Partyflock
 

Voltt sinterklaasspecial met Matthew Dear en Martin Buttrich

gepubliceerd door , op
Voltt sinterklaasspecial met Matthew Dear en Martin Buttrich
FeestVOLTT · Sinterklaas special
Datumwoensdag 5 december 2007
Locatie11 Site
Op woensdag 5 december zal Voltt zijn sinterklaas feestje vieren en je bent van harte uitgenodigd. En omdat verrassingen nu eenmaal leuk zijn vindt het feest niet in de vertrouwde Paradiso maar in de 11 plaats waar iedereen met elkaar weer een mooi feestje zal bouwen.

Voor het muzikale gedeelte zijn twee van de meest vooruitstrevende artiesten van het moment uitgenodigd, Matthew Dear en Martin Buttrich. Beide artiesten hebben naam gemaakt met een totaal eigen geluid en hebben zo een stempel gedrukt op de nieuwe generatie technoproducers.

Matthew Dear heeft bijvoorbeeld onder zijn alter ego’s False, Jabberjaw en Audion al tientallen topreleases en albums uitgebracht op befaamde labels als Perlon, Spectral en Richie Hawtin’s Plus 8. Begin 2004 stond een piepjonge Matthew Dear al eens op het Voltt podium voor zijn eerste Europese live optreden ooit en ook toen maakte hij indruk. Tegenwoordig weet de uit Detroit afkomstige producer als een van de kopstukken van de nieuwe techno scene moeiteloos de weg te vinden tussen het experiment en de dansvloer zonder daarbij zijn vooruitstrevende geluid te verliezen. In de 11 zal hij laten horen waarom hij een van de meest gewaardeerde producers is. Techno uit de toekomst; put your hands up for Detroit!

Daarnaast is Voltt erg blij om Martin Buttrich te verwelkomen. Martin Buttrich is een van de grote cross-over artiesten van het moment en weet een mooie mix te vinden tussen house, minimal, Detroit en techno. Zo bracht hij de afgelopen tijd releases uit op de labels van o.a. Sven Väth, Steve Bug en Carl Craig. Daarnaast is de eigenzinnige producer ook druk met het produceren van tracks en albums voor Loco Dice en Timo Maas. De live set van Martin Buttrich zal je meenemen naar de meest warme en sexy tracks die er op het moment in de techno te vinden zijn zonder daarbij de dansvloer uit het oog te verliezen.

De begeleidende dj’s voor de avond zijn Lauhaus en Bart Skils. Beide heren hebben het laatste jaar veel tijd doorgebracht in de studio. Het resultaat is inmiddels te vinden via verscheidene releases op Intacto en 100% Pure die moeiteloos hun weg vinden naar de platenkoffers van artiesten als Sven Väth, Kartotte, Carl Craig en Luciano. Amsterdamse techno op z’n best! Op deze Voltt special zullen de twee samen met de live acts voor een mooie muzikale avond zorgen met de nieuwste tunes en vetste dansvloerkrakers. Al met al reden genoeg om op deze woensdagavond af te zakken naar de 11 voor een gezellige sinterklaasavond.

De voorverkoop voor Voltt begint op donderdag 8 november. Kaarten kosten 15,= en zijn verkrijgbaar bij de onderstaande vvk adressen.

Meer info over deze Voltt avond is te vinden op www.voltt.com of www.ilove11.nl

Live on stage:
Matthew Dear aka False/Audion (Spectral, M-nus, Perlon, Detroit)
Martin Buttrich (Cocoon, Planet E, Dusseldorf)

DJ’s
Lauhaus (Intacto, Mono, Amsterdam)
Bart Skils (100% Pure, Voltt, Amsterdam)

VJ’s:
Out of Order

20 opmerkingen

Werkzaam bij {SHOWLIST organization 926, 664, 610}
Artiest Wesdex
respect voor de flyer !
aaaaaaah vet! Audion rockte afgelopen zomer de DC10 helemaal stuk met z'n megadiepe harde geluiden!

Zal me rekje achter de dj vast weer uit het vet halen:P

here we go again!!
laatste aanpassing
Uitspraak van Syce houst van jou op donderdag 8 november 2007 om 12:42:
kut het is in 11


bij deze f#$k off . 11 is relaxt jij wil zeker een boerenschuur in een weiland. knallen in de 11 020 stijl
Uitspraak van wizzle3001 op donderdag 8 november 2007 om 13:47:
bij deze f#$k off . 11 is relaxt jij wil zeker een boerenschuur in een weiland. knallen in de 11 020 stijl


???
laatste aanpassing
heel jammer dit, 11 is een sfeerloze schijttent!
Uitspraak van -Moos- op donderdag 8 november 2007 om 14:28:
11 is een sfeerloze schijttent!


Vind je dat niet overdreven, de sfeer ben jezelf, wees blij dat club 11 er nog is, volgend jaar weer een club minder in 020.
jezus...nette line up (Y)
Martin Buttrich is een held!!! :)
Fijn fijn fijn. Alleen waarom altijd donderdag school:(
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1981, 2846}
Uitspraak van -Moos- op donderdag 8 november 2007 om 14:28:
heel jammer dit, 11 is een sfeerloze schijttent!


Jij gaat dan naar de verkeerde feestjes ofzo, wij waren er laatst met 2Manydjs..en heel de tent (ook de achter/zijkant) deed het YMCA-dansje...non-stop lachende zwetende mensen all night long.

:)

ps. dat Vollt-logo ala Sinterklaas :D vetttt.
laatste aanpassing
ok ok, 'schijttent' overdreven, 'sfeerloos' niet. T gaat nooit los daar..
Voltt en Pdiso was de perfecte combinatie!
Artiest {SHOWLIST artist 175696, 41598}
Uitspraak van -Moos- op donderdag 8 november 2007 om 19:29:
Voltt en Pdiso was de perfecte combinatie!


ben lange tijd niet meer op voltt in de paradiso geweest, juist omdat het zo'n sfeerloze bedoeling was..

heb 1 keer eerder voltt meegemaakt in de 11 (met magda en dear op een dinsdag volgens mij) dat was echt een TE zieke avond!!

11 rockt
Martin Buttrich- Full clip (Y)
Hunter/Hunted :o zieke shit
 
top! eindelijk weer komen buurten in de 11 :woepwoep:
lekker minimaliseren in de 11 .
beter dan de para en melkweg .
laatste aanpassing