij het proefdraaien van de compensatie tool al positieve resultaten gezien.
Water&Wine gaat door
8 oktober 2021
Na meerdere keren verplaatsen gaat het nu dan écht gebeuren.. Water&Wine 2021!
Ticketer Eventix stelt Dennis Behlau aan als Company Manager Germany voor de gloednieuwe Duitse tak van Eventix. Met Behlau trekt Eventix een ervaren professional aan die de ambities van Eventix onderstrepen.
Ticketer Eventix heeft een nieuwe feature aan zijn service toegevoegd: Sealed Tickets. Sealed Tickets zijn tickets die pas kort voor het evenement te downloaden zijn. Met de feature neemt Eventix maatregelen tegen opkopers die grote volumes tickets via zwarthandel doorverkopen. De feature kan op aanvraag toegepast worden. 6
Afgelopen week heeft ticketprovider Eventix een nieuwe feature toegevoegd aan haar service: de 'custom shop'. Organisatoren van evenementen kunnen vanaf nu hun eigen design aanleveren bij Eventix, waarna vervolgens de vormgeving vertaald wordt naar een shop die volledig in de beleving van het evenement is.