Waar 2006 een prima feestjaar was, belooft 2007 dit ruimschoots te overtreffen. Met in de kortste maand van het jaar al een keur aan prima feestjes, lijkt het weer niet op te kunnen. En een nieuwe editie van Exclaim! doet daar nog eens een schepje bovenop. Het in 2006 gelanceerde concept van een vijftal enthousiaste Alphenaren wordt ook dit jaar onverminderd voortgezet.
Ook deze editie wil Exclaim! weer veel bieden voor weinig geld, want de entreeprijs van € 6,50 blijft ook dit keer gehandhaafd. En dat je daar veel voor krijgt is wel gebleken tijdens de eerdere edities van Exclaim!. Twee areas met de lekkerste muziek van zowel gevestigde artiesten als jong en aanstormend talent. En dit allemaal in een ongedwongen sfeer waar het niet uitmaakt hoe oud je bent of hoe je gekleed gaat. Ook bij deze editie is de stelling “come as you are” weer onverminderd van toepassing.
Natuurlijk vraag je je af wat je dan allemaal gaat krijgen voor die € 6,50. Kijk je even mee? In area 1 vinden we de “jonge oude rot” Dazzle in de line-up. Een man die voor liefhebbers van trance inmiddels geen introductie meer behoeft. Wie dat ook niet meer nodig heeft is Progression. Het duo toerde het afgelopen jaar met niemand minder dan Tiësto de hele wereld over om Tiesto’s album “In Search of Sunrise 5” te promoten. En met succes, want Progression heeft inmiddels een hele schare fans achter zich weten te verzamelen. Maar ook talent ontbreekt niet in area 1. Zo heeft de organisatie Just-D aan de line-up toegevoegd. Just-D heeft door het uitzenden van zijn mixen via internet (onder de naam “A Journey Through Trance”) flink wat bekendheid weten op te bouwen. Voor zijn fans is het optreden tijdens Exclaim! dus de ideale gelegenheid om de man eens live aan het werk te zien. Last but not least is ook resident Xaero terug te vinden in de line-up van area 1.
Ook area 2 wordt weer smullen dit keer. Want naast resident DJ’s @ventura, Yoni Roberti en Robbert Z heeft de organisatie deze keer Marscha weten te strikken voor een set. Deze dame is vooral bekend om haar diepe progressive klanken en is daarmee dus de ideale toevoeging aan area 2. Maar wacht! Er is meer…… Als klap op de vuurpijl mag je een optreden verwachten van [dj=34901]{Artiest met ID 34901 bestaat niet!}. Deze heren hebben de laatste tijd hoge ogen gegooid met hun productie “Ghost From The Past” maar ook met een remix van onder andere Strike 1’s “Abracadabra”. Ook is de track van [dj=34901]{Artiest met ID 34901 bestaat niet!} regelmatig te horen op Radio 538 en Slam!FM en is de bijbehorende clip te zien op TMF. Een van de leden van [dj=34901]{Artiest met ID 34901 bestaat niet!} zal de bezoekers van de vorige editie van Exclaim! zeker bekend voorkomen. Nick van Mansum (aka Dynamic Sense) heeft die editie toen op een fantastische wijze afgesloten. Van [dj=34901]{Artiest met ID 34901 bestaat niet!} mag je dit keer een even zo spetterend optreden verwachten.
Met al dat muzikale genot wordt ook de innerlijke mens zeker niet vergeten. Ook de hapjes die Exclaim! op de eerdere edities heeft verzorgt, zullen ook hier weer rondgedeeld worden. En alsof dat allemaal nog niet voldoende is kan je ook nog eens een (tijdelijke) tattoo laten zetten door een aanwezige airbrush artieste, die vele verschillende ontwerpen in even zo veel verschillende kleuren op diverse lichaamsdelen kan aanbrengen.
Graag tot 17 februari dus in het Het Kasteel in Alphen aan den Rijn voor een nieuwe editie van Exclaim!.
Wil je hier op Partyflock meepraten over Exclaim!, kijk dan even in het forum onder Exclaim! - 17-02-2007 @ Het Kasteel - Alphen a/d Rijn.
gepubliceerd door Marijn..., op

| Feest | Exclaim! |
| Datum | zaterdag 17 februari 2007 |
| Winactie | Exclaim! actie![]() |
| Locatie | Het Kasteel |
7 opmerkingen
Leuk stukje!
Ik heb er in ieder geval al weer zin in
Dazzle, lang geleden voor mij.
Progression is smullen
En natuurlijk, als allergrootste (en liefste) fan van Just-D, kan ik deze avond niet aan me voorbij laten gaan
Tel daar Xaero nog eens bij op, de master-entertainer en idem dj en dit feest kan niet meer stuk
Ik heb er in ieder geval al weer zin in
Dazzle, lang geleden voor mij.
Progression is smullen
En natuurlijk, als allergrootste (en liefste) fan van Just-D, kan ik deze avond niet aan me voorbij laten gaan
Tel daar Xaero nog eens bij op, de master-entertainer en idem dj en dit feest kan niet meer stuk
Helaas moet de organisatie van Exclaim! mededelen dat de editie, die op 17 februari aanstaande gepland stond in Het Kasteel in Alphen aan den Rijn, wordt afgelast.
Deze week is wederom gebleken dat de communicatie met de contactpersonen van de betreffende locatie zeer moeizaam is en wederom tot verschillen in inzicht heeft geleid.
Aangezien de organisatie van Exclaim! niet wil dat dit zijn weerslag heeft op de avond zelf en daarmee haar bezoekers treft, heeft zij dit besluit genomen.
Uiteraard gaat de organisatie naarstig op zoek naar een nieuwe locatie voor de volgende editie van Exclaim! en zij hoopt de trouwe bezoekers tegen die tijd weer te mogen begroeten.
Deze week is wederom gebleken dat de communicatie met de contactpersonen van de betreffende locatie zeer moeizaam is en wederom tot verschillen in inzicht heeft geleid.
Aangezien de organisatie van Exclaim! niet wil dat dit zijn weerslag heeft op de avond zelf en daarmee haar bezoekers treft, heeft zij dit besluit genomen.
Uiteraard gaat de organisatie naarstig op zoek naar een nieuwe locatie voor de volgende editie van Exclaim! en zij hoopt de trouwe bezoekers tegen die tijd weer te mogen begroeten.










