>>> Eerste Festivalnamen <<<
We kunnen je nu al de eerste namen voor het Awakenings Festival bekend maken. Op 3 juli kun je onder andere verwachten:
Misstress Barbara
Chris Liebing
Jacek Sienkiewicz (live)
Ricardo Villalobos
Rumenige & Loktibrada
Op de aflevering van Awakenings op 11 april zullen we de gehele line-up geven!
De kaartverkoop van het festival begint aankomend weekend op Awakenings indoor a 40 euro, je krijgt er dan gratis een T-shirt of hemdje bij. De verkoop in de winkels start op 13 april a 36,75 ex-fee.
>>> VJ Lineup <<<
Dit zijn de 7 uitverkoren VJ's die op het megascherm hun kunsten zullen vertonen. Tijdens dit 7 jarig jubileum van Awakenings zullen we ook af en toe het scherm even uit zetten om optimaal te kunnen genieten van de 7 lasers.
De stroboscopen laten we dit keer thuis!
22.00 - 23.30 VJ Tarantula (Italie) & DJ Shiva
23.30 - 01.00 VJ K (Japan) & DJ Jesper Dahlback
01.00 - 03.00 VJ's Elout de Kok en Zanna (Kraftwerk) & DJ Adam Beyer
03.00 - 05.30 VJ's John en Niels (Sense) & Hardcell & Grindvik live. DJ Cari Lekebusch
05.30 - 07.00 VJ Chaometric & DJ Henrik B
>>> Nieuwe Opstapplek pond <<<
De 'nieuwe' opstapplaats voor de pond naar de NDSM-Werf is tussen steiger 7 en 8 direct achter het CS.
Op de volgende tijden zal de boot vertrekken:
21.45, 22.30, 23.15, 00.00, 00.45, 01.30, 02.15
De retourtijden vanaf de NDSM naar CS zijn:
04.15, 05.00, 05.45, 06.30, 07.30, 08.00.
Nog slechts een kwart van de kaarten voor Awakenings is beschikbaar dus als je deze aflevering niet wil missen dan zul je snel naar de winkel moeten!
Awakenings nieuws
gepubliceerd door xantrex, op
6 april 2004
Feest | Awakenings Festival |
Datum | zaterdag 3 juli 2004 |
Winactie | Awakenings Festival actie |
Locatie | Spaarnwoude, deelplan Houtrak |
69 opmerkingen
ZIN!!!!
laatste aanpassing
Ook Lars Klien zal draaien op Awakenings Festival, Zie http://www.larsklein.de <-Booking
Rush komt waarschijnlijk niet omdat k*tdefqon hem weggekaapt heeft en dan houden ze 'm een paar weken 'vast zodat ie uniek blijft!
verder komt er 1 beuk-tent(ergens achteraf gelegen) met volgens mij ook miss djax en denk ook wel beyer.
shinedoe en estroe gaan samen volgens mij op mainstage draaien!!
verder komt er 1 beuk-tent(ergens achteraf gelegen) met volgens mij ook miss djax en denk ook wel beyer.
shinedoe en estroe gaan samen volgens mij op mainstage draaien!!
laatste aanpassing
Mr. Manzel 7 april 2004 10:34
Na een beetje onderzoek gedaan te hebben ben ik tot deze conclusie gekomen
- Misstress Barbara
- Chris Liebing
- Jacek Sienkiewicz (live)
- Ricardo Villalobos
- Rumenige & Loktibrada
- Lars Klein
- Jan Liefhebber
- Alexander Kowalski
- Reinhardt Voigt
- Michael Mayer
Na een beetje onderzoek gedaan te hebben ben ik tot deze conclusie gekomen
- Misstress Barbara
- Chris Liebing
- Jacek Sienkiewicz (live)
- Ricardo Villalobos
- Rumenige & Loktibrada
- Lars Klein
- Jan Liefhebber
- Alexander Kowalski
- Reinhardt Voigt
- Michael Mayer
Tobi Neumann
ja wist t wel bijna allemaal.. maar ben weer beetje vergeten
rush heeft op alle 3 de festivals gedraaid en heb me elke x super vermaakt en sorry de een vind dat er op de harde techno ander volk komt en ik kan daar wel inkomen, maar scheer niet iedereen over een kam AUB ik zie ook in de tenten waar minimal of funky of off beat techno gedraaid wordt volk lopen waarvan ik denk FLIKKER TOCH OP ieder zijn eigen smaak.
ik hoop zelf op namen als paul langely, daniel gloomey, glen wilson, mario ranieri maar ga hoe dan ook 3 juli
ik hoop zelf op namen als paul langely, daniel gloomey, glen wilson, mario ranieri maar ga hoe dan ook 3 juli
Awakenings is typisch zo'n festival waarvan de lineup niet boeit. Wie er ook komen het word toch wel gezellig
Ah je bedoelt die plaat die ik afgelopen jaar 500x keer heb horen langs komen op techno,hardhouse and hardstyle feesten en die ik NOOIT MEER wil horen
Thomas Krome a.k.a. DK 8 - Murder was the bass.
Ah je bedoelt die plaat die ik afgelopen jaar 500x keer heb horen langs komen op techno,hardhouse and hardstyle feesten en die ik NOOIT MEER wil horen
btw de volledige festival line-up is
LIVE:
Alexander Kowalski
Carlos Rios & Vincent de Wit
Jacek Sienkiewicz
Joris Voorn
Luciano
Regis & James Ruskin
DJ'S:
Acid Maria & Electric Indigo
Adam Beyer
Bart Skils
Cari Lekebusch
Cristian Varela & Marco Bailey
Chris Liebing
Estroe & Shinedoe
Gayle San
Heiko Laux
Herr ARTer & Terry Toner
Koze
Lars Klein & Jan Liefhebber
Lucca
Marco Remus
Lauhaus & Melon
Michel de Hey
Miss Djax
Misstress Barbara
Monica Electronica
Oscar Mulero
PET Duo
Petar Dundov & Steve Rachmad
Phonopunk
Ricardo Villalobos
Rumenige & Loktibrada
Steve Bug
Tobi Neumann
Vin-iLL
Wighnomy Brothers
wordt erg goed dit!!
LIVE:
Alexander Kowalski
Carlos Rios & Vincent de Wit
Jacek Sienkiewicz
Joris Voorn
Luciano
Regis & James Ruskin
DJ'S:
Acid Maria & Electric Indigo
Adam Beyer
Bart Skils
Cari Lekebusch
Cristian Varela & Marco Bailey
Chris Liebing
Estroe & Shinedoe
Gayle San
Heiko Laux
Herr ARTer & Terry Toner
Koze
Lars Klein & Jan Liefhebber
Lucca
Marco Remus
Lauhaus & Melon
Michel de Hey
Miss Djax
Misstress Barbara
Monica Electronica
Oscar Mulero
PET Duo
Petar Dundov & Steve Rachmad
Phonopunk
Ricardo Villalobos
Rumenige & Loktibrada
Steve Bug
Tobi Neumann
Vin-iLL
Wighnomy Brothers
wordt erg goed dit!!
laatste aanpassing
Oe yeah ik hoop dat J.Lovehouse gelijk krijgt/heeft, want die line-up ziet er zeer interessant uit
oh my god wat een line up
LARS KLEIN MY HERO
nu nog hopen dat er een speciaal persoon mee gaat
LARS KLEIN MY HERO
nu nog hopen dat er een speciaal persoon mee gaat
Cristian Varela & Marco Bailey