Op zaterdag 12 februari 2011 neemt b2s voor de derde keer met Hard Bass haar intrek in het GelreDome Arnhem. Het stadion zal maar liefst negen uur lang geheel in het teken van hardstyle staan, dat word geselecteerd door zestien dj's en acts verdeeld over vier zorgvuldig geselecteerde teams.
Klik hier voor de trailer.
De voorverkoop begint op zaterdag 20 november 2010 om 13.00 uur. Tickets kosten 50 euro (ex fee) en zijn te verkrijgen via http://hardbass.tickets.b2s.nl Mocht je liever gelijk je busticket erbij boeken, dan kun je een combi ticket boeken via www.eventtravel.nl Gezien het succes van Hard Bass 2010 wordt er een run op de tickets verwacht.
Buitenlandse bezoekers kunnen ook arrangementen boeken via de busorganisaties in hun land. Meer informatie hierover vind je onder FAQ op www.b2s.nl
Hard Bass 2011 in GelreDome Arnhem
gepubliceerd door Karian, op

| Feest | Hard Bass |
| Datum | zaterdag 12 februari 2011 |
| Locatie | GelreDome ![]() |
131 opmerkingen
was vorig jaar wel echt een dikk hard feeest, dit jaar zeker weer!
Vorig jaar hotelletje met lang verblijf gepakt met Hardbass. Zeer goed bevallen
Ahoewel het geluid wel tegen viel..
Ahoewel het geluid wel tegen viel..
Na Thrillogy, ook hier ben ik bij!
ik ook!
het silverdome jah, de goede oude tijd
HardBass in de Jaarbeurs. https://partyflock.nl/party/22743:Hard_Bass
Misschien wel het beste indoor feest waar ik ooit geweest ben
laatste aanpassing
Kappen met teams en kom met iets orginelers!
Voor de echte thema's en creativteit moet je bij Q zijn. Daarom is het kaartje van Qlimax ook altijd iets duurder.
Het concept Hardbass is meer in de trent van: Geen gelul, gewoon harde bassen
En dat is overigens nooit echt anders geweest...
laatste aanpassing


































