Partyflock
 

Lexion The First - The Reunion

gepubliceerd door , op
FeestThe First · Reunion Edition
Datumzaterdag 5 maart 2005
LocatieLexion
De tijd vliegt voorbij! Zo staat The First van februari nog vers in het geheugen en zo zijn we in een zucht en een kreun alweer een maand verder. Evenals de tijd is sinds de officiële opening ook de ontwikkeling razendsnel gegaan. Inmiddels heeft de Lexion een hoop van haar doelen bereikt. Een van die doelen was het terugbrengen van die typische Lexion sfeer, waar ongedwongenheid, gezelligheid en goede muziek de boventoon voerden. Vandaag de dag kan de organisatie dan ook terugblikken op een bewogen verleden, waarin men na pieken en dalen en een lach en een traan uiteindelijk weer op de juiste koers ligt…

Op zaterdag 5 maart zal de Lexion in het teken staan van ‘The Reunion’. De herinnering aan vroeger zal hierbij een grote rol gaan spelen. Om dit te benadrukken zal daarom één specifieke area geheel ingericht worden zoals velen de Lexion van vroeger kennen; bonten bekleding en veel roze tinten. Deze area zal echter niet voor iedereen toegankelijk zijn. Slechts degenen die bij de ingang een foto van hun zelf van voor de brand kunnen tonen, uiteraard in de Lexion genomen, krijgen in ruil hiervoor een polsbandje die toegang geeft tot deze speciale ‘Reunion Area’.

De overige zalen zijn vanzelfsprekend voor iedereen toegankelijk en zullen zoals men het gewend is weer verschillende muziekstijlen vertegenwoordigen. De hoofdzaal is daarbij het toneel voor Club en Club-Trance, de Tempel zal daarentegen gevuld worden met de Hardstyle van o.a resident Clive King en in de Deco-zaal kan men het hart ophalen aan overheerlijke groovy beats van o.a. de host van deze zaal mark van Dale. Dit is tevens de zaal waar men kan genieten van een gratis, rustgevende massage en waar een gedeelte geheel gereserveerd is voor Lounge.

Zoals men kan lezen is The First ‘The Reunion’ weer een feestje om niet te missen. De gehele avond zal opgevuld worden met origineel entertainment. Candy-girls zullen het publiek doorlopend trakteren op leuke presentjes en langs de muren zullen kraampjes bovendien vol staan met leuke gadgets.

Voor degenen die het vergeten zijn: The First zal maar liefst tot 11u ’s ochtends duren, 12 uur lang non stop feesten!

17 opmerkingen

Ik wou dat ik erbij kon zijn...
 
waarom kom je dan niet?
Lets go to the First party........
Ik heb al iets staan. Er voor en erna.

Ik twijfel...
Hij staat wel in de planning hier, maar dan moet t weer nog wel ff meewerken :@
 
Jep, hier staat hij ook in de planning!!
Ik zit nog te twijfelen, wou er graag heen gaan, maar hoorde van vriendin, die vlakbij de lex woont, dat die dijk spekglad is. Echt levensgevaarlijk. Denk toch maar dat ik in de buurt blijf van Leiden met mijn autootje. Bepaalde plekken van die dijk naar de lexion zijn spekglad, zei ze. Wel jammer ik had zo'n zin in de first. Ik zie mezelf al naar beneden glijden. :(
 
hopenlijk morgen fatsoenlijke wegen en weer anders sja word het maar een avondje standaard :(
Ik woon zelf aan die dijk, en die is helemaal sneeuw en ijsvrij en zeer goed begaanbaar op t moment...


dus niks aan de hand!
ik geloof ook niet dat het zo erg zou zijn. Op de dijk zullen ze heus wel gestrooid hebben hoor. Niets houd me tegen vanavond ;)
 
twijfelssssss zijn er hiet in het oosten niet meer, wij komen en 'tis alleen nog even kijken hoe laat(vroeg) we truggaan ivm het weer
Lexion-crew:

Mensen die twijfelen of de Lexion wel goed bereikbaar is vanavond hoeven zich hierover geen zorgen te maken! De wegen zijn schoon, de dijk naar de Lexion is ook schoon en gepekeld. Ook ons parkeerterrein is helemaal schoongeveegd en gepekeld. Verder dooit het hier dus zal het ook schoon blijven. Kortom de LEX! is goed bereikbaar. Indien nodig hebben we zowel een sneeuwschuiver en een pekelwagen de gehele avond en nacht op afroep klaar staan! Wij zijn er klaar voor!

Nog een kleine tip...
Ben je er vroeg bij dan vermijd je de rij..! ;)
ik wou dat ik vanavond ook kon gaan,maar helaas moet morgen vroeg tien uur werken,naja volgende keer zijn we paraat in de LEX,tot dan
Wat een feest zeg gister (y)